Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 [wersja 2018] - najlepszy nawilżacz w świetnej cenie 128,99$ możliwe 107$ Duty Free Shipping! (bez Vat)
1812° Zakończono

Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 [wersja 2018] - najlepszy nawilżacz w świetnej cenie 128,99$ możliwe 107$ Duty Free Shipping! (bez Vat)

479zł754zł-36% Darmowa dostawa DarmowaTOMTOP Okazje
886
1812° Zakończono
Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 [wersja 2018] - najlepszy nawilżacz w świetnej cenie 128,99$ możliwe 107$ Duty Free Shipping! (bez Vat)
Zaktualizowano lis 27. 2018 (Opublikowano wrz 13. 2018)Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa jak dotąd cena 128,99$ 139,99$ z darmową ekspresową (7-15 dni) bezvatową wysyłką Duty Free Shipping (Uwaga użycie jakiegokolwiek kuponu bądź punktów ją podbija!)103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg

Ważne informacje

Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki:
  • wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta,
  • rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych,
  • wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji,
  • zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin,
  • wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego,
  • uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów,
  • rozstrojenie instrumentów muzycznych

Nawilżanie powietrza wg Xiaomi SPAH 2


Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 to nawilżacz ewaporacyjny. Warto zaznaczyć, że ewaporacja uznawana jest za najbardziej naturalną i najbezpieczniejszą metodę nawilżania powietrza. Polega ona na odparowywaniu wody ze specjalnego wkładu, nazywanego matą ewaporacyjną albo na nawilżaniu powietrza poprzez obracające się w wodzie dyski. Xiaomi SPAH 2 wykorzystuje drugą z tych opcji, co stanowi jedną z jego zalet, gdyż talerze obrotowe w przeciwieństwie do filtrów nie muszą być wymieniane.

Tryb pracy i eksploatacja

Podobnie jak inne urządzenia marki Xiaomi przeznaczone do poprawy jakości powietrza wewnątrz budynków, nawilżacz jest sterowany za pomocą aplikacji mobilnej Xiaomi Mi Home. Korzystając ze smartfona lub tabletu użytkownik może włączyć i wyłączyć nawilżanie, ustawić jego intensywność oraz określić poziom wilgotności, do utrzymania której ma dążyć Xiaomi SPAH 2. Sprzęt samodzielnie przerywa pracę, jeżeli wilgotność względna osiągnie 70% albo dojdzie do opróżnienia zbiornika z wodą, a zatem nie trzeba obawiać się znacznego przewilżenia powietrza ani uszkodzenia urządzenia.

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza Xiaomi SPAH 2 ?

Sposób nawilżania powietrza, poręczność i mobilne sterowanie sprawiają, że Xiaomi SPAH 2 to produkt, na który powinny zwrócić uwagę osoby poszukujące nawilżacza łączącego takie cechy jak skuteczność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wydajność nawilżania na poziomie 240 ml/h czyni go odpowiednim dla pomieszczeń o wielkości do 40 m². Warto dodać że nie ma konieczności okresowej wymiany filtrów (jak u konkurencji), a zużycie energii jest bardzo niskie. W przeciwieństwie do tanich nawilżaczy ultradźwiękowych nie wytwarza mgiełki (która powoduje biały osad widoczny na meblach i zakłóca pracę oczyszczacza powietrza) oraz jest w 100% bezpieczny dla zwierząt domowych. Latem w czasie upałów wlewając do zbiornika lodowatą wodę i wsypując dodatkowo pokruszone kostki lodu można obniżyć temperaturę powietrza nawet o 6 stopni!

Niestety nie ma NFC
Aktualizacje społecznościowe
TOMTOP OkazjeTOMTOP kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Nic nie wariuje. Mam oba sprzęty i cała zeszła zimę chodziły razem.
Z tego nawilżacza nie leci mgiełka.
Generalnie polecam bo fajny.
886 Komentarzy
Używa ktoś tego? Jak się integruje z Air2 - czy oczyszczacz szaleje przy wysokiej wilgotności, czy jest to jakoś ładnie filtrowane?
Nic nie wariuje. Mam oba sprzęty i cała zeszła zimę chodziły razem.
Z tego nawilżacza nie leci mgiełka.
Generalnie polecam bo fajny.
piotrekp13/09/2018 20:42

Używa ktoś tego? Jak się integruje z Air2 - czy oczyszczacz szaleje przy wy …Używa ktoś tego? Jak się integruje z Air2 - czy oczyszczacz szaleje przy wysokiej wilgotności, czy jest to jakoś ładnie filtrowane?


Sam posiadam ten model od około pół roku i powiem ci że spisuje się znakomicie. Sam ustawiasz sobie w apce % oczekiwanego nawilżenia powietrza, a nawet jak nic nie ustawisz to jak dobije do 70% sam się wyłącza.
Ten sklep jest sprawdzony?

Jakie szanse na VAT daje ta metoda wysyłki?
Ja zamawiałem parę miesięcy temu z TOMTOP i jestem bardzo zadowolony. Przesyłka DHLem bez VATu - podejrzewam że gdzies z Europy wysyłka bo przyszło w 7 dni
B--art13/09/2018 20:44

Komentarz usunięty


W przypadku tego nawilżacza nic nie wykryje bo w przeciwieństwie do tanich nawilżaczy ultradźwiękowych, jak napisał powyżej kolega Weekend, ten nie wytwarza żadnej mgiełki która się potem wszędzie osadza i widać później osad np na meblach.
Wlasnie wszedlem sprawdzic, czy moze nie ma nawilzacza. Bum i kupione
Prince24 min

W przypadku tego nawilżacza nic nie wykryje bo w przeciwieństwie do tanich …W przypadku tego nawilżacza nic nie wykryje bo w przeciwieństwie do tanich nawilżaczy ultradźwiękowych, jak napisał powyżej kolega Weekend, ten nie wytwarza żadnej mgiełki która się potem wszędzie osadza i widać później osad np na meblach.


Faktycznie, już zapomniałem bo to dawno było i wtedy obok oczyszczacza stał nawilżacz ultradźwiękowy.
K
Prince34 min

Sam posiadam ten model od około pół roku i powiem ci że spisuje się znak …Sam posiadam ten model od około pół roku i powiem ci że spisuje się znakomicie. Sam ustawiasz sobie w apce % oczekiwanego nawilżenia powietrza, a nawet jak nic nie ustawisz to jak dobije do 70% sam się wyłącza.Jaki jest kabel zasilający ? Można podmienić na kabel europejski (3PIN-EU albo 2-pin Socket) czy można zastosować tylko i wyłącznie przejściówkę ?
Jaki polecacie cashback dla toptoma? Czy Duty Free Shipping to wysyłka bez podatków?
Edytowane przez: "ciupakabrans" wrz 13. 2018
ciupakabrans20 min

Jaki polecacie cashback dla toptoma? Czy Duty Free Shipping to wysyłka bez …Jaki polecacie cashback dla toptoma? Czy Duty Free Shipping to wysyłka bez podatków?

Na simplybestcoupons jest w tej chwili cashback 11% dla Tomtop.

Jeśli chodzi o przesyłkę to tak jak pisał powyżej kolega Matzon, jest to najprawdopodobniej przesyłka kurierska z któregoś kraju z Europy więc oprócz tego że idzie w około 7 dni to w dodatku jest na 100% bez Vat-u.
super, biore:) Jeszcze patrzyłem teraz na allegro i tam taki jest wystawiony za 1759 zł :D:D:D
W EPN otrzymałem $9,16 zwrotu (7%). Duty Free Shipping oznacza brak VAT ale 100% pewności nigdy nie ma.
Obsługa przez Mi Home?

Warto Xiaomi, kiedy jest alternatywa w postaci dobrych Philipsów? Trochę droższy, ale polska dystrybucja z pełną gwarancją allegro.pl/Sho…753

Może warto jeszcze czymś innym się zainteresować?
Edytowane przez: "B.Wildenhain" wrz 13. 2018
@Szamil_Basajev wtyczka bez uziemienia, kabla nie można odpiąć. Albo odciąć i dać europejską wtyczkę albo przejściówka
1217145-lrYQX.jpg
Edytowane przez: "Matzon" wrz 13. 2018
Matzon13/09/2018 22:08

@Szamil_Basajev wtyczka bez uziemienia [Obrazek]Ale czy można wymienić cały kabel czy jest na stałe "przytwierdzony"?
andrzejel25 min

W EPN otrzymałem $9,16 zwrotu (7%). Duty Free Shipping oznacza brak VAT …W EPN otrzymałem $9,16 zwrotu (7%). Duty Free Shipping oznacza brak VAT ale 100% pewności nigdy nie ma.


też użyłem EPNa
B.Wildenhain13/09/2018 21:54

Obsługa przez Mi Home?Warto Xiaomi, kiedy jest alternatywa w postaci …Obsługa przez Mi Home?Warto Xiaomi, kiedy jest alternatywa w postaci dobrych Philipsów? Trochę droższy, ale polska dystrybucja z pełną gwarancją http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7066554753Może warto jeszcze czymś innym się zainteresować?


Obsługa przez smartfona
Przede wszystkim w przypadku tego Xiaomi nie musisz nigdy wymieniać żadnych filtrów, wystarczy raz na pare miesięcy wyjąć talerze i je oczyścić. Według mnie nie warto dopłacać do tego Philipsa.
dzięki polowałem na zimę jak znalazł. Topcashback ma 8%
Edytowane przez: "aks" wrz 13. 2018
Szamil_Basajev6 min

Ale czy można wymienić cały kabel czy jest na stałe "przytwierdzony"?


Na stałe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst