Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
614°
Opublikowano 6 maja 2024

RFS - Real Flight Simulator za darmo @ Google Play / iOS

ZA DARMO0,01zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 622
4 290

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Android

Znajdź więcej okazji Android

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

RFS - Real Flight Simulator - za darmo - iOS

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że lecisz w powietrzu własnym samolotem? Latanie to jedno z najczęstszych marzeń wielu ludzi, od dzieciństwa są miliony dzieci, które jeśli zapytasz je, kim chcą być, gdy dorosną, odpowiedzą bez wątpienia, że są pilotami samolotów. Podbijanie nieba i oglądanie świata u swoich stóp to jedno z najbardziej przyprawiających o zawrót głowy uczucie wolności jak ptak.

Prawda jest taka, że jak sen, wraz z upływem czasu magia ginie i tylko ci, którzy naprawdę kochają życie wśród chmur, stają się lotnikami. Aby to osiągnąć, musieli przejść bardzo trudne testy w symulatorach, które zapewniają, że gdy znajdą się przed sterowaniem, mają wszystko pod kontrolą. Prawdą jest, że wraz z postępem technologicznym rozwinęło się to do tego stopnia, że nie będą musieli narażać życia ani swojego życia, ani swoich podróżników. Teraz i Ty możesz poczuć przypływ adrenaliny i poczuć się jak prawdziwy pilot ze wszystkimi symulatorami, które istnieją jako gry i aplikacje mobilne.

Wśród wszystkich, które możesz znaleźć, jest taki, który niewątpliwie zapewnia najlepsze wyniki, dzięki czemu przeżywasz doświadczenie bardzo bliskie samemu życiu. To RFS - Real Flight Simulator, symulator, dzięki któremu będziesz latać po całym świecie bez wychodzenia z salonu, a grafika 3D sprawi, że będziesz cieszyć się podróżą. Pobierz RFS - Real Flight Simulator, znajdziesz go dostępnego na Android i iOS.

Przeżyj to wyjątkowe doświadczenie, jesteś tym, który decyduje, dokąd dzisiaj polecisz własnym samolotem. Jedną z zalet programu RFS - Real Flight Simulator jest wysoka rozdzielczość, w jakiej wykorzystuje on swoją grafikę, dbając o każdy najmniejszy szczegół każdej z jego lokalizacji. Lotniska, które odwiedzisz, krajobrazy, które odkryjesz i wszystkie budynki, które zobaczysz, są odtworzone za pomocą map satelitarnych, więc jest to bardzo bliskie rzeczywistości.

Granie w RFS - Real Flight Simulator sprawi, że będziesz latać w czasie rzeczywistym, poznawać innych członków drużyny i dołączać do nich w grach wieloosobowych. W tym symulatorze lotu możesz grać sam lub w towarzystwie milionów użytkowników rozsianych po całym świecie.

Ale będziesz nie tylko dowodził sterami, ale będziesz musiał również zarządzać planami lotów, współpracować z kontrolerami i wykonywać wszystkie zadania, które ma prawdziwy lotnik. Za każdym razem, gdy wykonujesz zadanie, otrzymasz punkt do awansu, dzięki czemu uzyskasz dostęp do określonej zawartości, którą odblokujesz w miarę postępów. Na przykład możesz rozszerzyć swoją kolekcję samolotów, pozyskując tysiące projektów stworzonych przez samą społeczność i dostosowując własne, tak aby inni mogli nimi latać.

Dzięki grze RFS - Real Flight Simulator stworzysz najlepszą linię lotniczą na świecie. Będziesz musiał zadbać o każdy szczegół swoich lotów, zarządzając wszystkimi posiadanymi samolotami i zapewniając swoim klientom najlepsze trasy na ich wycieczki do głównych lotnisk na świecie.

Każda czynność, którą wykonujesz, pozwoli Ci zarobić pieniądze, dzięki którym będziesz mógł dalej inwestować w swoją firmę, ale nie panikuj, wyzwania, które proponuje ten symulator, możesz pokonać, kontrolując jego elementy sterujące, więc nie wahaj się dalej ćwiczyć, aby wykonać idealne lądowania , ukończ starty lub uniknij turbulencji. Będziesz także zwiększać swoje zarobki z każdą nową trasą, którą utworzysz i zdobędziesz.

Dobry lotnik nigdy nie przestaje się uczyć, ta gra ma setki dostępnych licencji, dzięki którym możesz doskonalić swoje umiejętności latania. Dzięki nim poznasz dogłębnie wszystkie kontrole różnych samolotów, które posiadasz w swojej flocie, abyś mógł radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, takich jak awaria samolotu lub niekorzystne warunki atmosferyczne. Im więcej się uczysz i im lepiej pilotujesz, tym więcej zarabiasz na linii lotniczej.

Sprawdź swoje umiejętności za pomocą tego symulatora w najbardziej krytycznych sytuacjach, jakie możesz napotkać. Będziesz musiał dołożyć wszelkich starań, aby poradzić sobie z tymi niekorzystnymi warunkami i wyjść z nich zwycięsko. RFS - Real Flight Simulator przedstawia szereg problemów opartych na prawdziwym życiu, rozwiąż te komplikacje i zostań najlepszym pilotem. Ta gra zawiera 36 misji, które musisz wykonać ze 168 różnymi wyzwaniami i ponad 5000 możliwych sytuacji, aby osiągnąć poziom doświadczonego pilota.
Google Play Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

29 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Kowalski_Kowalski_8star
  A to nie było zawsze za darmo, a tylko pakiety dodatkowo płatne?
  Awatar użytkownika Mirden
  Chyba tak, bo mam już w pobranych
 2. Awatar użytkownika KrisMat
  18481712_1.jpgPełna wersja sporo kosztuje (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika cesaire
  Zawsze było za darmo i tylko 3 samoloty do wyboru. Premium kosztuje krocie.
  Awatar użytkownika Grzessq
  Zgłaszaj spam.
 4. Awatar użytkownika ShutDown2
  Gra fajna ale bardzo brakuje przyspieszenia czasu, bo trzeba latac po kilka godzin
  Awatar użytkownika luvw3r
  Można wybrać sobie od razu ścieżkę podejścia
 5. Awatar użytkownika Kylomen
  Aktualnie po 2,99zł
 6. Awatar użytkownika sireplama
  Ten symulator jest obsługiwany dotykowo na ekranie smartphona?
  Awatar użytkownika luvw3r
  tak
 7. Awatar użytkownika Jopasek
  Syn zadowolony !
  Awatar użytkownika arko11
  ale ty nie jesteś, wiec co ci to z tego
 8. Awatar użytkownika KrzysiekBananowski
  Dzięki
  Awatar użytkownika megalodon
  Autor
  spoko
 9. Awatar użytkownika Pro_Per
  Dzięki
 10. Awatar użytkownika Żwawy_Zbysiek
  A do czego mnie to?
 11. Awatar użytkownika FotX
  Da się sterować za pomocą PADa po bluethoot ?
  Awatar użytkownika gregor_lca
  Zamiast czekać na odpowiedź to bys szybciej pobrał i sprawdził
 12. Awatar użytkownika aderek
  Mam to od dawna, ale dostępne są tylko 3 samoloty w podstawowej wersji.
Awatar użytkownika