118°
Opublikowano dzień temu

Mufa dwugwintowa do drewna 230 szt

39,99zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
Stop5g
Dołączył w 2024
5
76

O tej okazji

Materiał premium Nakrętki wpustowe są wykonane z doskonałego cynkowanego stali węglowej o gładkich krawędziach i wysokiej twardości, które nie deformują się łatwo, są odporne na korozję, mają dobrą moc mocowania i łatwo się wkręcają.
【Łatwy w użyciu】 Korzystaj z nakrętek wpustowych, wybij odpowiedni otwór, wkręć go za pomocą narzędzia sześciokątnego; unikalny zewnętrzny gwint samogwintujący, który pomaga w gwintowaniu i zapewnia mocne, trwałe gwinto dla drewna i materiałów drewnopochodnych.
【Łatwe do przechowywania】 Wszystkie 230 wkręconych nakrętek są przechowywane w przeźroczystym opakowaniu zgodnie z typem dla szybkiego dostępu i ochrony. Stożkowy gwint zewnętrzny utrudnia wyciąganie z powodu drgań.
【Szerokie zastosowanie】 Te nakrętki wkręcane mogą być montowane w wielu różnych materiałach, w tym stal, plastik, włókno szklane, miękkie drewno itp. Głównie stosowane do połączeń między meblami, szafami, sofami, łóżkami, kabinami, drzwiami drewnianymi, krzesłami i innymi przedmiotami gospodarstwa domowego.
【Co otrzymujesz】Otrzymasz 230 wkręconych nakrętek o 11 rozmiarach, w tym M48 - 30 szt., M410 - 60 szt., M510 - 45 szt., M68 - 18 szt., M6 10 - 32 szt., M613 - 13 szt., M615 - 12 szt., M815 - 10 szt., M820 - 5 szt., M1015 - 3 szt., M10*25 - 2 szt., wystarczająco na codzienne użytkowanie.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kormar
  Pojawia się już 6 raz w tej samej normalnej cenie. Radzę poczytać komentarze do ostatnich wstawek. pepper.pl/sea…owa
  Mam je na liście zakupów od października. Cena nigdy nawet nie drgnęła. Zawsze taka sama.
  Awatar użytkownika Andy_Sroda
  To dawaj minusa. Ja kilka razy byłem cierpliwy ale od jakiegoś czasu za takie wstawki daję minusy. Jeśli my nie posprzątamy to nikt nie posprząta.
 2. Awatar użytkownika lulasiątko
  Wykonane z guanolitu. Po wkrecaniu pękają lepiej kupic porządne z nierdzewki tyle i jakie akurat potrzebujemy niz taki zestaw z byle czego.
  Awatar użytkownika deIN
  Jak znaleźć tę z nierdzewki? Masz może jakiś link?
 3. Awatar użytkownika AnJuTell
  Słabe opinie - pękają
 4. Awatar użytkownika Boo_Yah
  One są znalowe - kruche i delikatne.

  Polecam kupić tradycyjne ocynkowane, to są groszowe sprawy.
 5. Awatar użytkownika xnx07973
  ZnAl
 6. Awatar użytkownika michal.kondeja
  Mufą do siebie
Awatar użytkownika