Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki douszne JBL Wave 300 TWS

lut 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

506356_1.jpg
Dostawa trochę dłuższa niż zazwyczaj.

Odtwarzanie muzyki bez zbędnych kabli

Każdy z nas spotkał się z przeszkadzającym kablem. Często się plątał i przeszkadzał w słuchaniu muzyki. W słuchawkach JBL WAVE 300 TWS możesz zapomnieć o tym problemie. Łączą się one z urządzeniem przy pomocy Bluetooth 5.2. Jest to nowoczesna technologia, która pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku między dwoma sprzętami. Zasięg wynosi do 10 metrów, dlatego nie musisz martwić się o przypadkowe zerwanie sygnału, nawet gdy odejdziesz od telefonu czy komputera.

Głębokie basy JBL
Potężny 12-milimetrowy przetwornik zapewnia dźwięk JBL Deep Bass, dzięki czemu nie tylko słyszysz muzykę, ale ją czujesz.

Wygodne dopasowanie z otwartymi uchem
Ergonomiczny krój pozostaje dopasowany i bezpieczny, zapewniając wygodę i łączność przez cały dzień, a konstrukcja z otwartym uchem zwiększa świadomość otoczenia.

Do 6 godzin odtwarzania plus 20 godzin w etui z szybkim ładowaniem
Nigdy nie przegap żadnego rytmu dzięki 26 godzinom łącznego czasu odtwarzania (i 6 godzinom w słuchawkach). A gdy potrzebujesz szybkiego naładowania, możesz skorzystać z funkcji szybkiego ładowania o kolejną godzinę pracy na baterii w zaledwie 15 minut i do pełnego naładowania przez 2 godziny.

Połączenia stereo w trybie głośnomówiącym
Wkładki douszne Wave 300TWS eliminują szumy otoczenia dzięki, czemu możesz cieszyć się połączeniami w jakości stereo w podróży. Łatwo jest zarządzać dźwiękiem i połączeniami bez użycia rąk, bezpośrednio z wkładek dousznych.

Podwójne połączenie
Z łatwością przełączaj się między mono i stereo w dowolnym momencie podczas wykonywania połączeń, słuchania muzyki lub rozmawiania z asystentem głosowym.

Wygodna obudowa
Wygodna i odporna na deszcz konstrukcja słuchawek JBL Wave 300 TWS z certyfikatem IPX2 oznacza, że możesz cieszyć się muzyką w dowolnym momencie - w deszczu lub w blasku słońca.

Sterowanie dotykowe i asystent głosowy
Wygoda na wyciągnięcie ręki. Aktywuj wszystkie funkcje audio słuchawek JBL Wave 300TWS za pomocą łatwego sterowania dotykowego i uzyskaj dostęp do asystenta głosowego urządzenia bezpośrednio z wkładek dousznych.
Aktywna redukcja szumów (ANC): NieDynamika [dB]: 105Typ słuchawek: DokanałowePasmo przenoszenia min. [Hz]: 20Transmisja bezprzewodowa: BluetoothPasmo przenoszenia max. [Hz]: 20000Przeznaczenie: Do telefonówKolor: Czarny

506356_1.jpg
506356_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
31 Komentarzy
Prześlij Komentarz