Niestety, ta okazja wygasła 10 lipca 2023.
119°
Opublikowano 27 czerwca 2023

Meet Your Maker: Pakiet „Arsenał Sektora 1” za darmo @ PS4 / PS5 / Xbox One / Steam

ZA DARMO0,01zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
8.913
3.859

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej PS4

Znajdź więcej okazji PS4

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Meet Your Maker: Sector 1 Arsenal Pack - za darmo - Xbox One

Meet Your Maker: Sector 1 Arsenal Pack - za darmo - Steam


Meet Your Maker: Pakiet „Arsenał Sektora 1”

Pakiet „Arsenał Sektora 1” w Meet Your Maker poszerza twój zestaw narzędzi o cztery środki zagłady.

Witamy na Wybrzeżu Strachu, miejscu pełnym błota, rdzy i niekończącej się mgły. W mętnych pozostałościach wybrzeża Nowej Anglii stoi latarnia morska, będąca niegdyś Sanktuarium, w którym Kustoszka i Chimera przeprowadzały niegdyś przerażające eksperymenty, kojarzące się raczej z torturami. Teraz możesz przejąć ich narzędzia. Odkryj nowe, kreatywne sposoby zadawania śmierci dzięki pułapkom i genetycznym obrzydliwościom używanym kiedyś w tym tajnym ośrodku.

ODBIERZ ZA DARMO – Zgarnij pakiet „Arsenał Sektora 1” ZA DARMO od 27 czerwca do 10 lipca i dodaj te zabójcze narzędzia do swojego kolejnego projektu. Uwaga: to pormocja ograniczona czasowo, zawartość będzie dostępna za darmo od 27.06.2023 do 10.07.2023. Od 10.07.2023 pakiet „Arsenał Sektora 1” będzie sprzedawany za pełną cenę.

Zawartość pakietu „Arsenał Wybrzeża Strachu”:

1 KUSTOSZKA:
-Nautilus
Wzmocnij działanie broni defensywnej i zwiększ swoje szanse na przetrwanie w obliczu ataku. Ta zbroja, przypominająca starożytny kombinezon do nurkowania, została opracowana w tajemnicy przez jedynego więźnia, który uciekł z Sanktuarium w latarni morskiej. Nautilus, terror z głębin, przybył, aby utopić niedobitki ludzkości.

1 PUŁAPKA:
-Promień strażniczy
Pułapka ta została opracowana przez Sanktuarium W latarni morskiej w celu szybkiej egzekucji każdego więźnia na tyle odważnego, by próbować ucieczki. Czujne czerwone oko promienia strażniczego wykorzystuje śledzenie ruchu, aby namierzyć cel i wystrzelić wąską wiązkę laserową superrozgrzanego, wzmocnionego światła, idealną do przecinania szybko poruszających się najeźdźców. Jeśli wiązka nie trafi w cel, odbije się od wielokrotnie od pobliskich powierzchni, oferując dodatkową szansę na chaotyczne i błyskawiczne zabójstwo.

1 STRAŻNIK: 
-Pustoszyciel
Pustoszyciel to zarówno bezwzględny brutal, jak i precyzyjny zabójca. Jest niepokojącym wynikiem nieudanych eksperymentów klonowania w Sanktuarium w latarni morskiej. Wizjer wpływa na jego wzrok, wyświetlając wielu niewyraźnych wrogów, gdy obecny jest tylko jeden, przez co strażnik otwiera ogień do wszystkich zauważonych celów, a grad rozproszonych pocisków jest trudniejszy do uniknięcia niż pojedynczy wystrzał. Skuteczny i agresywny, Pustoszyciel jest imponującym dodatkiem do obrony każdej placówki.

1 BROŃ:
-Działo burzące
Działo burzące, odkryte w zbrojowni Sanktuarium przez Nautilusa podczas jego krwawej ucieczki, zostało użyte do zdziesiątkowania wszystkich, którzy stanęli mu na drodze. Ta potężna i przenośna ciężka artyleria wystrzeliwuje ładunek wybuchowy w pocisku wielokrotnego użytku, wywołując eksplozję, zadającą ogromne obrażenia.

PSN Store Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika xrynio
  xrynio
  Dają za darmo itemki, bo nikt już w to nie gra
 2. Awatar użytkownika hykker
  hykker
  Wczoraj na mydealz to było.
 3. Awatar użytkownika Ayashi_Shirogane
  Ayashi_Shirogane
  Spory niewypał jak na twórców niegdyś świetnego DBD
Awatar użytkownika