Niestety, ta okazja już wygasła

Game Pass ultimate na 3 lata za 232/266 zł - BEZ VPN !

lip 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Uwaga ceny w tytule i opisie są na podstawie momentu wrzucenia wstawki. Możliwe lekkie różnice w cenie, ale to max parę złotych.

UWAGA 2 : Tylko dla nowych i powracających. Ten kto ma już GP/GPU nie skorzysta z promocji.


1. To tak kupujemy 9 x Xbox Live Gold 3 months Xbox Live Key GLOBAL -> może być z dowolnej strony eneba/kinguin etc. W linku do Kinguin, bo mają cashback letyshops, więc zawsze wpadnie parę groszy dodatkowe. Używamy kodu : GGDEALS10

2. Upewniacie się w ustawieniach konta microsoft, że macie wyłączone płatności cykliczne.

3. Następnie aktywujecie kody pojedynczo na stronie redeem.microsoft.com. UWAGA ZA KAŻDYM RAZEM WŁĄCZACIE PRZY AKTYWACJI PŁATNOŚĆ CYKLICZNĄ ! Da wam to za każdym razem +1 miesiąc gratis. Następnie wyłączacie płatność cykliczną i aktywujecie kolejny kod. Tym sposobem dostaniecie 8x (3+1) = 32 miesiące.

4. Przy ostatnim (9) kodzie NIE WŁĄCZACIE PŁATNOŚCI CYKLICZNEJ. Aktywujecie go bez niej, a więc będziecie mieli 35 miesięcy GP. Ostatnim krokiem jest wejście na stronę Game Pass Ultimate w Microsoft i sprawdzacie czy macie promocję na 4 zł GPU. Jeśli tak to kupujecie i dostajecie konwersję CAŁOŚCI na GPU.

5. Jeśli nie macie promocji za 4 zł to kupujecie gdziekolwiek miesiąc GPU (polecam patrzeć na ceny z ggdeals), aktywujecie normalnie kod i dostajecie finalnie 36 miesięcy GPU.

Więcej niż 36 miesięcy się nie da, to jest limit dlatego przy ostatnim kodzie na 3 msc nie dajemy płatności cyklicznych.


Info z łowców gier, opis przepisany przeze mnie, ale mocno zaczerpnięty z ich poradnika.
Aktualizacje społecznościowe

95 Komentarzy