Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
611°
Opublikowano 11 lipca 2023

SF2000 Konsola Retro Gameboy Advance Super Nintendo

70zł100zł-30%
Darmowa z Chiny ·
Awatar użytkownika cinek_89
Opublikowane przez
cinek_89
Dołączył w 2019
1
26

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Konsole

Znajdź więcej okazji Konsole

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Fajna tania konsola do emulacji GBA SNES GBC i MAME w okazyjnej cenie.

Łapie ścinki na niektórych tytułach ale pracują nad custom firmware który zapewne to naprawi:
git.maschath.de/ign…tos

Na linku z tego komentarza jest 10 PLN taniej:
pepper.pl/com…606

Jeśli ktoś nie może kupić z pierwszego linku to tutaj ma drugi do czarnej konsoli:
pl.aliexpress.com/ite…tml

Obecna cena w dolarach - US $15,92 $16.88(bez dodatkowych promocji)
AliExpress Więcej szczegółów na

Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika naloxone
naloxone
Ceny dla nowych kont AliExpress:
- SF2000 bez kontrolera - $12.88 (~51,51 zł)
- SF2000 z kontrolerem - $16,04 (~64,15 zł)
- SF2000 z dwoma kontrolerami - $18,93 (~75,71 zł)

Przydatne linki:
- tadpole - pozwala na wprowadzenie łatki do emulatora GBA, zmianę logo podczas włączania, zmianę muzyki w tle, zmianę ulubionych na ekranie startowym, łączenie ROMów z miniaturami, ponowne stworzenie listy ROMów (podziękowania za informację dla );
- Reddit (wątek) - jeden wątek do wszystkich modyfikacji, przydatnych linków itp. dotyczący konsolki SF2000;
- vonmillhausen - wszelkie informacje dotyczące konsolki, czyli specyfikacja, instrukcje, zastosowane technologie, metody tworzenia zapisów, pliki na karcie SD itp. Warto zerknąć na Tools and Links w celu znalezienia dodatkowych narzędzi;
- SF2000 Collection - zbiór skórek, logo i innych rzeczy, które pozwalają na zmianę szaty graficznej wewnętrznego systemu. W przypadku, gdy konsolka nie będzie chciała załadować systemu z karty pamięci, należy skorzystać z tej instrukcji;
- SF2000 1.5V Firmware - Google Drive | pixeldrain | tylko kluczowe pliki (32 MB). W przypadku pełnych paczek należy skorzystać z instrukcji zamieszczonej przez Data Frog na YouTube. W przypadku kluczowych plików - należy skopiować i je zastąpić na karcie SD (podziękowania dla ).

189 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika naloxone
  naloxone
  Czas na mini-recenzję, skoro paczka dotarła.

  Konsolka wraz z jednym padem dotarła bardzo szybko, poniżej 11 dni gwarantowanej dostawy. Handhold znajdował się w osobnym pudełku w odcieniu pastelowej mięty, tak samo dodatkowy kontroler — to jednak bardziej przyjęło na siebie jarzmo transportu i uległo lekkiej deformacji. Zawartość nie została mimo wszystko uszkodzona.

  W głównej "atrakcji" całego zamówienia znajdowała się (jakżeby inaczej) konsolka zapakowana w dodatkową, małą ochronę przed zarysowaniami w postaci plastikowego woreczka, kabel USB do USB typu C, przejściówka do AV OUT (chinche), przejściówka z microSD na USB i instrukcja obsługi.

  Kontroler w sumie niczym szczególnym pod tym względem się nie wyróżniał. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to fakt, iż w opakowaniu nie ma baterii i tę trzeba zakupić oddzielnie (AAA). Otwieranie klapki od baterii jest nieco niedopracowane i wymaga użycia większej siły niż w przypadku konsolki. Można zmieniać prostym przełącznikiem z P1 na P2. Nie testowałam tego, czy multiplayer działa we wszystkich tytułach, ale jeżeli nadarzy się okazja, to zedytuję ten komentarz.

  Samo korzystanie z urządzenia jest bardzo przyjemne. Szybko się uruchamia, równie szybko ładuje gry, choć zależy do przede wszystkim od wybranego emulatora (np. GBA i GBC chodzą zdecydowanie wolniej). Dla osób, które posiadają większe dłonie, sterowanie może być nieco niekomfortowe. Ekran to rzeczywiście IPS, kąty widzenia są bardzo dobre. Czasami jednak dochodzi do "zacięcia" się SF2000 i trzeba wyłączać urządzenie, w związku z czym warto robić częste save'y. W przypadku, gdy konsolka nie chce wczytać zapisu, wystarczy ją wyłączyć i włączyć ponownie.

  Po podłączeniu do telewizora i odpaleniu gry wyświetlacz na urządzeniu gaśnie. Kontroler działa bez zarzutów i — w moim odczuciu — jest nieco przyjemniejszy w korzystaniu. Niestety twórcy nie pokusili się na analoga (a szkoda) w tym przypadku i trzeba nacieszyć się zwykłymi klawiszami.

  W środku, po odkręceniu śrubki na akumulator, znajduje się ogniwo oznaczone jako "TY 18650 3.7V 1500mAh". Po przetestowaniu i pograniu jednak podejrzewam, że nie ma pełnej, deklarowanej pojemności — wystarczyło na może 2h zabawy, choć nie wiem, w jakim stopniu ogniwo było rozładowane. Gorąco polecam zmienić je na cokolwiek innego, co nie jest tanią chińszczyzną. Warto w podróży nosić np. dwie zapasowe ze sobą. Dodatkowo polecam zakup osobnej ładowarki do 18650 - wątpię, aby konsolka dobrze je ładowała i zapewne nie ma żadnych lepszych zabezpieczeń. Na wszelki wypadek lepiej jest nie zostawiać konsolki podpiętej pod USB-c na noc, głównie ze względów bezpieczeństwa.

  Po rozłożeniu obudowy i wszystkiego na czynniki pierwsze, jak się okazało, w środku był tylko jeden głośniczek. Można go łatwo zdjąć, choć jest dość niefajnie przylutowany — istnieje prawdopodobieństwo urwania jednego z kabelków (czarnego lub czerwonego), co będzie wymagało późniejszej naprawy. Wyświetlacz jest podpięty tasiemką do głównej płyty. Nie wiem, czy to tylko w moim modelu, ale przełącznik od zasilania konsolki można łatwo "podnieść", tzn. zmienić kąt nachylenia — nie jest w pełni przylutowany. Wersja płyty to 1.5. Osobiście podłożyłam sobie trochę grubszy papier wizytówkowy (wycięty) do przycisków Y-X, B-A i chodzą nieco lepiej, tak samo klawisze od sterowania, aczkolwiek nic szczególnego z nimi nie robiłam. Może fabrycznie nie miały żadnego większego luzu i dopiero kilkukrotne rozkręcanie całości pozwoliło na zmniejszenie oporu wciskania. Rozłożenie na czynniki pierwsze i złożenie jest stosunkowo łatwe, a należy uważać tylko i wyłącznie na grzybka.

  MAME (204 gry) - tutaj przetestowałam parę tytułów i wydajnościowo (moim zdaniem) działają bardzo płynnie i bez przycinania. Większość z zaoferowanych przez producenta ROMów to głównie bijatyki (KOF 97, Samurai, Metal Slug, Street Fighter, Fatal Fury i inne), aczkolwiek każdy znajdzie coś dla siebie. Ładują się trochę długo.

  FC (868 gier) - sprawdziłam Adventure Island, HotBlood, Contrę i parę innych; wydajnościowo bardzo dobrze, wszystko działa prawidłowo. Trochę nieintuicyjne sterowanie w menu niektórych gier. Płynnie, dobrze, bez mankamentów. Do tego typu tytułów na spokojnie bebechy konsolki wystarczą.

  SFC (1167 gier) - działa płynnie, o ile wyjdzie się z gry (a dokładniej z emulatora) jeden raz — w przeciwnym wypadku będzie klatkować, ale zależy to też od tytułu. Pod przetestowanie wrzuciłam Actraisera, Castelavania - Vampire's Kiss, Dr. Mario i Dragon Ball Z — i niestety, ten ostatni jest praktycznie niegrywalny. Znaczna większość działa jednak dobrze i wczytuje się szybko.

  MD (912 gier) - klasyka w postaci Sonica działa pięknie i bez najmniejszego zająknięcia, Street Fighter, Castlevania - Bloodlines i Doraemon — również. Szybko się uruchamiają.

  GB (1142 gier) - bez zarzutu. Wiadomo, że to są gry, które nie mają żadnych barw poza bielą i czernią. Przetestowałam Contrę, Kirby Dream Land, Pokemon - Blue Version i nie mam żadnych zarzutów poza bardzo widocznym tearingiem (w szczególności w Pokemonach). Niemniej da się grać bez problemów.

  GBC (1112 gier) - tak samo jak wcześniej, do testów dałam parę różnie wybranych tytułów - Tiny Toon Adventures, The Legend of Zelda - Oracle of Ages / Seasons, Super Mario World. Gry uruchamiają się szybko i działają stosunkowo płynnie, także można zapoznać się z czymś ciekawym w postaci platformówki.

  GBA (762 gry) - problemy z wydajnością tutaj to chleb powszedni, tak samo niektóre tytuły szybciej się ładują, inne — wolniej. Advance Wars klatkuje, Pokemon Mystery Dungeon także. Boku ou Monogatari natomiast chodzi płynnie, Cinnamon — czasami poklatkuje. Platformówki wymagające dobrego czasu reakcji zupełnie odpadają. Może to zależeć od wielkości pliku, np. takie Pokemony mają aż 11 MB, gdy Cinnamon - 1,86 MB. Szkoda, bo jednak GBA w sumie ma najwięcej interesujących (moim zdaniem) gier.

  Na plus możliwość mapowania przycisków do poszczególnych emulatorów, dodawanie do ulubionych, zmiany systemu z NTSC na PAL. Można dorzucić na kartę własne gry. Na minus brak możliwości zmiany jasności ekranu — wali nieźle po oczach w nocy, problemy z wydajnością, choć te mogą zostać rozwiązane przez potencjalną aktualizację firmware.

  Ogólnie za kwotę około 60,00 zł polecam gorąco. Może nie jest to ideał, ale na pewno cenowo niczego nie przebije.

  Gdyby ktoś szukał jakichś dodatkowych rzeczy w zakresie modyfikowania firmware konsolki (np. motywy, wyłączenie muzyki, zmiana muzyki, zmiana logo), to polecam ten wątek na Reddicie. (Edytowano)
  Awatar użytkownika cinek_89
  cinek_89 Autor
  Polecam tadpole i GBA bios fix(powinno co nieco poprawić).
  W drodze jest aktualizacja 1.6(oficjalna) i CFW.
 2. Awatar użytkownika PlayerOne
  PlayerOne
  Proszę utwierdźcie mnie w przekonaniu, że jak mam RPi 3 z RetroPie i 4 padami to tego nie potrzebuję. :/
  Awatar użytkownika SutluGheiv
  SutluGheiv
  Nie potrzebujesz, Pi 3 daje radę z emulacją PSXa, tu SNES ma kłopoty.
 3. Awatar użytkownika PL4Y3R_1
  PL4Y3R_1
  Masz, polecasz, warto? Czy coś innego w tej cenie?
  Awatar użytkownika cinek_89
  cinek_89 Autor
  W tej cenie nie ma nic lepszego. Mam i polecam(tylko trzeba ręcznie zaktualizować do wersji 1.5 to będzie ścin mniej - przede wszystkim na GBA). No i pewnie bedzie super jak wypuszczą custom firmware.

 4. Awatar użytkownika pablo19_1f
  pablo19_1f
  Czy komuś się udało pobrać paczkę z aktualizacją do V1.5 (link apod filmu na YT pokazującego aktualizację)? Jeśli tak i ktoś ma całą paczkę to byłbym dozgonnie wdzięczny za upload gdzieś, skąd można pobrać to jak człowiek. Od nich ze strony idzie około 50kB/s i trwa to tyle, że wygasa sesja i przerywa ściąganie. Od piątku już 4 podejścia miałem i nadal porażka.
  Awatar użytkownika cinek_89
  cinek_89 Autor
  pixeldrain.com/u/u…LF8
  myślę że warto to dodać do Twojego komentarza
 5. Awatar użytkownika gildor
  gildor
  Mam kupiłem za 100zl. Większość gier ładnie działa. Polecam bo super zabawka jeszcze za te pieniądze to nie ma co się zastanawiać.
 6. Awatar użytkownika meehooy
  meehooy
  Kilka dni używam dopiero ale wrażenia bardzo pozytywne. Właśnie doczytałem motyw z aktualizacją firmware i mam nadzieję, że pomoże bo niektóre gry bardzo mocno klatkują. Wykonanie bardzo przyzwoite, możliwości też, za te pieniądze bajka.
  Awatar użytkownika mrsebe2
  mrsebe2
  Gry będą klatkować bo chińczyk wsadził tam inny procek niż w opisie - jest 1x0.8GHz zamiast 2x1GHz i 128MB RAM zamiast 1 GB: reddit.com/r/S…ls/
 7. Awatar użytkownika sochaone
  sochaone
  na koncie nie używanym kupiłem za 48,66zł w tej okazji.
  Awatar użytkownika TakiLaki
  TakiLaki
  Ja też zamówiłem w tej kwocie
 8. Awatar użytkownika AH2V2
  AH2V2
  A gry się ściąga dodatkowo czy są wbudowane czy należy posiadać kopię bezpieczeństwa?
  Awatar użytkownika Arkadesh
  Arkadesh
  6000+ wbudowanych, można dodawać swoje.
 9. Awatar użytkownika PLyjo
  PLyjo
  Przestancie juz z tymi retro-konsolami bo mi budzet siada! :P
  Dobra - ta bedzie ostatnia Tylko prosba o rade czy dobrać te kontrolery dla dzieciaków. Cwicze Anbernica RG35XX pająkiem hubów i kabli do kontrolerów dualshock - chetnie bym to zamienił na taki mega budzetowy i działajacy zestaw do Mario :P (Edytowano)
  Awatar użytkownika Arkadesh
  Arkadesh
  Nie wiem, czy potrzeba. W zestawie jest kabelek do tv, po podpięciu ekran konsolki się wyłącza i masz sam kontroler.
 10. Awatar użytkownika janosik99
  janosik99
  Konsola fajna, ale w tej cenie jest wersja bez padów. Zdjęcie ze wstawki trochę myli.
  Awatar użytkownika ownagerr
  ownagerr
  A bez padów tak żeby sobie popykać to zła opcja? Nigdy nie miałem takiego sprzętu dlatego pytam
 11. Awatar użytkownika PrezesMF_
  PrezesMF_
  Można regulować podświetlenie?
  Awatar użytkownika Mkjouin2801
  Mkjouin2801
  nie
 12. Awatar użytkownika Pati_Pataszon
  Pati_Pataszon
  Wiadomo coś o CFW ?
  Awatar użytkownika cinek_89
  cinek_89 Autor
  Tutaj jest odpowiedź na większość pytań:

  github.com/von…000
 13. Awatar użytkownika bitbak
  bitbak
  Stare pokemony tam są?
  Awatar użytkownika Poziomka1
  Poziomka1
  14539119-E9US1.jpgJest 47 gier Pokemon. Wg mnie wszystkie są stare
 14. Awatar użytkownika Poziomka1
  Poziomka1
  14544744-XHZs2.jpgHej, może ktoś coś doradzi. Jak to przeskoczyć? Gra się nazywa: Rocket knight adventures. W tej grze jak i w innych, w temacie sterowania zawsze pokazuje żeby wciskać przyciski A, B, C i ewentualnie D . No i A i B są zgodne z opisem na konsoli i działają, ale skąd mam wziąć przycisk "C"? Te x i y z konsoli nie reagują. Przez to nie mogę tej ściany przeskoczyć :/
 15. Awatar użytkownika yobit
  yobit
  Jak zakładam nowe konto to zakończyli mi płatność z powodu bezpieczeństwa. Jak chcę się zalogować to chcą sms i nr telefonu lub kontakt przez obsługę klienta. Jak to zrobić najprościej?
  Awatar użytkownika Piterosss_
  Piterosss_
  Nowe zabezpieczenia przeciw multi kontom. Jak usuniesz kupon z zakupów to zapłacisz normalnie, tylko wtedy to sie mija z celem. Podstawa to nie robić konta na tym samym telefonie bo wtedy blokuje zakupy z kuponami
 16. Awatar użytkownika Paweł_L
  Paweł_L
  No i po 2h rozmyślania jak bardzo mi to niepotrzebne ja tez sie skusiłem
  Dzięki
  Awatar użytkownika Opuncjusz
  Opuncjusz
  Ja dalej rozmyślam (edit: już kupione xD) (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika danterape
  danterape
  Trochę nie rozumiem tego szału na ten szajs. W sensie telefony komórkowe też mogą emulowac, nie trzeba wydawać kasy no i są poręczniejsze . Oczywiście nie neguje zakupow bo każdy kupuję co uważa , po prostu tego nie rozumiem;p
  Awatar użytkownika cinek_89
  cinek_89 Autor
  Ja kupiłem ze względu na poręczność, przyciski fizyczne, dużą nostalgie do SNES, no i dlatego że to niezależne urządzenie(np. nie rozładuje telefonu przez granie w czasie kiedy mi będzie potrzebny).
  A tak za nieco ponad 5 dych mam odrębne urządzenie i niczym się nie przejmuje(może eventualnie savami jak by coś się z nim stało, mimo że tego nawet kraść się nie opłaca - nie mniej zawsze można zrobić sobie backup z karty SD).
 18. Awatar użytkownika meehooy
  meehooy
  Macie może jakieś sprawdzone źródło gdzie można pobrać paczki z ROMami? Nie chce mi się pobierać pojedynczo, może są jakieś gotowe TOP100 lub coś takiego? NES, SNES, GBA, MAME, MD
  Awatar użytkownika naloxone
  naloxone
  Archive: archive.org/det…set
  Wszystko powinno teoretycznie działać. Jak konsolka przyjdzie, to dam znać (Edytowano)
 19. Awatar użytkownika naloxone
  naloxone
  14502188-c2gtd.jpgWzięte na nowe konto z dodatkowym padem. Dzięki za wstawkę
 20. Awatar użytkownika Classical_Bets
  Classical_Bets
  Dziękuję Pan Pepper kolejny gadżet z ciekawości kupiony ehhh
Awatar użytkownika