Niestety, ta okazja wygasła 1 czerwca 2018.
1506°
Opublikowano 1 kwietnia 2018

Karta Revolut w aplikacji mobilnej Yanosik za darmo

Awatar użytkownika blade827
Opublikowane przez
blade827
Dołączył w 2016
4
98

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie jestem pewien czy u każdego, ale warto sprawdzić aplikacje Yanosik na telefonie (za pewne większość osób posiada). Jest w niej możliwość zamówienia darmowej karty do jakże popularnego ostatnio Revoluta. Wystarczy wejść w kupony i tam powinien widnieć link do Revoluta który pozwoli na darmowe zamówienie karty do już istniejącego konta.
Aktualizacje społecznościowe

321 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Przypięto
  Awatar użytkownika blade827
  Autor
  Dorzucam dodatkowe info wyciągnięte z aplikacji
  794683-rY3RR.jpg
 2. Awatar użytkownika Advoco
  deger02/04/2018 07:28

  No i właśnie widzisz... Ludzie dla kilku % są w stanie własne dane spr …No i właśnie widzisz... Ludzie dla kilku % są w stanie własne dane sprzedać... Strasznie smutne to.


  Dane te sa wymagane przez instytucje bankowa która ta kartę wydaje. I dobrze, bo za chwile by zamknęli całe revolut za handel na czarnym rynku. Raczej nie macie problemu z nielegalnym kserowaniem dowodu osobistego w banku, a tu wam nie pasuje zdjecie prawa jazdy, które w Polsce nie jest nawet dokumentem potwierdzającym tożsamość.
  Revolut nie zarabia na Waszych danych tylko na usługach dodatkowych jak ubezpieczenia, handel kryptowalut i abonament Premium (i inne, sporo ich jest)
  A kartę warto zamówić nawet dla samego opakowania :))
 3. Awatar użytkownika deger
  Zastanówcie sie dobrze. Ja sam byłem zafascynowany revolut do momentu prośby o wysłanie skanu. Dla mnie, nawet prawo jazdy to dokument, który zawiera informacje, które nie powinny być dzielone (pesel). To nie jest bank!!Co gorsze, spróbujcie zamknąć konto. Dane, które wysłaliście nie zostaną usunięte mimo waszej prośby, bo regulamin stanowi inaczej (5 lat). Oczywiście support już praktycznie nie istnieje, jeśli będziecie nalegać by zamknąć konto. Coś kosztem czegoś - pamiętajcie nie ma nic za darmo!!
 4. Awatar użytkownika PepperMajster
  O revolut było tyle opinie i komentarzy pod innymi okazjami, że chyba tutaj chyba nie trzeba spamować. Jedyne co mogę powiedzieć to : polecam!
 5. Awatar użytkownika deger
  Usunięty6904502/04/2018 06:46

  A co ty, jakaś szycha jesteś, że się tak o swoje dane boisz?


  No i właśnie widzisz... Ludzie dla kilku % są w stanie własne dane sprzedać... Strasznie smutne to.
 6. Awatar użytkownika koldys
  Polecam używanie karty Revolut, szczególnie w duecie z PayPal. Wg. mnie jest to wręcz nierozłączny duet podczas zakupów. Każdy szanujący się "cebularz" powinien się z nim zapoznać. To jak Janusz i Grażyna w polskim internecie;)
 7. Awatar użytkownika Usunięty69045
  deger02/04/2018 07:45

  Kolego, spróbuj usunąć konto to pogadamy:) Tu nie chodzi o zdjęcie wiec pro …Kolego, spróbuj usunąć konto to pogadamy:) Tu nie chodzi o zdjęcie wiec proszę czytaj ze zrozumieniem. A otworzyłeś Terms and Conditions? Rozumiem, że nie. A szkoda. Do banku idziesz i składasz wniosek o zamknięcie konta. Proste, prawda? Pogadamy za parę lat. Póki co, cieszcie się bycia Januszem i Grażyną, bo przecież za okazję zrobi się absolutnie wszystko. Powodzenia;)


  Nawiasem mówiąc, kolego, wiesz, że polskie banki też mają prawo przechowywać twoje dane nawet po tym jak rozwiążesz z nimi umowę?
 8. Awatar użytkownika caro86wlkp
  Usunięty1363402/04/2018 01:17

  W celu jej zarejestrowania należy przesłać skan dowodu osobistego.


  Zrobić zdjęcie, można również zrobić zdjęcie prawka
 9. Awatar użytkownika david662
  degerkwi 2. 2018

  No i właśnie widzisz... Ludzie dla kilku % są w stanie własne dane spr …No i właśnie widzisz... Ludzie dla kilku % są w stanie własne dane sprzedać... Strasznie smutne to.


  Swoje dane to sprzedajecie kupujac monitory za 1 zl. Poza tym proponuje otworzyc szerzej oczy bo widze ze samoswiadomosc ludzi w sredniowiczu....
 10. Awatar użytkownika TwojaStara
  R0bert02/04/2018 08:15

  Moim zdaniem KA lepszy, ale tu panuje fascynacja tą kartą. KA miałem długo …Moim zdaniem KA lepszy, ale tu panuje fascynacja tą kartą. KA miałem długo przed wprowadzeniem tej karty, jak mi coś nie pasowało to blokowalem i zamawialem nową. Tą też mam, ale użyłem może z 5 razy, jak poprosili o zdjęcie dowodu to poszła do szuflady. Dla mnie kantor alior w połączeniu z rkantorem to najlepsze rozwiązanie.


  Zadam Ci najważniejsze pytanie.
  Jest niedziela. Trafiłeś zajebistą okazję. Nie masz nic na koncie Alioru. Ile zajmie Ci czasu doładowanie konta walutą i kupno przedmiotu?
  No bo w Revolucie to tak poniżej minuty wszystko będzie trwało
 11. Awatar użytkownika R-V
  Właśnie zamówiłem ta darmowa kartę. Więc info dla tych co też się zastanawiaja: link w Yanosik przenosi do strony Revolut ale jest podlinkowany twoimi danymi z Yanosika. Klikasz pobierz (może być po angielsku), podajesz nr telefonu, odbierasz SMS, znowu link do strony/apki, pobierasz, instalujesz, zakładasz konto. Wchodząc w karty jest napisane że musisz mieć 20 zł, ale to nie jest opłata za kartę, ta kwota zostaje Ci na koncie Revolut. Jak masz już środki na koncie to możesz zamówić darmowa kartę fizyczną. Moja już zamówiona i zweryfikowane bez problemu. Nie wiem czy działa na już istniejących kontach.
 12. Awatar użytkownika drozda
  Trzeba przyznać że Revolut napsuł krwi loklalnym banksterom skoro wszędzie jest atakowany przez trolli
 13. Awatar użytkownika szymek
  6 stron komentarzy nie na temat okazji

  A ja nadal nie wiem jak niby mogę skorzystać z tego kuponu, bo przekierowuje on jedynie na stronę internetową.
 14. Awatar użytkownika Zosine_Budy
  A Revolut jako firma zarejestrowana w UK podlega regulacjom GDPR UE, do ktorych w Polsce jeszcze żaden bank w pełni się nie dostosował. I dodatkowo Revolut właśnie otwiera swoje przedstawicielstwo w PL. Co ma KNF do danych osobowych? Od tego jest GIODO. W PL swoje dane dajesz nie tylko bankom, ale również operatorom telefonicznym, dostawcom mediów i przede wszystkim instytucjom państwowym. Zwłaszcza z tych ostatnich prawdopodobieństwo ich wycieku jak dla mnie jest wielokrotnie bardziej prawdopodobne. (Edytowano)
 15. Awatar użytkownika zakupy_internetowe
  degerkwi 2. 2018

  Kolego, spróbuj usunąć konto to pogadamy:) Tu nie chodzi o zdjęcie wiec pro …Kolego, spróbuj usunąć konto to pogadamy:) Tu nie chodzi o zdjęcie wiec proszę czytaj ze zrozumieniem. A otworzyłeś Terms and Conditions? Rozumiem, że nie. A szkoda. Do banku idziesz i składasz wniosek o zamknięcie konta. Proste, prawda? Pogadamy za parę lat. Póki co, cieszcie się bycia Januszem i Grażyną, bo przecież za okazję zrobi się absolutnie wszystko. Powodzenia;)  bank zamknie konto, fizycznie tracisz dostęp, ale dane i tak są przechowywane.... CO ZA PELIKAN XDDDD NORMALNIE AL CAPONE XDDD ZNALAZŁ JEDEN SPOSÓB JAK WYPRAĆ BRUDNĄ KASĘ WPŁACAJĄC JĄ NA KONTO, WYPŁACAJĄC I ZAMYKAJĄC KONTO XDDDDDDDDDDDDDD O S T R O Ż N I E !!!!
 16. Awatar użytkownika deger
  Advoco02/04/2018 07:37

  Dane te sa wymagane przez instytucje bankowa która ta kartę wydaje. I d …Dane te sa wymagane przez instytucje bankowa która ta kartę wydaje. I dobrze, bo za chwile by zamknęli całe revolut za handel na czarnym rynku. Raczej nie macie problemu z nielegalnym kserowaniem dowodu osobistego w banku, a tu wam nie pasuje zdjecie prawa jazdy, które w Polsce nie jest nawet dokumentem potwierdzającym tożsamość. Revolut nie zarabia na Waszych danych tylko na usługach dodatkowych jak ubezpieczenia, handel kryptowalut i abonament Premium (i inne, sporo ich jest)A kartę warto zamówić nawet dla samego opakowania :))


  Kolego, spróbuj usunąć konto to pogadamy:) Tu nie chodzi o zdjęcie wiec proszę czytaj ze zrozumieniem. A otworzyłeś Terms and Conditions? Rozumiem, że nie. A szkoda. Do banku idziesz i składasz wniosek o zamknięcie konta. Proste, prawda? Pogadamy za parę lat. Póki co, cieszcie się bycia Januszem i Grażyną, bo przecież za okazję zrobi się absolutnie wszystko. Powodzenia;)
 17. Awatar użytkownika mslosarski
  Czy zamiast prowadzenia koperkowej rozmowy tutaj na temat tej karty, jej plusów i minusów oraz udowadniania sobie kto jest mądrzejszy mógłby ktoś napisać jak ta kartę faktycznie dostać za darmo? Bo oprócz tego ze kupon kieruje na stronę do pobrania aplikacji to nic innego się nie dzieje.
 18. Awatar użytkownika peppermint
  lukecz02/04/2018 07:41

  Ja do weryfikacji wysłałem fotkę dowodu z zaslonietymi 3 ostatnimi cyframi …Ja do weryfikacji wysłałem fotkę dowodu z zaslonietymi 3 ostatnimi cyframi numeru PESEL i przeszło


  To już dawno nie przechodzi. Teraz chcą mieć wszystko czytelne A ja tak samo jak ten mały odsetek nie wyślę prywatnych danych do jakiegoś czegoś żeby zaoszczędzić kilkadziesiąt groszy, złotych.
 19. Awatar użytkownika Usunięty69045
  the_unborn02/04/2018 08:21

  1. Kantor Allior działa na prawie polskim i jest "gwarantowany" przez …1. Kantor Allior działa na prawie polskim i jest "gwarantowany" przez bank.2. Coś czytałem, ale mogę się mylić, że Revoult ma siedzibę w Rosji, więc lepiej uważać z tymi danymi.


  Mylisz się. Revolut ma siedzibę w UK. Został założony przez osobę rosyjskiego pochodzenia, ale jakie to ma znaczenie? Będziemy piętnować wszystkich Rosjan?
 20. Awatar użytkownika Zosine_Budy
  degerkwi 2. 2018

  Jak będzie objęty nadzorem KNF to chętnie pogadam z Tobą. Mogą mieć nawet 3 …Jak będzie objęty nadzorem KNF to chętnie pogadam z Tobą. Mogą mieć nawet 300 biur w PL jak ambergold i milion licencji prosto z USA to i tak mnie to nie przekona. Sorry ale argumenty proste do zrzucenia.


  Co Ty się tak na ten KNF uwziął. To nie jest bank, w którym trzyma się oszczędności. Tam się zasila kartę prepaid, żeby wykonać konkretną transakcję, ewentualnie na kilka dni ją zasilić na wyjazd zagraniczny. To że nie jest to bank nie oznacza też, że nie podlega europejskiemu prawu.
 21. Awatar użytkownika drozda
  Tommy_przytulas02/04/2018 09:16

  Jakie 6 co Ty bredzisz? Mbank ma karte wielowalutowa visa aquarius świat. …Jakie 6 co Ty bredzisz? Mbank ma karte wielowalutowa visa aquarius świat. Płacisz w jakiej walucie chcesz bez żadnych prowizji. Fakt po kursie visy ale ten jest niezły

  No ma. I kosztuje 120 PLN rocznie ....
Awatar użytkownika