Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
163°
Opublikowano 3 marca 2024

TESSAN Listwa zasilająca z 3 x USB, 6 gniazdek AC 2m, 16A

79,08zł112,99zł-30%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
BoooB
Dołączył w 2016
369
1 463

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

 • Wiele portów ładowania: To gniazdko posiada 6 portów AC i 3 porty USB. Zapewnij wystarczającą ilość prądu w każdej chwili i w każdym miejscu. Prąd znamionowy 16 A i moc znamionowa 3600 W. Nadaje się do wszystkich rozwiązań energetycznych.
 • Szeroko rozstawiona i 45-stopniowa konstrukcja pinów: Odległość środkowa interfejsu AC tego listwy zasilającej USB wynosi 5,5 cm. Gniazda są szeroko rozstawione, dzięki czemu można wkładać duże wtyczki bez utrudniania włożenia kolejnej. Konstrukcja 45 stopni może zorganizować twoje kable lepiej i uporządkuje Twój stół roboczy.
 • 3 gniazda rozdzielające USB: Prąd znamionowy: 3A (łącznie), maks. 2,4 A na port. 3 gniazda ładowania USB zawarte w listwie pozwalają doskonale zaoszczędzić regularne gniazdka AC.
 • Funkcja włączania i wyłączania za pomocą przełącznika: wystarczy nacisnąć przełącznik, aby wyłączyć zasilanie. Oszczędza to energię i nie wymaga podłączania ani odłączania. Listwa zasilająca USB ma delikatny, blady niebieski wskaźnik, który nie będzie Ci przeszkadzać podczas snu.
 • Kompaktowa konstrukcja: Dzięki kompaktowym rozmiarom (18 x 11,5 x 3,9 cm), przedłużacz nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Możesz umieścić te listwy w rogu lub na stole. Możesz również użyć otworów montażowych na spodzie do zamocowania na zewnątrz lub do zainstalowania na ścianie
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Repciak
  Brak jakichkolwiek zabezpieczen wg opisu.
 2. Awatar użytkownika testersmacznychtrunkow
  Czy to ma bezpiecznik?
 3. Awatar użytkownika Tom_z_Wawy
  6 portów AC. Ach te kalki z angielskiego i do tego merytorycznie niezbyt poprawnie, bo jeżeli już, to "socket". To zwyczajnie po polsku nazywa się gniazda.
  Awatar użytkownika BoooB
  Autor
  Musisz to napisać do Amazona, a nie tutaj.
Awatar użytkownika