Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
128° Zakończono
12
Opublikowano 30 listopada 2022

Kajak turystyczny pneumatyczny Itiwit X100+ dropstitch wysokociśnieniowy 3 os.

1.899zł2.399zł-21%
Darmowa dostawa · Decathlon Okazje
Avatar
Opublikowane przez atanor
Dołączył w 2017
29
1.733

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Co prawda nie sezon, ale całkiem dobra przecena na kajak. Płaskie dno w technologii dropstitch, można wyciągnąć i mieć materacyk/pseudosupa, ale nie próbowałem. Dobry dla poczatkujących, rodzin, bardzo stabilny. Materiał to jednopowłokowy wzmocniony PCV (gruby, plandeka i takie tam), zdecydowanie lepszy niż dwupowłokowe (tkanina + cienki balon).
Decathlon Więcej szczegółów na Decathlon
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

12 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Mam i polecam. Szybko się go rozkłada i składa. Plecak bardzo wygodny i przydatny. Do ceny należy doliczyć pompkę, wiosła i kapoki.
  Z plusów należy jeszcze dodać, że jest bardzo stabilny i suszenie jest szybsze od jego tańszego odpowiednika, w którym trzeba wyciągać pływaki.


  11768393-rpxZp.jpg

  11768393-KWnFa.jpg

  11768393-a5DR4.jpg (Edytowano)
 2. Avatar
  Kajak dość szeroki, przez co wolniejszy niż konkurencja. Podłoga niby dropstitch, ale ciśnienie słabe - 2x mniejsze niż np. w porównywalnym cenowo Hybrid Scorpio II. Na siedziska trzeba uważać, bo to takie trochę ceraciaki - mocniej napompujemy, trochę słońca, ciężki tyłek i puszcza na zgrzewach (robi się jajko). Zdarzają się sztuki z problemem np. odklejania dna - słaby klej po prostu. Trzyosobowość owego kajaka, to trochę przesada - Aqua Marina Steam 412 ma 4,1m, Hybrid Scorpio II 385 cm itd. Tak więc to realnie 2jka, bo przy 3 pasażerach każdy ma nogi zgięte. Realna trójka, to np. Zelgear 450, ale budżet już praktycznie 2,5x większy.

  Ogólnie można na tym pływać, lepsze niż wszelkie inne modele z Decathlonu, ale w tej samej cenie dorwiemy Aqua Marinę: wioslujcie.pl/pom…23/ , czyli kajak szybszy, o nieco wyższym ciśnieniu podłogi (aczkolwiek dalej ustępującemu Hybrid Scorpio II czy Zelgearom).
  Avatar
  Autor
  Porównujesz z dwumiejscowymi kajakami. Dwójka x100 to 1600 zł, ale nie wrzucałem, bo za słaba obniżka. Pewnie nie masz dzieci, a to dla nich jest trzecie miejsce, nawet na torbie jest to opisane. Szerokość = stabilność jest zaletą, bo w takiej rodzinie zazwyczaj jedna osoba coś popływała, a reszta w tym dziecko ma zerowe doświadczenie. Tego nie da się wywrócić.
 3. Avatar
  Mam wersję dwuosobową i polecam. Pływaliśmy z żoną w Chorwacji, bardzo stabilny nawet przy lekkiej fali na morzu. Trochę ciężki więc trzeba dobrze przemyśleć miejsce startu.
 4. Avatar
  Ciekawe ile lat posłuży przy kilku spływach rocznie spokojną Pilicą czy Liwcem. Ponton z PVC przynajmniej 10.

  Jakie obciążenie max. ? Czy zawor do pompowania typowy bostoński? (Edytowano)
  Avatar
  Zawor są tego typu decathlon.pl/p/z…962
  Natomiast w siedziskach są bostońskie.

  Max obciążenie to 245kg
  Mój użytkuje dopiero jeden sezon. Około piętnastu spływów. I narazie wszystko z nim wporzadku.
Avatar