Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
157°
Opublikowano 7 dni temu

Telewizor LG 65QNED823RE 65" LED 4K 120Hz webOS HDMI 2.1

5 499zł6 199zł-11%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika CarolinaReaper87
Opublikowane przez
CarolinaReaper87
Dołączył w 2023
1
24

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej TV

Znajdź więcej okazji TV

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

anoCell

QNED podświetlony, przeskalowany
Czystsze i bogatsze kolory
Zapomnij o ziemiennych kolorach i zanurz się w nadprzyrodzonym spektrum barw dzięki technologii QNED Color Pro. Wspierana przez Quantum Dot i NanoCell, ta innowacyjna technologia zapewnia niesamowicie jasne, realistyczne i intensywne kolory, które przeniosą Cię w zupełnie nowy świat wizualnych doznań.
*Telewizor QNED85 wykorzystują technologię QNED Color Pro. *Telewizory QNED80/75 wspiera technologia QNED Color.
Precision Dimming i Ultra Contrast
Wyjątkowe kolory
Telewizor LG QNED wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia głębokiego w celu poprawy współczynnika kontrastu i jasności, co pozwala uzyskać obraz ostry, naturalny i minimalnie podatny na efekt poświaty. Dzięki temu technologicznemu rozwiązaniu oglądanie treści staje się jeszcze bardziej immersyjne i satysfakcjonujące dla oka.

*W technologię Precision Dimming są wyposażone modele serii QNED85/80 (86"). *Telewizory serii QNED80/75 korzystają z technologii Dimming Pro. *Obrazy są symulcjami stwrzononymi w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji. *Rozmiar diody MiniLED został obliczony według wewnętrznych norm pomiaru LG.
Mocny procesor α7 AI 4K Gen6
Kontroluj jakość
Naszym najbardziej zaawansowanym procesorem, α7 AI 4K Gen6, zapewniamy niesamowite wrażenia wizualne i słuchowe, które są doskonale dopasowane do Twoich własnych preferencji. Dzięki inteligentnym algorytmom AI, ten procesor analizuje obraz i dźwięk w czasie rzeczywistym, dostosowując je do Twoich upodobań.

*Modele serii QNED85/80 są wyposażone w procesor α7 AI 4K Gen6. *Modele serii QNED75 są wyposażone w procesor α5 AI 4K Gen6.

Jeszcze bardziej smukła konstrukcja
Nowy telewizor QNED posiada jeszcze smuklejszą konstrukcję niż poprzednie modele, co przekłada się na mniejsze zajmowane miejsce na ścianie lub półce.

*Modele telewizorów serii QNED80 (75/65/55/50") mają supersmukłą konstrukcję.*Modele mogą się różnić w zależności od regionu.
Ciesz się pełną rozrywką z doskonałym dźwiękiem dzięki naszemu systemowi audio o wysokiej jakości
Soundbar LG
Idealna para
Soundbary LG zostały starannie zaprojektowane, aby idealnie współpracować z telewizorami LG, tworząc doskonałą parę i zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie.

*Dostępność funkcji TV Sound Mode Share zależy od modelu telewizora. *Wersja procesora TV AI zależy od modelu telewizora. *Funkcja Sound Bar Mode Control może różnić się w zależności od modelu soundbara. *Użycie pilota zdalnego sterowania od telewizorów LG ma zastosowanie ograniczone do niektórych funkcji.
WOW Interface
Zróżnicowane ustawienia
Dzięki połączeniu soundbaru LG z telewizorem LG, możesz cieszyć się wygodą automatycznego przełączania telewizora na tryb soundbara. Dodatkowo, po podłączeniu soundbaru do telewizora LG, zyskujesz dostęp do trzech dodatkowych trybów dźwięku, które zapewniają doskonałe wrażenia akustyczne. Te tryby dźwięku są zoptymalizowane pod kątem różnych rodzajów treści, takich jak filmy, muzyka czy gry, i dostarczają optymalny dźwięk dla danej sytuacji.

*Ta funkcja jest obsługiwana tylko przez modele telewizorów z 2023 roku. *Obsługa różni się w zależności od modelu. *Obsługa funkcji zależy od modelu soundbara LG.
ThinQ AI i webOS
Inteligentne funkcje dla Ciebie
Telewizory LG oferują wygodne funkcje, takie jak spersonalizowane alarmy i rekomendacje, które dostosowują się do Twoich preferencji. Inteligentne rozwiązania, takie jak All New Home, umożliwiają łatwe i intuicyjne wyszukiwanie treści do oglądania, przyspieszając proces wyboru i dostęp do ulubionych materiałów.

*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju. *Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.

AI Picture Wizard
Obraz spersonalizowany przez Ciebie
AI Picture Wizard przeprowadza analizę 85 milionów różnych ustawień, aby znaleźć optymalne ustawienia zdjęć. Dodatkowo, analizuje preferencje kolorystyczne użytkowników, dostosowując ustawienia ekranu do ich indywidualnych preferencji.

*Modele serii QNED85/80 wykorzystują funkcję AI Picture Wizard.
AI Concierge
Twój osobisty opiekun treści
Dzięki AI Concierge otrzymasz rekomendacje specjalnie dla Ciebie. Ta funkcja poleca powiązane lub popularne słowa kluczowe na podstawie Twojej historii wyszukiwania głosowego. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala Ci otrzymać więcej treści, które odpowiadają Twoim preferencjom i upodobaniom. Dzięki temu, możesz cieszyć się jeszcze większą różnorodnością i dostępem do materiałów, które są dla Ciebie interesujące.

*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i serii telewizora. *Funkcja „For you keyword” może być dostarczana tylko w krajach, które obsługują NLP w swoim ojczystym języku.

Multi View
Side By Side
Odkryj nowe sposoby oglądania dzięki funkcji Side by Side (Podział ekranu na pół), która umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch treści na jednym ekranie. Dzięki temu możesz jednocześnie korzystać z różnych materiałów lub aplikacji, zwiększając swoją produktywność i wygodę. Ponadto, dzięki LG Smart Cam, zyskujesz dostęp do jeszcze większej liczby interaktywnych usług.


*Dostępność kombinacji aplikacja/wejście może się różnić w zależności od usługi. *Ustawienia obrazu/dźwięku na obu ekranach są takie same. *„LG Fitness” ma funkcję trybu Picture In Picture z kamerą USB w aplikacji.


Prawdziwe wrażenia kinowe
Poczuj sie jak w kinie
Ciesz się niesamowitymi efektami wizualnymi w zaciszu swojego domu dzięki telewizorowi LG QNED.
*Obrazy są symulacjami przygotowanymi w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji. *Zwykły ekran w tym przypadku oznacza telewizor LG UHD bez technologii NanoCell.


Rozrywka
Treść bez końca, na żądanie
Oglądaj wybrane filmy i inne materiały bezpośrednio na telewizorze LG QNED za pośrednictwem największych platform streamingowych.
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. *Dostępność treści i aplikacji może się różnić w zależności od kraju i regionu. Disney+ wymaga wykupienia osobnej subskrypcji. (c) 2022 Disney i podmioty powiązane. *Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe firmy Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach. *Apple TV+ i/lub wybrane treści mogą być niedostępne w niektórych regionach. *Wymagana subskrypcja Apple TV+. *Wymagana subskrypcja HBO Max. *®2022 WarnerMedia Direct, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis HBO Max™ jest wykorzystywany na podstawie licencji. Wymagana subskrypcja HBO Max. *Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc lub jej podmiotów stowarzyszonych. Obowiązują opłaty za członkostwo w usługach Amazon Prime i/lub Prime Video. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie primevideo.com/terms. *Dostępność usług może się różnić w zależności od kraju.

Zaawansowane funkcje dla graczy
Odblokuj gamingową świetność
Zmień swoje doświadczenie w grach, aktualizując swój sprzęt do gry na telewizor, który zapewni doskonałe wrażenia. Nowoczesne telewizory gamingowe oferują zaawansowane funkcje i technologie, które podnoszą poziom rozgrywki.

*Modele serii QNED85/80 obsługują technologię FreeSync™ Premium. *W funkcję VRR wyposażone są modele serii QNED85/80. *Obrazy są symulacjami przygotowanymi w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji.


Granie w chmurze
Podnieś jakość swoich doznań podczas grania, wprowadzając różnorodne ulepszenia
LG QNED dodaje szereg nowych gier do usługi GeForce NOW.
*Zakres współpracy z innymi firmami może się różnić w zależności od kraju.

Zrównoważony QNED
Ekologiczne opakowanie
Nowe opakowanie telewizora LG QNED zostało zaprojektowane w jednolitym kolorze i wykonane z materiału kartonowego, który można łatwo poddać recyklingowi.
RTV Euro AGD Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

40 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Heros659
  Ten czy tcl 65c845 ?
  Awatar użytkownika CarolinaReaper87
  Autor
  ta sama cena obecnie... z obydwu będziesz zadowolony. jedź do sklepu i porównaj.
  TCL ma swoje zalety ale i LG ma swoje. Niewątpliwie geeforce now przemawia na korzyść LG
 2. Awatar użytkownika Fotbez
  EdgeLED, bieda
 3. Awatar użytkownika cebóla_cebula
  Patrząc po tych promocjach to chyba wszyscy, którzy czekają na OLEDY 65 poniżej 6 tysięcy mogą już przestać czekać
  Awatar użytkownika CarllTopolski
  Za 6k zamówiłem 2 dni temu 65 cali od phillipsa 65OLED707/12 PHILIPS OLED, ale poniżej tej kwoty może być chyba ciężko... Czas pokaże.
 4. Awatar użytkownika Eryk_Ciupaga
  w tej cenie to sobie lepiej oleda kupic
 5. Awatar użytkownika Marcin_Cichy
  gdyby nie webos brałbym
  Awatar użytkownika CarolinaReaper87
  Autor
  Co złego w webosie jest? To nie tizen, nie raczkująca vidaa, nie powolny android
Awatar użytkownika