Niestety, ta okazja wygasła 9 sierpnia 2023.
133°
Opublikowano 10 lipca 2023

Gra Prey @ GOG

1,26zł
Awatar użytkownika Ucidol93
Opublikowane przez
Ucidol93
Dołączył w 2018
24
3.640

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Prey to pierwszoosobowa gra akcji science-fiction od Arkane Studios, wielokrotnie nagradzanych twórców gry roku 2012, Dishonored. Znani ze swojej kreatywnej rozgrywki, wyróżniających się światów i wciągających historii, Arkane na nowo wyobraża sobie tę serię od podstaw, dodając psychologiczny akcent. W grze Prey jesteś pierwszym człowiekiem obdarzonym przez obce moce na pokładzie opuszczonej stacji kosmicznej, która została zaatakowana. Improwizuj i wprowadzaj innowacje, aby przetrwać w poszukiwaniu odpowiedzi. Prey to nowa, odważna historia osadzona w niebezpiecznym wszechświecie.

W grze Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej krążącej wokół Księżyca w roku 2032. Jesteś kluczowym obiektem eksperymentu, który ma zmienić ludzkość na zawsze – ale sprawy potoczyły się strasznie źle. Stacja kosmiczna została opanowana przez wrogich kosmitów, a teraz jesteś ścigany. Zagłębiając się w mroczne sekrety Talosa I i własną przeszłość, musisz przetrwać, korzystając z narzędzi znalezionych na stacji, swojego sprytu, broni i zdolności naginania umysłu. Los Talosa I i wszystkich na pokładzie jest w twoich rękach.
Kinguin Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Sven_Hext
  Sven_Hext
  Good call, ale nie zapominajmy o

  amazon.pl/gp/…-21


  Ergo za free + 30 pln
 2. Awatar użytkownika Mariox2x
  Mariox2x
  Eeee.... Myślałem, że to ten Prey z 2006 roku.
  Awatar użytkownika Damianusix
  Damianusix
  Jak coś są keye na steam Na plati market kiedyś kupiłem - byłem mega zdziwiony, ale gra faktycznie pomimo braku jej w wyszukiwarce steam dodała się do biblioteki