Oukitel K4000 Pro 4G @ Gearbest / Wysyłka EU
379°Zakończono

Oukitel K4000 Pro 4G @ Gearbest / Wysyłka EU

15
wrz 18. 2016wrz 18. 2016
Fajny telefon w niezłej cenie. Wysyłka z Europy czyli vatu brak! Cena w aplikacji mobilnej to 80,95$ + 1,99$ za przesyłkę.
Dostępne kolory: biały, złoty

15 Komentarzy

Niby XXI wiek, a ludzie nadal kupują b-brandy z Chin z Androidem

U nas chyba ta półka cenowa na sie bardzo dobrze, tyle że manty i inne maja dużo duży hardware w tej cenie. Sam mam gdzieś jakieś antyczne sprzęty o dużo gorzej specyfikacji i jakos da się tego używać więc dlaczego takiego oukitela który jest dużo lepszy nie kupić?

coolphone228 min

Niby XXI wiek, a ludzie nadal kupują b-brandy z Chin z Androidem


A TY kupujesz Samsunga,czy Iphona ... też z Chin i nawet o tym nie wiesz.

tych samych parametrach co tcl tylko byl 100 tanszy

TCL P561U ma słabszą baterie i ograniczone wsparcie LTE. Na plus za to większy wyświetlacz oraz normalne wymiary i waga.
W komentarzach na GB nabywcy tego Outkitela piszą, że waga wynosi około 250gram, czyli ta waga ze specyfikacji musi nie obejmować wagi baterii jak sądzę. Outkitel jest dość gruby, 1,25 cm w porównaniu do 0,776cm TCLa

Saraceno14 min

TCL P561U ma słabszą baterie i ograniczone wsparcie LTE. Na plus za to większy wyświetlacz oraz normalne wymiary i waga.W komentarzach na GB nabywcy tego Outkitela piszą, że waga wynosi około 250gram, czyli ta waga ze specyfikacji musi nie obejmować wagi baterii jak sądzę. Outkitel jest dość gruby, 1,25 cm w porównaniu do 0,776cm TCLa

​*250 gramÓW

coolphone21 godz., 31 min

Niby XXI wiek, a ludzie nadal kupują b-brandy z Chin z Androidem

​Meizu, Xiaomi, LeTv, to wszystko tez jest z chin a zgniecie kazdy Twoj telefon.

Jak Meizu, Xiaomi zrobi fon za 80$ z takimi parametrami to chętnie taki zakupię. Piszczcie o faktycznych wadach modelu a nie sypiecie farmazony.

Dla mnie ten telefon odpada bo nie chce nosić takiego ćwierć-kilowego klocka w kieszeni. Ale w zamian za to dostajesz bardzo pojemną baterią i solidną budowę telefonu za co jest chwalony w komentarzach przez nabywców, więc dla kogoś innego taki telefon może być bardzo ciekawym rozwiązaniem
Edytowane przez: "Saraceno" wrz 18. 2016

Saraceno34 min

Jak Meizu, Xiaomi zrobi fon za 80$ z takimi parametrami to chętnie taki zakupię. Piszczcie o faktycznych wadach modelu a nie sypiecie farmazony.Dla mnie ten telefon odpada bo nie chce nosić takiego ćwierć-kilowego klocka w kieszeni. Ale w zamian za to dostajesz bardzo pojemną baterią i solidną budowę telefonu za co jest chwalony w komentarzach przez nabywców, więc dla kogoś innego taki telefon może być bardzo ciekawym rozwiązaniemZawsze może służyć jako podręczny młotek lub dziadek do orzechów. Bear Grylls poleca.
Jedyną jego wadą jest ciężar i grubość ale dzięki temu jest mega odporny. Co kto woli.

Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki albo Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą...

jak to jest z refund-dem? Kupiłem telefon TCL-a ale niestety ekranik ma skazę oraz mikrofon od rozmów nie działa, sprzedawca zaproponował 12$ zwrotu ale doszliśmy do porozumienia i mam otrzymać 30$ (połowa ceny telefonu), mogłem też wybrać odesłanie im telefonu i pełen zwrot ale nie chce mi się w to bawić.
Jakie Wy macie doświadczenia odnośnie zwrotów/reklamacji z telefonami?

no właśnie może ktoś doświadczony powie jak to jest z disputem na innych stronach? Ja mam pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o aliexpress, a na innych też to tak dobrze działa?

coolphone27 godz., 37 min

Niby XXI wiek, a ludzie nadal kupują b-brandy z Chin z Androidembo niczym to się nie różni od samsungów czy iphonów, tak czy siak zaraz coś sie w nich zepsuje

qba1232 godz., 3 min

bo niczym to się nie różni od samsungów czy iphonów, tak czy siak zaraz coś sie w nich zepsuje


Aha, szkoda że tego nie wiedziałem, bo w takim razie sporo przepłaciłem
Edytowane przez: "coolphone2" wrz 18. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst