Niestety, ta okazja wygasła 28 maja 2023.
176°
Opublikowano 28 kwietnia 2023

Oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora i ogrzewania PHILIPS AMF870/15

1.999zł2.499zł-20%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika Sambituriana
Opublikowane przez
Sambituriana
Dołączył w 2021
810
1.420

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Oczyszczacze powietrza

Znajdź więcej okazji Oczyszczacze powietrza

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Wielofunkcyjny oczyszczacz powietrza: oczyszcza, chłodzi i ogrzewa

 • Oczyszcza pomieszczenia o pow. do 70 m2
 • Tempo oczyszczania 270 m3/godz. (CADR)
 • Filtr HEPA i węglowy
 • Połączenie z aplikacją Air+

lub w sklepie MM na allegro (może ktoś ma jakiś dodatkowy kod)
allegro.pl/ofe…735


piszą o nim:

Dokładnie oczyszcza pomieszczenia o powierzchni do 70 m2(2)
Urządzenie doprowadza czyste powietrze do każdego zakątka pomieszczenia przy współczynniku CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) równym 270 m3/godz.(1). Dokładnie oczyszcza nawet duże pomieszczenia o powierzchni do 70 m2(2), chroniąc Cię przez bakteriami, wirusami, pyłkami, kurzem, łupieżem zwierzęcym, roztoczami, szkodliwymi gazami, zapachami i innymi zanieczyszczeniami.

Usuwa z powietrza 99,97% niewidocznych cząsteczek
Oczyszczacze powietrza Philips są jako jedyne wyposażone w filtr NanoProtect HEPA z aktywnym filtrem węglowym i filtrem wstępnym, które pozwalają usunąć 99,97% cząsteczek wielkości zaledwie 0,003 mikrona(3). Technologia NanoProtect HEPA nie tylko wyłapuje zanieczyszczenia, ale, dzięki ładunkom elektrostatycznym, przyciąga je, oczyszczając dwa razy większą objętość powietrza niż tradycyjny filtr HEPA H13 i zapewniając wyższą wydajność energetyczną.

Chłodzi strumieniem czystego powietrza
Chłodzi potężnym strumieniem czystego powietrza, który jest naturalny i przyjemny. Dzięki obracającemu się o 350 stopni strumieniowi powietrza (możliwość regulacji) dociera on w każde miejsce pomieszczenia. Konstrukcja pozbawiona łopatek sprawia, że urządzenie nie wytwarza podmuchów, a raczej stały strumień powietrza do 1440 m3/godz. Strumień ten można dostosować do indywidualnych wymagań, wybierając spośród dziesięciu ustawień prędkości.


Technologia ceramiczna nagrzewa powietrze w ciągu zaledwie kilku chwil
Bezpieczne i przytulne ciepło, które zapewni Ci poczucie ukojenia i komfortu w chłodniejsze dni. Dzięki zaawansowanej technologii ceramicznej PTC nagrzewa powietrze w ciągu zaledwie trzech sekund, dając natychmiastowe odczucie ciepła. Wystarczy ustawić temperaturę docelową (1–37 C) i wybrać jedną z dziesięciu prędkości nadmuchu powietrza lub wyposażony w algorytm oszczędzania energii tryb automatyczny, który efektywnie ogrzeje pomieszczenie.

Automatycznie wykrywa i dostosowuje ustawienia w celu uzyskania najlepszych rezultatów
Pierwszy na świecie oczyszczacz powietrza wyposażony w sztuczną inteligencję (AI), który automatycznie oczyszcza i chłodzi lub ogrzewa powietrze, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Samoadaptacyjna technologia ze sztuczną inteligencją Philips nie tylko ocenia jakość powietrza w pomieszczeniu, ale analizuje również dane powietrza na zewnątrz, wielkość pomieszczenia oraz sposób eksploatacji urządzenia, aby z jednej strony zwiększyć wydajność, a z drugiej zminimalizować hałas i zużycie energii.(9)

Ocena jakości powietrza w czasie rzeczywistym dzięki czujnikom AeraSense
Aby zapewnić wysoką jakość powietrza, inteligentne czujniki AeraSense nieustannie badają powietrze, podając wyniki w czasie rzeczywistym i reagując niezwłocznie na każdy wzrost zanieczyszczenia. Odczyty stężenia bardzo małych zanieczyszczeń (PM2.5), alergenów, gazów (VOC i zapachy), temperatury oraz wilgotności można śledzić na cyfrowym wyświetlaczu oczyszczacza lub w aplikacji.

Tryb nocny zapewniający bardzo niski poziom hałasu
W trybie nocnym urządzenie wytwarza dźwięk cichszy niż szept, wynoszący zaledwie 25 dB. Czujniki światła, w które jest wyposażone, wykrywają, że jest ciemno i automatycznie wyłączają oświetlenie. W trybie automatycznym poziom hałasu utrzymywany jest na minimalnym poziomie, co jest możliwe dzięki temu, że urządzenie uczy się, kiedy musi działać, a kiedy nie powinno zakłócać ciszy.


Oszczędność energii
Dzięki energooszczędnej konstrukcji zużywa maksymalnie 40 W energii do oczyszczania powietrza(10), czyli mniej niż tradycyjna żarówka. W trybie automatycznym silnik działa wyłącznie wtedy i tak długo, gdy jest to potrzebne, co wydłuża żywotność urządzenia i oszczędza energię.

Aplikacja Philips Air+: inteligentne rozwiązanie zapewniające czyste powietrze
Aplikacja Air+ zapewnia powiew czystego, zdrowego powietrza. Śledząc w czasie rzeczywistym jakość powietrza w domu i na zewnątrz, pozwala Ci dostosować parametry urządzenia za pomocą cyfrowego pilota zdalnego sterowania, inteligentnej funkcji planowania pracy oraz za pomocą poleceń głosowych asystenta Alexa.

W pełni regulowany strumień powietrza zapewniający chłodzenie, ogrzewanie lub cyrkulację powietrza w pomieszczeniu
Technologia Dual Flow pozwala na dostosowanie pracy urządzenia, tak aby zapewnić Ci najwyższy komfort cieplny. Można je ustawić na wytwarzanie bezpośredniego strumienia powietrza, pozwalając Ci się schłodzić w upalne lub ogrzać w zimne dni, albo na strumień rozproszony, który gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Dziesięć poziomów prędkości oraz tryby turbo, nocny i automatyczny pozwalają ustawić urządzenie zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Usuwa z powietrza do 99,99% wirusów i aerozoli
Technologia VitaShield, która wychwytuje aerozole, mikroorganizmy oraz cząsteczki o wielkości mniejszej niż najmniejszy znany wirus, nie uwalnia niczego poza czystszym powietrzem. Przeprowadzone niezależnie testy w siedzibie firmy Airmid Health Group wykazały skuteczność w usuwaniu z powietrza wirusów oraz 99,99% koronawirusów(7).
MediaMarkt Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  EzioAuditore_da_Firenze
  Ooo złom Philips zerżnął design od Dysona
  Awatar użytkownika matt1904
  matt1904
  Pożyczył.
 2. Awatar użytkownika kuzznicki
  kuzznicki
  "chłodzi potężnym strumieniem powietrza"
 3. Awatar użytkownika jenson
  jenson
  Taka cena i nie ma jonizatora
 4. Awatar użytkownika rev1
  rev1
  Czy ktoś miał z Was poczciwego Xiaomi Purifier 3H i przesiadł się na coś lepszego do około 2k?
  Awatar użytkownika Mlody955
  Mlody955
  Jak tam wybrałeś już coś ?;p bo tez jestem na tym etapie ;p
Awatar użytkownika