Opublikowano 6 godzin temu

KAVAVO Czapka beanie, ładowalna czapka z podświetleniem USB

23,11zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
sn4ke
Dołączył w 2022
146
466

O tej okazji

Rozmiar: 31
Kolor: czarny

Informacje o przedmiocie
 • Kapelusz LED z możliwością ponownego ładowania USB: ładowalna podświetlana czapka posiada standardowe złącze USB do ładowania akumulatora. Można go ładować w ładowarce samochodowej, komputerze lub przenośnym powerbanku. Pełne ładowanie trwa około 1-2 godzin.
 • 3 opcje jasności: Podświetlana czapka typu beanie posiada 3 ustawienia jasności. Może pracować na jednym ładowaniu do 8 godzin i oświetla drogę, gdy jest potrzebna. Jasność kapelusza można dostosować w zależności od potrzeb.
 • Wysokiej jakości, ciepła, wygodna czapka z dzianiny LED: czapka zimowa wykonana jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, bez specyficznego zapachu, bardzo miękka, wykwintne wykonanie, dwuwarstwowa konstrukcja, cieplejsza, ale niezbyt ciężka, wygląd jest bardzo klasyczny i piękny. Nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
 • Zdejmowana i łatwa do czyszczenia: światło na czapce można usunąć. Jeśli chcesz ją wyczyścić, najpierw wyjmij lampę, a następnie wyczyść ją. Można prać w pralce. Nie odkształca się po praniu i ma dobrą elastyczność.
 • Pasuje do: Jest to idealna czapka z latarką na kemping, do jazdy na rowerze, grillowania, naprawy samochodu, wędkowania, biegania lub spacerów z psem w mroźną zimową noc.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ajek.wujek
  Mi pokazuje 23.11 drogo
 2. Awatar użytkownika neolit
  Co o niej powiecie?
  Awatar użytkownika Luke_O.
  Świet(l)na!
 3. Awatar użytkownika szurzyn_one
  Czapka nadaje się tylko do okazyjnego zaświecenia, sama idea jest fajna, natomiast bateria w lampce wytrzymuje niewiele i świeci tak średnio, więc finalnie i tak używasz czołówki.
Awatar użytkownika