Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
93°
Opublikowano 13 marca 2024

Wózek schodowy 120 kg z JulaClub

299zł
49,90zł ·
Opublikowane przez
Omen66616
Dołączył w 2018
1 583
5 897

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wózek schodowy z sześcioma kółkami.

Szukasz wózka magazynowego, który ułatwi Ci wnoszenie po schodach pudeł do przeprowadzki lub ciężkich przedmiotów? W takim razie przyda Ci się wózek schodowy marki Hard Head! Dzięki sześciu łatwo obracającym się kółkom oraz stabilnej konstrukcji wózek szybko stanie się Twoim ulubionym sprzętem, gdy chcesz uniknąć noszenia ciężkich przedmiotów po schodach.

Składany uchwyt
Aby ułatwić obsługę, wózek wyposażono w składany uchwyt. Uchwyt ma osłonę z tworzywa, którą wygodnie się trzyma.

Solidna konstrukcja – wytrzymuje obciążenie do 120 kg
Wózek schodowy ma solidną konstrukcję ze stali węglowej lakierowanej proszkowo, co zapewnia mu maksymalne obciążenie do 120 kg.

Składana platforma
Składana platforma wózka mierzy 35,5 x 26 cm, co zapewnia dużo miejsca na transport ładunków.
Jula Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

23 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika tomnko
  Używał ktoś tego np. da się tym tachać pralkę / lodówkę z / na czwarte piętro?
  Awatar użytkownika KHOT
  Mamy w biurze. Największy błąd zakupowy. Te kółka tylko w teorii wydają się takie fajne, ale w praktyce na schodach wcale nie pomagają w niczym i dwa razy łatwiej i szybciej byłoby wciągnąć po schodach cokolwiek na dużych, pompowanych powietrzem kołach. Zapomnij o wciąganiu czegokolwiek bardzo ciężkiego: wtedy trzeba mieć dwie osoby, po jednej z każdej strony żeby ten ciężar wciągnąć.
 2. Awatar użytkownika Blooder
  Mam przeprowadzkę i remont z 3ciego na 3 piętro. Na prawdę myślę juz dłuższy czas o czymś takim. Nie będę miał nic cięższego jak 80kg bo mam chore plecy i z tego też powodu nie chciałem wszystkiego nosić. Który brać? ten z juli jest słabszy ale mniejszy i lżejszy. myślę że sobie z lodówką też poradzi. Może ktoś doradzi z doświadczenia bo chciałbym cokolwiek mieć co mnie odciąży trochę.
  Awatar użytkownika RAVONE
  okazjonalnie kupiłem podobny w edit : w Leroy'u "na szybko" bo potrzebowałem zwieźć lodówkę 190cm po schodach do garażu . Dało radę z asekuracją 2 osób , mam pozytywne doświadczenie . Zwróć uwagę na info o obciążeniu na schodach , 150kg czy 200kg to jest po płaskim , producenci podają do ilu kg na schodach wytrzymuje. To że kółka twarde to olej to , jest bardziej stabilniejsze przez to ,.Twarde kółka mogą jedynie rysować miękkie drewno na podłodze i brudzić gumą płytki ceramiczne. Weź wózek z platformą z rurek a nie przyspawanej płytki, zwróć uwagę żeby platforma miała jak największy rozmiar . (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Cebularz_1_50
  zasadniczo przez twarde kółka to się nie nadaje jak masz schody w płytkach / kamieniu i nie chcesz ich uszkodzić, chyba że najpierw je jakoś porządnie się zabezpieczy
 4. Awatar użytkownika Mephit
  Może i obniżyli cenę ale chyba słaby ten wózek skoro za 30zl więcej można kupić taki na 200kg
  sklep.zolta.pl/pl/…e=1
  Awatar użytkownika Omen66616
  Autor
  I myślisz że coś co waży 150/200kg tym ściągniesz ?;) bez szans to tylko chwyt marketingowy
 5. Awatar użytkownika Kremplin26
  czy kółka tego wózka sprawdzą się do jazdy po ogrodzie ?
Awatar użytkownika