Niestety, ta okazja wygasła 5 kwietnia 2023.
151°
5
Opublikowano 6 marca 2023

Silent Hill Homecoming Steam CD Key

5,82zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
Dołączył w 2019
8.133
3.651

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Piąta część cieszącej się ogromną popularnością serii. Tym razem głównym bohaterem jest Alex Shepherd. Wyrusza on na poszukiwania swojego brata, odwiedzając między innymi tytułowe miasteczko Silent Hill.

Silent Hill 5 jest kolejną odsłoną cieszącej się ogromną popularnością serii produktów. Po raz kolejny mamy do czynienia z przygodową grą akcji, utrzymaną w konwencji horroru. Oczywistym wydaje się też być to, że tytuł ten powstał wyłącznie z myślą o pełnoletnich sympatykach gier komputerowych. Piąta odsłona sagi nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian do mechaniki rozgrywki. W dalszym ciągu zajmujemy się odwiedzaniem nowej lokacji. Rozwiązujemy mniej lub bardziej złożone zagadki oraz walczymy z przerażającymi stworami, próbując jednocześnie poznać wszystkie szczegóły fabuły. Element ten praktycznie od samego początku istnienia tej serii odgrywał bardzo istotną rolę i nie inaczej jest w tym przypadku. Silent Hill 5 powstał z myślą o posiadaczach dwóch modeli konsol. Mowa tu o Xboxie 360 oraz PlayStation 3. Warto też dodać, iż w międzyczasie saga Silent Hill doczekała się kilku pobocznych produkcji, między innymi arcade’owej strzelanki oraz gry Silent Hill Origins (PSP), pełniącej rolę swoistego prequela.

Bohaterem piątej części Silent Hill jest Alex Shepherd. Mężczyzna ten jest weteranem wojennym. Alex powraca po dłuższej nieobecności w rodzinne strony w celu rozwikłania tajemniczego zniknięcia swojego brata – Joshuy. Główny bohater w trakcie rozgrywki odwiedza dwa różne miasteczka – pojawiające się po raz pierwszy Shepherd’s Glen oraz tytułowe Silent Hill.
Kinguin Więcej szczegółów na Kinguin
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kamilkamko
  Kiedyś się grało się. Zakończyłem na 3ce
  Awatar użytkownika DanT3
  Pomimo grafiki to 1ka najlepiej zapadła w pamięci, tak jak i Mafia.
 2. Awatar użytkownika Zbinx_
  Brzydko się zestarzała ta gierka, zresztą jak wszystkie SH
 3. Awatar użytkownika damian_ck
  Mam i jakoś co zainstaluje to brak chęci 😩 silent 1i 2 to majstersztyk a i origins jakoś poszedł
 4. Awatar użytkownika Pro_Per
  Dzięks
Awatar użytkownika