Niestety, ta okazja wygasła 24 grudnia 2021.
712°
65
Opublikowano 15 grudnia 2021

Łosoś Jurajski - płat ze skórą - proekologiczna polska ferma bez antybiotyków - Auchan

59,99zł
Awatar użytkownika Drogi_kupiec
Opublikowane przez
Dołączył w 2021
40
1.000

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeden z najzdrowszych, jeśli nie najzdrowszy łosoś hodowlany na świecie. Z Polskiej fermy. Bez GMO. Łosoś hodowany w wodzie termalnej sprzed 150 milionów lat, w hodowli nie używa się antybiotyków - nie są potrzebne.

Woda, w której prowadzona jest hodowla, pozyskiwana jest z odwiertu o głębokości ponad 1 km (1224,5 m p.p.m.). Pochodzi z okresu dolnej jury i liczy blisko 150 mln lat.

Opis ze strony producenta:
LINK

Krótki filmik w teleexpresie
LINK


477428_1.jpg
Auchan Więcej szczegółów na Auchan
Aktualizacje społecznościowe

65 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Drogi_kupiec
  Autor
  dealman15/12/2021 21:17

  Kupuje tego łososia regularnie i to jest jego normalna cena.  Zrobiłem tą wstawkę dla osób które będą kupować ryby na święta. Wiele osób nie wie, że istnieje Polska, zdrowa hodowla łososia.
  Cena atrakcyjna, czy nie. Nie znalazłem na tą chwilę lepszej.

  Wolę nawet zapłacić więcej za zdrowego łososia jurajskiego, niż łososia z ferm z innych państw.

  Z tego co kojarzę to tylko dziki łosoś może być lepszy. Jednak zanieczyszczenie mórz i oceanów plastikiem robi swoje.
 2. Awatar użytkownika dealman
  Drogi_kupiec15/12/2021 21:22

  Zrobiłem tą wstawkę dla osób które będą kupować ryby na święta. Wiele osób …Zrobiłem tą wstawkę dla osób które będą kupować ryby na święta. Wiele osób nie wie, że istnieje Polska, zdrowa hodowla łososia.Cena atrakcyjna, czy nie. Nie znalazłem na tą chwilę lepszej. Wolę nawet zapłacić więcej za zdrowego łososia jurajskiego, niż łososia z ferm z innych państw.Z tego co kojarzę to tylko dziki łosoś może być lepszy. Jednak zanieczyszczenie mórz i oceanów plastikiem robi swoje.


  Stary, uwierz, ja tylko powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie jest to żadna okazja. A argumenty "znajdź mi lepszą ceną dziś w mieście wojewódzkim" to nie jest żaden argument, a bełkot bez umiejętności racjonalnego czytania ze zrozumieniem.

  Auchan ma w portfolio świeżych cztery rodzaje łososi - norweskie, atlantycki trym-d, jurajski oraz łososik jurajski. Jurajski jest w regularnie cenie dziś 59,99, w 2019 roku jeszcze 49,99. w regularnych cenach norweski i atlantycki są zawsze droższe. Ze względu na wpływ na zdrowie to najlepszą opcją jest jurajski, ale nie nadaje się on np. do sushi, bo do tego najlepszy jest trym-d.
  Mnie osobiście nic nie obchodzi co ty wolisz czy nie wolisz zapłacić, ja ci tylko mówię, że to jest normalna cena, a jak ostatni raz sprawdzałem peppera to był to serwis z okazjami, a nie portal oświeconych.
  Mikroplastik nie jest największym problemem tylko rtęć, w każdej dorosłej rybie tej kategorii, która jest drapieżna będziesz miał bardzo dużą akumulację. Z drugiej strony dziki karmi się naturalnym pożywieniem, a nie jest karmiony paszą. Który lepszy to już Twoja decyzja w zależności od priorytetów na zdrowiu.
  To co mimo wszystko jest najważniejsze to wyniki - na stronie chwalą się większą zawartością omegą3, ale nie było danych, więc o nie prosiłem - DHA jest 4,5 wyższy niż średnia hodowanego w Polsce, EPA 5,5 krotnie.

  Na dole masz historię ceny z tego roku
  8677292-WTFCI.jpg
 3. Awatar użytkownika dealman
  To nie jest żadna okazja, wręcz wygląda jak natrętna reklama.
 4. Awatar użytkownika dealman
  Drogi_kupiec15/12/2021 22:49

  W przyszłym roku będę miał to na uwadze i kupię w wakacje i zamrożę


  Ludzie ci tłumaczą, a idzie jak w piach. Nikt nie powinien kwestionować że to zdrowy produkt, ale równie dobrze może wrzucić tysiąc innych zdrowych produktów i mówić "to jest zdrowe, znajdź mi lepszą cenę dziś".
 5. Awatar użytkownika microstar3000
  Jak kiedyś braknie wody to będę miło wspominał tego łososia z juraskiej hodowli a na poważnie - marnotrawstwo, powinni płacić za tą wodę miliony monet, żeby nie opłacało się jej wydobywać
 6. Awatar użytkownika Wojtek.J
  Drogi_kupiec15/12/2021 23:08

  Jesteście spokrewnieni? Nikt wam nie broni wrzucać wstawek o k …Jesteście spokrewnieni? Nikt wam nie broni wrzucać wstawek o których piszecie, od tego jest pepper.Dobrej nocy.


  Z tej strony kuzyn tych poprzednich

  Koledzy mają rację.
  Na Pepperze wstawkę dodać można przyciskiem 'Dodaj okazję'.

  Wg SJP:
  okazja1. «wyjątkowa sytuacja sprzyjająca czemuś»
  2. «niecodzienne, uroczyste wydarzenie»
  3. pot. «przypadkowy pojazd lub osoba zabierające kogoś lub coś po drodze»
  4. daw. «przygoda»
  5. daw. «bitwa, potyczka»

  Ty nie dodałeś 'okazji', a jedynie wstawkę informującą o istnieniu produktu.
  Dobry czy niedobry, smaczny czy niesmaczny ma to małe znaczenie. Cena jest regularna i nie ma tu żadnej okazji, to właśnie niektóre osoby usiłowały wyjaśnić.
 7. Awatar użytkownika dealman
  TypowyTyp15/12/2021 21:15

  No tak, bo lepiej kupić pstrąga wędzonego z biedry. Przecież to prawie to s …No tak, bo lepiej kupić pstrąga wędzonego z biedry. Przecież to prawie to samo


  Co ty pitolisz? Kupuje tego łososia regularnie i to jest jego normalna cena. Masz jakieś kompleksy polaka czy co? Bo kompletnie nie rozumiem takich ludzi.
 8. Awatar użytkownika Norbert-O
  Drogi_kupiec15/12/2021 21:16

  Wstaw lepszą okazję na łososia jurajskiego, dostępnego w największych mias …Wstaw lepszą okazję na łososia jurajskiego, dostępnego w największych miastach Polski.


  Chyba ci się apki pomyliły. Promocji/obniżki/wyprzedaży/rabatu itp tu nie ma żadnego. Z Okazją też to ma niewiele wspólnego.
 9. Awatar użytkownika Norbert-O
  Drogi_kupiec15/12/2021 22:49

  Wstawka jest okazją na zakup zdrowego polskiego łososia hodowlanego w n …Wstawka jest okazją na zakup zdrowego polskiego łososia hodowlanego w największych polskich miastach.Nie znalazłem niższej ceny, możesz poszukać i wstawić w niższej cenie.Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno. Jak widać wiele osób jest ze wstawki zadowolonych i na ich stołach zagości smaczny i zdrowy polski łosoś jurajski.Spoko, masz racje. Kiepska moja wstawka, łosoś jurajski ze wstawki w wakacje kosztował 40 zł za kg. W przyszłym roku będę miał to na uwadze i kupię w wakacje i zamrożę


  Ty chyba dalej nie rozumiesz, gdzie tu okazja? Okazja to by była jakby był -50% od ceny regularnej a twoim zdaniem okazja to możliwość kupienia łososia po cenie regularnej, bo "smaczny i zdrowy"

  Ja ci mogę podać nazwy serów po 300zl/kg. Też będą "smaczne i zdrowe i tak ekologiczne, że sam Pascal Brodnicki będzie ci ten ser wręczał wraz z komitetem z gesslerową na czele" i powiedz to tera znajdź mi taniej, ale co w związku z tym?
  To byłaby taka sama okazja jak i twoja
 10. Awatar użytkownika rafaljqb
  plus dla autora, nawet nie wiedziałem, że istnieje taka hodowla w Polsce.
 11. Awatar użytkownika umbrella_chiusz
  Na co Wam te komentarze. Niezadowolony ze wstawki da minusa, zadowolony plusa. Po co się kłócić i strzępić ryja. Niedługo wigilia. Peace

  Lepiej powiedzcie jak w smaku? Który lepszy jurajski czy norweski nabity jak Pudzian? (Edytowano)
 12. Awatar użytkownika GIGA_PARSEC
  umbrella_chiusz15/12/2021 23:36

  Na co Wam te komentarze. Niezadowolony ze wstawki da minusa, zadowolony …Na co Wam te komentarze. Niezadowolony ze wstawki da minusa, zadowolony plusa. Po co się kłócić i strzępić ryja. Niedługo wigilia. PeaceLepiej powiedzcie jak w smaku? Który lepszy jurajski czy norweski nabity jak Pudzian?


  Dzieki chlopakom z czystym sercem dam minusa, bo nawet jesli nie myslalem o kupnie i mam to gdzieś, to na peppera wchodzę żeby upolować okazje (albo renifery) a to okazją NIE JEST.
  Dzięki dobranoc.
 13. Awatar użytkownika cxb
  Drogi_kupiec15/12/2021 23:15

  Normalna cena na tą chwilę jest najniższą ceną, co jest z Tobą nie tak? (lo …Normalna cena na tą chwilę jest najniższą ceną, co jest z Tobą nie tak?


  Ideą pepperka nie jest podawanie "regularnych" cen (nawet jeżeli na daną chwilę niższych nie ma), tylko cen promocyjnych, okazyjnych, oferowanych przez krótki czas, pojawiających się rzadko, niższych od ceny regularnej.

  Zgodnie z Twoim tokiem myślenia można wrzucić całą ofertę jakiejś sieciówki i argumentować, że na tą chwilę taniej nie ma nigdzie (nieważne, że nikt inny danego asortymentu nie ma).

  Albo wrzucić coś, co można kupić w 10 różnych sklepach, w identycznej cenie i też argumentować, że taniej nie da się kupić.

  Od takich rzeczy są bardziej serwisy typu Ceneo czy Skąpiec...
 14. Awatar użytkownika Drogi_kupiec
  Autor
  Kupuje w Auchan od 3 lat, zawsze świeży, zawsze smaczny. Nawet jak wykupią filet z łososia, to kupuję takie płaty ze skórą. Bardzo łatwo się je filetuje, skórę można ściągnąć, lub też nie, po upieczeniu jest bardzo smaczna.
  Na youtubie można znaleźć filmiki odnośnie filetowania łososia.

  Filetowanie całego łososia

  .
 15. Awatar użytkownika Luk23
  Jurajski z Pomorza 😁
 16. Awatar użytkownika Drogi_kupiec
  Autor
  NightKnight300015/12/2021 21:12

  Hehe myślałem że ten opis to bujna fantazja autora, a jednak faktycznie ta …Hehe myślałem że ten opis to bujna fantazja autora, a jednak faktycznie tak jest z tą wodą
  Z tego co kojarzę to właściciele chcieli zrobić Aqua Park, zrobili odwierty do wody, ale coś im nie "pykło" finansowo. Postanowili wykorzystać wodę do hodowli łososia, co ostatecznie wyszło im lepiej niż Aqua Park.
 17. Awatar użytkownika TypowyTyp
  Marjanoo15/12/2021 21:18

  Zanim coś napiszesz to poczytaj i się zainteresuj. A jak nie masz pojęcia t …Zanim coś napiszesz to poczytaj i się zainteresuj. A jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz.


  Ale wiesz, że to był sarkazm? 🥴
 18. Awatar użytkownika Drogi_kupiec
  Autor
  Norbert-O15/12/2021 22:23

  Chyba ci się apki pomyliły. Promocji/obniżki/wyprzedaży/rabatu itp tu nie m …Chyba ci się apki pomyliły. Promocji/obniżki/wyprzedaży/rabatu itp tu nie ma żadnego. Z Okazją też to ma niewiele wspólnego.


  Wstawka jest okazją na zakup zdrowego polskiego łososia hodowlanego w największych polskich miastach.
  Nie znalazłem niższej ceny, możesz poszukać i wstawić w niższej cenie.

  Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno. Jak widać wiele osób jest ze wstawki zadowolonych i na ich stołach zagości smaczny i zdrowy polski łosoś jurajski.

  dealman15/12/2021 22:11

  Stary, uwierz, ja tylko powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie jest to ża …Stary, uwierz, ja tylko powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie jest to żadna okazja. A argumenty "znajdź mi lepszą ceną dziś w mieście wojewódzkim" to nie jest żaden argument, a bełkot bez umiejętności racjonalnego czytania ze zrozumieniem.


  Spoko, masz racje.
  Kiepska moja wstawka, łosoś jurajski ze wstawki w wakacje kosztował 40 zł za kg.
  W przyszłym roku będę miał to na uwadze i kupię w wakacje i zamrożę (Edytowano)
 19. Awatar użytkownika calz
  Drogi_kupiec15/12/2021 23:15

  Normalna cena na tą chwilę jest najniższą ceną, co jest z Tobą nie tak? (lo …Normalna cena na tą chwilę jest najniższą ceną, co jest z Tobą nie tak?


  Pomyliłeś portale człowieku.

  A to zdjęcie zrobiło mój dzień z komentarzy google.

  8678206-UZZcU.jpg (Edytowano)
 20. Awatar użytkownika NightKnight3000
  Hehe myślałem że ten opis to bujna fantazja autora, a jednak faktycznie tak jest z tą wodą
Awatar użytkownika