Niestety, ta okazja wygasła 2 września 2023.
173°
Opublikowano 3 sierpnia 2023

Pierwszy Starosądecki Zlot Miłośników Pojazdów Zabytkowych >>> darmowy wstęp

Stacjonarnie: Małopolskie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
1 930
2 090

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

3 września 2023 roku na Park&Ride w Starym Sączu odbędzie się Pierwszy Starosądecki Zlot Miłośników Pojazdów Zabytkowych

Od godziny 14:00 na dworcu autobusowym przy ul. Jana Pawła II w Starym Sączu będzie można podziwiać klasyki motoryzacji.

Przyjmujemy pojazdy wyprodukowane nie później niż w roku 1989. Jednak nie stawiamy sztywnej granicy, jeśli pojazd spełnia kryteria wyjątkowości głównie pod względem unikalności mówi organizator Łukasz Wilkosz. Dla wystawców ( i nie tylko…..) przewidziano nagrody!

W programie także pokaz ratownictwa oraz pierwszej pomocy zorganizowany przez OSP w Starym Sączu -zaprasza Łukasz Wilkosz dla najmłodszych przewidziana strefa z konkursem rysunku i zabawą z ceramika. Najładniejsze rysunki otrzymają wspaniałe nagrody. Wystawców również nie zostawimy bez konkursów z nagrodami. Samochody selekcyjne na bramie wjazdowej otrzymają prezenty powitalne. Zapraszamy do zgłoszeń. Będzie to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i porozmawianie z interesującymi ludźmi o ciekawych pojazdach.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika lolo_biedronko
    Od kiedy zloty są płatne?
    Awatar użytkownika gieko
    Taka Autonostalgia w Warszawie proponuje wystawienie auta nieodpłatnie ale ty jako jego właściciel musisz sobie kupić bilet na imprezę ;-D