Niestety, ta okazja wygasła 9 sierpnia 2023.
100°
Opublikowano 10 lipca 2023

Gra Baldur's Gate II: Enhanced Edition @ Steam

8,69zł
Awatar użytkownika Ucidol93
Opublikowane przez
Ucidol93
Dołączył w 2018
24
3.640

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Porwany. Uwięziony. Torturowany. Czarodziej Irenicus trzyma cię w niewoli w swojej twierdzy, próbując pozbawić cię mocy, które są twoim pierworodztwem.

Czy potrafisz oprzeć się złu w sobie, wykuć legendę o heroicznych proporcjach i ostatecznie zniszczyć mroczną esencję, która nawiedza twoje sny? A może przyjmiesz swoją potworną naturę, wyrzeźbisz zniszczenie w królestwach i wstąpisz do boskości jako nowy Władca Morderstw?

Baldur's Gate II: Enhanced Edition przywraca to cenione przez krytyków doświadczenie RPG do życia.

Cechy
 • Ostatni rozdział - Baldur's Gate II: Enhanced Edition zawiera Baldur's Gate II: Shadows of Amn oraz Baldur's Gate II: Throne of Bhaal, epickie zakończenie sagi Bhaalspawn.
 • Czterech nowych członków drużyny — w pakiecie Baldur's Gate II: Enhanced Edition znajdują się cztery nowe postacie, które mogą towarzyszyć Ci w Twojej podróży.
 • The Black Pits 2: Gladiators of Thay – poznaj taktyczną głębię wysokopoziomowej walki w Dungeons & Dragons. Podważaj swoich porywaczy i poluj na ich słabości, unikając pułapek i walcząc o życie z Półliczami, Łupieżcami Umysłu i Githyanki.
 • Łatwy tryb wieloosobowy — Baldur's Gate II: Enhanced Edition ułatwia znajdowanie, tworzenie listy i dołączanie do gier wieloosobowych, nawet za zaporą sieciową.
 • Szeroki ekran i nie tylko - Baldur's Gate II: Enhanced Edition oferuje obsługę pełnego ekranu panoramicznego, zremasterowaną grafikę obszaru z oryginalnych renderów oraz wiele innych interfejsów i rozgrywki
Kinguin Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Kuki_90
  Kuki_90
  Za darmo na Amazon prime
  Awatar użytkownika Ucidol93
  Ucidol93 Autor
  Nie za darmo tylko za 50 zł na rok