Niestety, ta okazja już wygasła

Komiks - Doktor Strange Marvel Limited Dennis O`Neil Stan Lee Roy Thomas Don Rico

lip 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

NALEŻY SAMEMU WPISAĆ CENEO.PL , NIE PRZECHODZIĆ PRZEZ LINKA!

Gdzie i kiedy wpisujemy kupon? Na sam koniec, po:

  • Wybraniu formy dostawy
  • Wybraniu metody płatności
  • Centrum zniżek


Możliwe problemy:
  • Przy zakupie przez aplikację kupon może nie działać, jedyne rozwiązanie to zakup przy użyciu komputera


  • Taki komunikat pojawia się, gdy przejdziemy na Ceneo z innej strony np. "Idź do okazji", trzeba ręcznie wpisać adres Ceneo w przeglądarce.
  • Kupon dostępny jest dla wszystkich użytkowników, nie trzeba zakładać nowego konta

Album "Doktor Strange" to wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników komiksów Marvela. Poznaj niezwykłe przygody superbohatera, przedstawione przez Stana Lee i Steve'a Ditko.

Chirurg Stephen Strange znany jest zarówno ze swego wielkiego talentu, jak i wyjątkowej arogancji. Jego życie zmienia się jednak wraz z wypadkiem samochodowym, na skutek którego dochodzi do uszkodzenia nerwów jego dłoni. W takim stanie mężczyzna nie może kontynuować dalszej kariery zawodowej, dlatego postanawia wyruszyć na Wschód, mając nadzieję, że odnajdzie tam uzdrowienie.

Strange nawet się nie spodziewa, że zamiast tego czeka tam na niego prawdziwa magia. To dzięki niej mężczyzna poznaje niesamowite wymiary, a także straszliwe demony. Zostaje Mistrzem Sztuk Magicznych i podejmuje się ochrony Ziemi, której mogą zagrażać władcy koszmarów oraz przerażający wojownik Dormammu. Pewien zazdrosny czarnoksiężnik również może okazać się dla bohatera prawdziwym kłopotem. Daj się wciągnąć w niezwykłą opowieść i poznaj przygody niezwykle interesującej postaci, sięgając po komiks "Doktor Strange".

"Doktor Strange" to album, będący trzecią publikacją komiksów Marvel Limited. W komiksie znalazł się zbiór pierwszych historii, prezentujących przygody niezwykłego Doktora Strange'a. Ich autorami są znani twórcy komiksowi: Steve Ditko oraz Stan Lee. W specjalnym wydaniu o powiększonym formacie zamieszczone zostały materiały, które pierwotnie ukazały się w zeszytach: "The Amazing Spider-Man Annual" #2 i "Strange Tales" #110?111 i 114?146.

Jak obecnie skorzystać z codziennych promocji Ceneo

Obecnie Ceneo zablokowało możliwość skorzystania z codziennych kodów rabatów jeżeli na ich serwis trafimy z innych stron (np. z Peppera). Aby skorzystać z takiej okazji trzeba otworzyć nową zakładkę w przeglądarce i po prostu wpisać ich adres internetowy.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy