Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
35°
Opublikowano 7 maja 2024

Mata chłodząca dla psa XL, 90 x 50cm, niebieska

29,85zł
9,99zł ·
Opublikowane przez
dOnutka
Dołączył w 2024
286
30

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostawa jest za darmo od 45zł z Allegro Smart.

SAMOCZYNNE CHŁODZENIE – mata chłodząca to doskonały sposób na schłodzenie pupila w upalne dni! Żelowa mata chłodząca doskonale sprawdzi się zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Jej największą zaletą jest to, że działa bez wcześniejszego schładzania oraz użycia prądu czy zimnej wody. Chłodzi się samoczynnie! Chłodzi aż do 4 godzin, ponadto po tym czasie wystarczy tylko chwila i mata jest ponownie gotowa do użycia.

SKŁADANA – mata jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. Można złożyć ją w kostkę niewielkich rozmiarów co zdecydowania ułatwi jej przenoszenie. Świetnie sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów oraz w trakcie długich podróży samochodowych.

WODOODPORNA – mata posiada właściwości wodoodporne co doskonale sprawdzi się w przypadku szczeniaków, które nie potrafią załatwiać swoich potrzeb na dworze oraz psów po kąpieli. Nie musisz martwić się, że produkt zniszczy się pod wpływem płynów.

WYSOKA JAKOŚĆ – mata została wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, żel jest umieszczony równomiernie, brzegi maty są zgrzewane co zwiększa ich wytrzymałość. Użyty materiał bardzo szybko się schładza i zapewnia wysoki komfort twojemu pupilowi.

Nasze psy nie potrafią się pocić – schładzają się przede wszystkim poprzez dyszenie. Dlatego przetrwanie upalnego lata bywa dla nich ogromnym wyzwaniem! W wyjątkowo gorące dni psiaki męczą się nawet siedząc bezczynnie w domu.

Podkładka chłodząca to specjalna wyściółka, która ma na celu ochłodzić ciało Twojego psa, zwłaszcza wtedy, kiedy temperatura otoczenia jest zbyt wysoka.

Do rozłożenia w samochodzie, w domu, legowisku, transporterze lub po prostu na zewnątrz w upalne dni.

Mata chłodzi się samoczynnie, dzięki żelowej substancji, którą jest wypełniona. Aktywowane ciśnieniowo chłodzące wkładki żelowe uaktywniają się pod naciskiem wagi psa. Czas chłodzenia wynosi do 4 godzin, po tym czasie na chwilę wystarczy ją pozostawić w cieniu i jest gotowa do ponownego użycia.

Jeżeli umieścisz matę na podłodze w kuchni, która jest chłodniejsza niż Twój pies, ciepło będzie płynąć z jego ciała na podłogę, aż do momentu, w którym oba przedmioty będą miały tę samą temperaturę. To właśnie dzieje się, gdy pies kładzie się na podkładce chłodzącej. Podkładka jest chłodniejsza od psa, więc przyciąga ciepło z jego ciała jednocześnie go chłodząc.

Twój pupil,dzięki macie, trudny czas upałów spędzi komfortowo.
Specyfikacja:
Materiał: Poliester
Wymiaru: 90x50cm
Wypełnienie: Aktywny żel
Kolor: Niebieski
Przeznaczona dla psów dużych
Zalety:
pomaga zwierzętom zachować równowagę termiczną
może chłodzić wiele godzin
działa samoczynnie - nie potrzebuje dodatkowego źródła chłodzenia, prądu czy wody
przynosi ukojenie w upale
daje ulgę w bólu
ma równomiernie rozłożoną powłokę żelową, która nie zmienia konsystencji
podzielona na segmenty - wypełnienie nie przemieszcza się
wodoodporna - może na niej leżeć mokre zwierzę i możesz ją umyć
rozmiar dopasujesz do potrzeb i wielkości zwierzaka - dostępnych kilka wielkości
odporna na uszkodzenia - zwierzęce pazury nie spowodują zniszczenia
z łatwością ją umyjesz
składana - zajmuje mało miejsca
lekka
żel jest nietoksyczny dla zwierząt oraz ludzi
uniwersalna - z powodzeniem posłuży zwierzętom takim jak psy, koty, gryzonie i każdemu, które wymaga ochłody
Allegro Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Kamil_123_
    a na mnie też zadziała?

    heh... przeczytałem opis. przyciąga ciepło... ja pierdziu, ciekawe, człowiek się uczy w szkołach, na studiach, a potem chyba spowrotem głupieje czytając takie opisy (Edytowano)
    Awatar użytkownika bialko
    Daruj sobie matę i połóż się bezpośrednio na płytkach w kuchni. Płytki szybciej będą PRZYCIĄGAĆ, bo im PRZYCIĄGAJĄCA mata nie będzie przeszkadzać