148°
1
Opublikowano 14 lutego 2023

New Frontiers - gra planszowa PL

149zł211,17zł-29%
13,99zł
Awatar użytkownika StachuStach
Opublikowane przez StachuStach
Dołączył w 2022
52
98

O tej okazji

Dobra cena gry New Frontiers w sklepie flamberg
BGG: 7.5 boardgamegeek.com/boa…ers


New Frontiers to gra planszowa science fiction dla od 2 do 5 graczy, zaprojektowana przez Toma Lehmanna. Uczestnicy rozwijają swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary, rozbudowując samo-napędzającą się infrastrukturę, która pozwoli na tworzenie skomplikowanych, dających dodatkowe korzyści kombinacji.

Mechanika New Frontiers stanowi połączenia mechanizmów z popularnej Race for the Galaxy oraz uznanego klasyka, Puerto Rico. New Frontiers dodaje jednak modularność dostępnych dla graczy technologii, dzięki czemu każda rozgrywka wymaga zastosowania odmiennego podejścia i strategii aby osiągnąć wygraną.

Gra wyróżnia się specyficzną mechaniką wyboru akcji jakie każdy gracz wykonuje podczas rozgrywki - w kolejnych rundach uczestnicy wybierają jeden z dostępnych kafli Akcji. Osoba, która wybrała daną akcję rozpatruje ją otrzymując dodatkowy bonus, a pozostali gracze także ją rozpatrują dla swojego imperium, ale już bez dodatkowych korzyści. Dzięki temu gra jest cały czas angażująca w każdym momencie rozgrywki, niezależnie od tego czyja jest tura.

New Frontiers to tytuł dla wytrawnych graczy - zachwyca różnorodnymi ścieżkami prowadzącymi do zwycięstwa, dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction na wielką skalę.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Crinos_PL
    Z ceną wyjściową przesadziłeś, bo skreślona jest 169zł a nie 211zł. Nigdy jej nie widziałem w tej cenie w sklepach, średnio to było 170-180zł.