Niestety, ta okazja wygasła 28 lipca 2023.
156°
Opublikowano 28 czerwca 2023

XCOM 2 Digital Deluxe Edition - Gra Xbox One / Xbox Series / VPN Argentyna / 8,89 zł

8,89zł29,89zł-70%
Awatar użytkownika ulman
Opublikowane przez
ulman
Dołączył w 2018
52
1.987

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry Xbox

Znajdź więcej okazji Gry Xbox

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Na Kinguin dobra cena na XCOM 2 Digital Deluxe Edition, wersja na Xbox One i Xbox Series w cenie 8,89 zł przy płatności BLIK od sprzedawcy MonKeys. Do aktywacji gry niezbędne jest jednorazowe skorzystanie z VPN na Argentynę, dokładny opis jak to zrobić w tej dyskusji. W polskim sklepie MS cena 29,89 zł ale tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold (Game Pass Ultimate też może być).

Aby uzyskać cenę trzeba przejść na Kinguin z linku poniżej i koszyku wpisać kod SUM12MER
gg.deals/vou…in/

Opis:
XCOM® 2 to kontynuacja nagradzanej strategii XCOM: Enemy Unknown. Ziemia zmieniła się, teraz władają nią obcy. W tej sytuacji musisz odbudować XCOM i zorganizować globalny ruch oporu, aby wydrzeć nasz świat ze szponów najeźdźców.
• XCOM ŚCIGANY: Obejmij dowództwo nad Avengerem, statkiem zaopatrzeniowym obcych, który XCOM zamieniło w swój ruchomy sztab. Dzięki otwartemu systemowi rozgrywki to gracz decyduje, dokąd wysłać zespół szturmowy, jak zdobywać poparcie społeczeństwa i kiedy zwalczać działania odwetowe wroga.
• WERBUJ ŻOŁNIERZY RUCHU OPORU: Pięć klas żołnierzy, każda z własnym drzewkiem umiejętności, pozwoli stworzyć żołnierzy dostosowanych do planu taktycznego gracza.
• TAKTYCZNA WALKA PARTYZANCKA: Nowe opcje rozgrywki gwarantują jeszcze więcej elastyczności w walce. Ukryj się i zaskocz patrole wroga. Odbieraj pokonanym wrogom cenne wyposażenie i artefakty. Ratuj VIPów i rannych towarzyszy, przenosząc ich do punktu ewakuacji.
• NOWE POKOLENIE WROGÓW: Bogaty wachlarz przeciwników - od potężnych nowych gatunków obcych po ADVENT, żołnierzy obcego reżimu - zapewnia wyjątkowe wyzwanie taktyczne.
• BADANIA, ROZWÓJ I ULEPSZANIE: Buduj pomieszczenia na Avengerze, aby dać XCOMowi nowe zdolności na polu bitwy. Naukowcy oraz technicy mogą prowadzić badania, tworzyć i ulepszać broń oraz pancerze tak, by pasowały do twojej ulubionej taktyki.
• ZAANGAŻUJ SIĘ W ROZGRYWKĘ DLA WIELU OSÓB: Łącz i mieszaj drużyny ludzi oraz obcych, aby walczyć na losowo generowanych mapach.Digital Deluxe Edition zawiera pełną wersję gry oraz pakiet uzupełnień czyli trzy tematyczne dodatki:
• DZIECI ANARCHII to więcej opcji personalizacji dla żołnierzy ruchu oporu.• ŁOWCY OBCYCH to nowa misja, nowe opcje personalizacji żołnierzy, broń oraz rozgrywka oparta o elitarną jednostkę łowców obcych.• SHEN I OSTATNI PODARUNEK to nowa klasa żołnierza, broń, pancerz i opcje personalizacji oraz nowa misja i mapa z dodatkowym wątkiem fabularnym.

Gameplay:
Kinguin Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Krystian_Dobry
    Krystian_Dobry
    Niedawno była edycja Collection ze wszystkimi dodatkami, ta się nie opłaca
    14337136-WkcQx.jpg (Edytowano)