Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
213°
Opublikowano 4 marca 2024

Lanowy finał Samsung Galaxy Ultraligi 2024 i Watch Party LEC by Santander Bank Polska w Klubie Stodoła w Warszawie

ZA DARMO100zł
Stacjonarnie: Mazowieckie
Opublikowane przez
Hunt
Dołączył w 2015
3 100
2 905

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wielki finał Ultraligi, najważniejszej ligi League of Legends w Polsce, po raz pierwszy w historii odbędzie się z uczestnictwem widowni o takiej skali – tym razem organizatorzy zapewnili 650 miejsc dla głodnych esportowych wrażeń kibiców. Bezpośrednio po finale rozpocznie się oficjalne Watch Party europejskiego turnieju LEC, którego partnerem jest Santander Bank Polska. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a o udziale decyduje kolejność pojawienia się na wydarzeniu – otwarcie bram nastąpi 23 marca o godz. 10:00. Rozgrywki transmitowane będą równolegle w telewizji oraz w Internecie na kanałach Polsat Games od 11:30.

Samsung Galaxy Ultraliga Wiosna 2024 jest kolejną edycją wspieranej przez producenta tytułu – firmę Riot Games – oficjalnej ligi regionalnej League of Legends. To flagowa pozycja stacji Polsat Games, która niezmiennie od 5 lat gromadzi kibiców esportu w Polsce przy transmisjach na żywo z dedykowanego rozgrywkom esportowym studia w Warszawie. Zmagania można oglądać równolegle w Polsat Games oraz w Internecie na platformach Twitch.tv i YouTube.

Na ten dzień fani Samsung Galaxy Ultraligi czekali od dawna. Dwie najlepsze drużyny z regionu powalczą o tytuł mistrza na imprezie offline pod okiem tłumu entuzjastów polskiego League of Legends. Tuż po wielkim finale Ultraligi rozpocznie się Watch Party LEC by Santander Bank Polska. Organizatorzy wydarzenia wspólnie z Bankiem Santander – oficjalnym partnerem rozgrywek League of Legends EMEA Championship – przygotowali gratkę również dla fanów rozgrywek wyższego szczebla. Wspólne kibicowanie najlepszym drużynom w Europie oznacza więc, że to nie tylko finałowy lan, ale przede wszystkim wypchany po brzegi esportem event dedykowany fanom League of Legends.

Oprócz esportowych emocji na obecnych czeka szereg atrakcji od organizatora, agencji FRENZY, oraz partnerów wydarzenia. W trakcie imprezy uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska partnerów, gdzie wezmą udział w quizach i konkursach z nagrodami, kupią pamiątkowy merch oraz zbiją piątkę z najważniejszymi osobistościami polskiej sceny League of Legends. Dodatkowym smaczkiem dla kibiców obecnych na miejscu oraz tych śledzących rozgrywki na kanałach Polsat Games będzie komentarz prowadzony bezpośrednio z Klubu Stodoła.

Harmonogram fazy playoff:12.03 – 14.03, 17:45: TV & online Polsat Games
23.03, 10:00: offline Klub Stodoła | 11:30: TV & online Polsat Games

To historyczny moment dla polskiego League of Legends. Organizowaliśmy Watch Party i lany ultraligowe, ale to pierwsze od wielu lat wydarzenie, podczas którego spotkają się setki najbardziej zapalonych fanów esportowego LoL-a w Polsce – komentuje Adam Mikołajczyk, Project Manager FRENZY. – Mam nadzieję, że wszyscy kibice spędzą ten dzień razem z nami i wspólnie zadbamy o to, żeby wygrał esport.

Oficjalne wydarzenie: LINK
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Zatoichi
    I znowu rolniczy temat, no na plus + (Edytowano)