Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 [wersja 2018] - najlepszy nawilżacz w świetnej cenie 128,99$ możliwe 107$ Duty Free Shipping! (bez Vat)
1812° Zakończono

Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 [wersja 2018] - najlepszy nawilżacz w świetnej cenie 128,99$ możliwe 107$ Duty Free Shipping! (bez Vat)

479zł754zł-36% Darmowa dostawa DarmowaTOMTOP Okazje
886
1812° Zakończono
Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 [wersja 2018] - najlepszy nawilżacz w świetnej cenie 128,99$ możliwe 107$ Duty Free Shipping! (bez Vat)
Zaktualizowano lis 27. 2018 (Opublikowano wrz 13. 2018)Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa jak dotąd cena 128,99$ 139,99$ z darmową ekspresową (7-15 dni) bezvatową wysyłką Duty Free Shipping (Uwaga użycie jakiegokolwiek kuponu bądź punktów ją podbija!)103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg103437.jpg

Ważne informacje

Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki:
  • wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta,
  • rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych,
  • wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji,
  • zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin,
  • wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego,
  • uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów,
  • rozstrojenie instrumentów muzycznych

Nawilżanie powietrza wg Xiaomi SPAH 2


Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2 to nawilżacz ewaporacyjny. Warto zaznaczyć, że ewaporacja uznawana jest za najbardziej naturalną i najbezpieczniejszą metodę nawilżania powietrza. Polega ona na odparowywaniu wody ze specjalnego wkładu, nazywanego matą ewaporacyjną albo na nawilżaniu powietrza poprzez obracające się w wodzie dyski. Xiaomi SPAH 2 wykorzystuje drugą z tych opcji, co stanowi jedną z jego zalet, gdyż talerze obrotowe w przeciwieństwie do filtrów nie muszą być wymieniane.

Tryb pracy i eksploatacja

Podobnie jak inne urządzenia marki Xiaomi przeznaczone do poprawy jakości powietrza wewnątrz budynków, nawilżacz jest sterowany za pomocą aplikacji mobilnej Xiaomi Mi Home. Korzystając ze smartfona lub tabletu użytkownik może włączyć i wyłączyć nawilżanie, ustawić jego intensywność oraz określić poziom wilgotności, do utrzymania której ma dążyć Xiaomi SPAH 2. Sprzęt samodzielnie przerywa pracę, jeżeli wilgotność względna osiągnie 70% albo dojdzie do opróżnienia zbiornika z wodą, a zatem nie trzeba obawiać się znacznego przewilżenia powietrza ani uszkodzenia urządzenia.

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza Xiaomi SPAH 2 ?

Sposób nawilżania powietrza, poręczność i mobilne sterowanie sprawiają, że Xiaomi SPAH 2 to produkt, na który powinny zwrócić uwagę osoby poszukujące nawilżacza łączącego takie cechy jak skuteczność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wydajność nawilżania na poziomie 240 ml/h czyni go odpowiednim dla pomieszczeń o wielkości do 40 m². Warto dodać że nie ma konieczności okresowej wymiany filtrów (jak u konkurencji), a zużycie energii jest bardzo niskie. W przeciwieństwie do tanich nawilżaczy ultradźwiękowych nie wytwarza mgiełki (która powoduje biały osad widoczny na meblach i zakłóca pracę oczyszczacza powietrza) oraz jest w 100% bezpieczny dla zwierząt domowych. Latem w czasie upałów wlewając do zbiornika lodowatą wodę i wsypując dodatkowo pokruszone kostki lodu można obniżyć temperaturę powietrza nawet o 6 stopni!

Niestety nie ma NFC
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
886 Komentarzy
Prześlij Komentarz