Niestety, ta okazja już wygasła

Netflix Premium Turcja 21zł (41,99 TL)

wrz 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Turecka Lira leci na łeb, na szyję i tak obecnie przedstawia się cennik dla Netflix w Turcji:

Plan:
Premium 41,99 TL ~21PLN
Standard 29,99 TL ~15PLN
Basic 17,99 TL ~9PLN

Na wstępie potrzebujemy wygasłego konta Netflix (jeżeli nie mamy można zarejestrować się na 1 miesiąc w Polsce i od razu anulować).

Możemy oczywisćie najpierw spróbować założyć bezpośrednio nowe konto, ale moga się pojawić trudności z podpięciem karty. Weryfikacji sms w takim przypadku jeżeli się pojawi nie ominiemy.


1. Ściągamy i instalujemy przeglądarkę Tor Browser:
torproject.org/dow…ad/

2. Przechodzimy do folderu w którym jest zainstalowana przeglądarka i dalej: \Browser\TorBrowser\Data\Tor

Otwieramy plik torrc w notatniku i dopisujemy linię:
ExitNodes {tr} strictnodes 1

Zapisujemy

3. Uruchamiamy Torc Browser i przechodzimy na stronę Netflix

4. Logujemy się podając adres i hasło wygasłego konta.

5. Wybieramy plan który nas interesuje i przechodzimy dalej.
Następnie przy podsumowaniu zmieniamy plan na niższy a dzięki temu otrzymujemy wyższy plan, który nas początkowo interesował w cenie jeden poziom niższego planu w pierwszym miesiącu.

6. Akceptujemy i mamy przedłużone konto opłacane według tureckiego cennika.

Kilka uwag:
- Cała biblioteka jest oczywiście taka jak na koncie założonym w Polsce. Korzystamy bez żadnego VPN itp. Możemu ustawić polski numer telefonu, poustawiać wszystko sobie tak jak chcemy. Cała historia konta zostaje zachowana.

- Karty nie możemy zmienić na inną. Potwierdzamy metodę płatności taką jaką mieliśmy przed wygaśnięciem konta. Ewentualna chęć zmiany metody płatności spotka nas z prośbą o weryfikację sms-ową na tureckim numerze tel. , którego obecnie nie można nigdzie dostać (na serwisach się tym zajmujących smpva.org, sms-activate.ru itp. nie ma już numerów na turecki netflix albo jeżeli są dostępne to nie działają i w najbliższym czasie nie pojawią się nowe).

- jeżeli już chcemy podpiąć nową kartę przez Tor lub VPN to radziłbym coś pokroju Revolut, Curve lub inne, które możemy w każdej chwili zablokować i nie trzymamy tam dużych środków.

- wiem, że niektórzy opłacający abonament w Argentynie mogą mieć stare stawki opłat ale dla nowych użytkowników to jest nieosiągalne i na chwilę obecną Turcja jest najtańsza aczkolwiek Argentyna to też dobra opcja.

- jeżeli mieliśmy już podpiętego revoluta to przy odnowieniu konta N może już go nie zaakceptować. Nie ma na to reguły. Od jakiegoś czasu Netflix jest uczulony na Revoluta. Z polskimi kartami nie powinno być problemu z odnowieniem przez Turcję.
Aktualizacje społecznościowe

3000 Komentarzy