Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
118°
Opublikowano 23 lipca 2023

GL.iNet Beryl AX (GL-MT3000) Wi-Fi 6 Travel Router z EU + kupon na -10% - €81,00 (około 360zł)

360zł
Darmowa dostawa
Awatar użytkownika Phoenix_eu
Opublikowane przez
Phoenix_eu
Dołączył w 2020
5
23

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Routery

Znajdź więcej okazji Routery

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Kupon THANKS10 działa również na inne urządzenia oraz akcesoria


 • 【DWUZAKRESOWY ROUTER PODRÓŻNY AX】 Produkty z wtyczką amerykańską, brytyjską i europejską; Dwuzakresowa sieć z prędkością bezprzewodową 574 Mb/s (2,4 G) + 2402 Mb/s (5G); Kompatybilny z tetheringiem; Wielogigabitowy port WAN 2,5 Gb i port LAN 1 Gb; Port USB 3.0; Wi-Fi 6 oferuje ponad dwukrotnie większą łączną prędkość Wi-Fi.
 • 【KLIENT I SERWER VPN】 OpenVPN i WireGuard są wstępnie zainstalowane, kompatybilne z ponad 30 dostawcami usług VPN. Po prostu zaloguj się do istniejącego konta VPN, a Beryl AX automatycznie zaszyfruje cały ruch sieciowy w połączonej sieci. Maks. Prędkość VPN 150 Mb/s (OpenVPN); 300 Mb/s (WireGuard)
 • 【OpenWrt 21.02 FIRMWARE】 Działa na oprogramowaniu OpenWrt 21.02, obsługując ponad 5000 gotowych wtyczek do dostosowywania. Po prostu przeglądaj, instaluj i zarządzaj pakietami za pomocą naszego interfejsu bez kodu w panelu administratora Beryl AX.
 • 【CHROŃ BEZPIECZEŃSTWO SIECI】 Obsługuje protokół WPA3 — środki zapobiegawcze przed atakami typu brute-force; DNS przez HTTPS i DNS przez TLS — ochrona ruchu w systemie nazw domen i zapobieganie podsłuchiwaniu danych przez złośliwe strony; IPv6 — Wbudowane uwierzytelnianie w celu ochrony prywatności, eliminujące potrzebę translacji adresów sieciowych.
 • 【ŁATWO KASKADOWA VPN】 Beryl AX jest w stanie hostować serwer VPN i klienta VPN w tym samym czasie na tym samym urządzeniu, umożliwiając użytkownikom zdalny dostęp do lokalnych zasobów sieciowych, takich jak drukarki Wi-Fi lub lokalne serwery internetowe, oraz dostęp do publicznego Internetu jednocześnie jako klient VPN.
 • 【BLOKUJ RUCH NIE-VPN】 Jest to koncepcja środka zaradczego polegająca na aktywacji pojedynczego mechanizmu wyłączającego dla całego ruchu internetowego. Jeśli ta funkcja jest włączona, router musi przez cały czas działać z klientem VPN (OpenVPN lub WireGuard), jeśli którykolwiek z klientów VPN nie jest uruchomiony, urządzenia podłączone do routera nie mają dostępu do Internetu.
 • 【ELASTYCZNA POLITYKA VPN】 Możesz zdefiniować zasady routingu VPN, możliwe jest korzystanie z VPN dla określonej strony internetowej/adresu IP przy jednoczesnym utrzymaniu normalnego ruchu internetowego bez VPN dla innych, dostosowywanie własnych do różnych wymagań.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

59 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asvarvz
  asvarvz
  Na Ali ciut drożej więc cena zacna +
 2. Awatar użytkownika truflo
  truflo
  Czy ktoś proszę, łopatologicznie może mi wytłumaczyć jak on działa? Łącze sie skrętka z gniazdkiem z internetem hotelowym a ruter szyfruje połączenie?
  Awatar użytkownika Phoenix_eu
  Phoenix_eu Autor
  Działa jako repeater WiFi albo, tak jak piszesz, może podłączyć kabelem rj45 i następnie stworzyć własną sieć WiFi. Jak stworzysz połączenie poprzez VPN, wtedy jest szyfrowane. W oprogramowanie routera masz już wbudowane narzędzia do tego.
 3. Awatar użytkownika cbm80
  cbm80
  Troche drogi ten model. Tzn moim zdaniem nie warto zaplacic 3x tyle co dalem za Opala. Opal slabszy, ale swoja robote wykonuje. Dla samego ADGuarda warto bylo go kupic a do tego jeszcze VPN i mase innych aplikacji. Przy okazji - czy komus udalo sie wylaczyc te LEDy na froncie? Moze jest do tego jakis pakiet?
  Awatar użytkownika kingston1
  kingston1
  W nowym sofcie masz sterowanie ledami. Można nawet je ustawić wg harmonogramu (np dzień włączone i w od 22:00 wyłączone)
 4. Awatar użytkownika lukasami95d74fb
  lukasami95d74fb
  Cena ok, nie zastanawiać się tylko brać. Kupiłem z Ali router petarda
  Awatar użytkownika Phoenix_eu
  Phoenix_eu Autor
  Używałeś go w hotelach?
 5. Awatar użytkownika xyz2a
  xyz2a
  Widział ktoś router podróżny na kartę sim? Tylko taki z dobrą antena bo wiem że z tel można sobie udostępnić neta ale co w sytuacji jak kiepski zasięg?
  Awatar użytkownika Phoenix_eu
  Phoenix_eu Autor
  Z tego co czytałem, to lepiej do takiego routera jak ze wstawki, podłączyć modem poprzez usb. Ale jak zasięg będzie slaby to tylko może nawet antena zewnętrzna nie pomóc. Jest to rozwiązanie mobilne i nie sprawdzi się raczej w otoczeniu, gdzie nie masz zasięgu 4G.
  Chociaż widziałem modemy USB, które mają wyprowadzenie na dodatkowa antenę.
  Ale to już sporo gratów potrzeba. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Slaw_Staw
  Slaw_Staw
  Uwaga bo mi kurier wystawił fakturę do zapłacenia VAT + koszt usługi pobrania vat. Teraz wysyłają listy z upomnieniami.
  Awatar użytkownika asvarvz
  asvarvz
  Przecież to z EU
 7. Awatar użytkownika Victo
  Victo
  W hotelach za bardzo nie rozglądam się za gniazdkami RJ45, ale wydaje mi się, że to rzadkość. Mylę się? Jest po prostu hotelowe WiFi i na tym koniec, więc nie wiem czy będzie okazja to urządzenie gdzieś wpinać?
  Awatar użytkownika grzegorz.bokota
  grzegorz.bokota
  W pokojach konferencyjnych itp.
 8. Awatar użytkownika Thug
  Thug
  Potrzebuję na 1-2 miesiące internetu zastępczego do mieszkania. Kupiłem kartę SIM z plusa, szukam taniego, używanego routera 4G/LTE. Nie potrzebuję mega transferów. Jakiego modelu szukać?
  Mam Huawei 525, ale oczywiście przestal trzymać pamięć po restarcie.
  Ktoś podpowie?
  Awatar użytkownika Phoenix_eu
  Phoenix_eu Autor
  Wystarczy zwykły smartphone.
 9. Awatar użytkownika onoffbass
  onoffbass
  W tej samej cenie wychodzi GL.iNet GL-AX1800 Flint. Pod moje zastosowanie lepsza opcja.
 10. Awatar użytkownika SyntesGlas
  SyntesGlas
  No wiesz, inny zakres zastosowania. Ten ze stawki jest przenośny. Ja wziąłem w końcu Slate Plus (GL-A1300) i robi robote.
Awatar użytkownika