Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
116°
Opublikowano 7 dni temu

Play-doh Ciastolina Magiczna Lodziarnia | Action

34,95zł48,88zł-28%
Stacjonarnie: Ogólnopolska ·
Opublikowane przez
John_Blackfyre
Dołączył w 2018
132
411

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zabawka do robienia lodów, rożki, foremki i inne elementy dają dzieciom narzędzia do tworzenia niesamowitej różnorodności udających mrożone desery i polewy. Wisienką na torcie jest róg jednorożca i stempel do uszu, które nadają tym kreacjom mistycznego, magicznego charakteru! 4 dwukolorowe puszki masy plastycznej Play-Doh dają dzieciom 8 kolorów na początek. Zestawy Play-Doh to doskonałe zajęcia lub prezenty dla dzieci. Zawiera: Maszynkę do robienia lodów, Łyżkę, Nóż, Wałek, Miskę, 2 stemple do ciastek, Róg jednorożca, Stempel do uszu, 2 stożki, Foremkę do lodów z 3 patyczkami, 4 puszki Play-Doh Brand Modeling Compound (waga netto 227 gramów).

Ciastolina Play-Doh rozwija wiele umiejętności i zdolności u dzieci

 • Kreatywność: Ciastolina Play-Doh to idealne narzędzie do rozwijania kreatywności u dzieci. Dzięki elastycznej i plastycznej strukturze, maluchy mogą tworzyć różne kształty, postacie, przedmioty i scenki, dając upust swojej wyobraźni.

 • Umiejętności manualne: Zagniatanie, formowanie i manipulowanie ciastoliną Play-Doh wymaga precyzji i koordynacji ruchowej. Dzieci rozwijają umiejętności manualne, wzmocniają mięśnie dłoni i palców, co ma pozytywny wpływ na późniejsze rozwijanie umiejętności pisania czy rysowania.

 • Wyobraźnia: Ciastolina Play-Doh zachęca dzieci do tworzenia własnych historii i scenek. Dzieci mogą tworzyć postacie, zwierzęta, przedmioty i odgrywać różne sytuacje, rozwijając swoją wyobraźnię i umiejętność opowiadania historii.

 • Koncentracja i cierpliwość: Manipulowanie ciastoliną wymaga skupienia i cierpliwości. Dzieci muszą skoncentrować się na swoich działaniach, wykazywać cierpliwość przy formowaniu i tworzeniu detali, co wpływa na rozwój umiejętności koncentracji.
Action Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Majster_Klepka
  Ciężko idzie te wyciskanie
  Awatar użytkownika 12groszy
  Fakt najmlodsze dzieci mogą miec problem z samodzielnym wyciskaniem. Ale uwazam ze to super zestaw do ceny. Ktore dziecko nie lubi lodow?:D ciastolina w ladnych kolorach w zestawie. W akcesoriach pucharek, dwa wafelki, lyzeczka, nozyk, foremka do lodow na patykach z 3 patyczkami, dwie foremki do tworzenia lodowych deserkow. Plastik solidny. Myśle ze 35zl to uczciwa cena. Kupilam w action za 45. (Edytowano)