Niestety, ta okazja wygasła 4 września 2023.
191°
Opublikowano 22 sierpnia 2023

Frostpunk: Complete Collection - Xbox One / Xbox Series / 11.00 zł (aktywacja VPN)

11zł56,99zł-81%
Awatar użytkownika ulman
Opublikowane przez
ulman
Dołączył w 2018
52
2 071

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry Xbox

Znajdź więcej okazji Gry Xbox

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Tym razem na Kinguin wypatrzyłem argentyński klucz Frostpunk: Complete Collection na Xbox One i Xbox Series za 11,00 zł z kodem rabatowym od sprzedawcy e-commerce. Jest to wersja kompletna, czyli podstawka i wszystkie dodatki jakie do tej pory się ukazały. W Game Pass faktycznie jest dostępna, ale sama podstawka, a dodatki to dwa nowe scenariusze urozmaicające grę i dodatek "Szczeliny". Po zakupie dostajemy argentyński klucz xbox. Do aktywacji niestety niezbędny jest VPN (polecam darmowego VPN.lat na Androida, dokładny opis jak aktywować znajduje się tutaj) jak to przy tanich kluczach do gier na xbox. Od siebie dodam, że grę ogrywałem z Game Passa, ale tak mi podeszła, że kupiłem na własność, a dodatki zamówiłem w dniu premiery i bawiłem się przy nich rewelacyjnie. Proszę się nie bać sterowania, na padzie gra się bardzo dobrze

Opis ze strony Microsoft:
Frostpunk: Complete Collection zawiera: Frostpunk — pełna wersja cieszącej się dużym uznaniem gry society survival, która sprzedała się w nakładzie ponad 3 000 000 kopii na całym świecie i zdobyła liczne nagrody krytyków.

Przepustka sezonowa Frostpunk — zestaw trzech rozszerzeń do gry Frostpunk:
The Last Autumn („Ostatnia jesień”) stanowi punkt zwrotny w świecie gry. Dodatek opowiada o burzliwych wydarzeniach związanych z próbą wzniesienia generatora na placu budowy nr 113, zanim na Ziemi zapanuje niemiłosiernie lodowata aura. Świat Frostpunka zostaje wzbogacony poprzez wprowadzenie nowego środowiska, nowej Księgi Praw i wyjątkowych technologii, a także szeregu nowych budynków, co pozwala w niekonwencjonalny sposób kształtować życie podwładnych.
Rozszerzenie „On The Edge” („Na krawędzi”) opowiada o mieszkańcach Nowego Londynu, którzy zostają wysłani na specjalną misję po ustaniu Wielkiej Zamieci. Dodatek nie tylko rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w świecie Frostpunka, lecz także rzuca graczowi nowe wyzwania i wprowadza nową mechanikę — zarówno w mieście, jak i na mapie Frostlandu — co znacznie wzbogaca dotychczasową rozgrywkę.
W The Rifts („Szczelinach”) podejmiesz nowe wyzwanie na zupełnie nowej mapie w trybie „Endless Mode” („Nieskończoność”), gdzie nawet krajobraz zagraża przetrwaniu. Korzystaj z nowej mechaniki rozgrywki do budowania mostów nad szczelinami i docieraj w ten sposób do nowych obszarów. Rozbudowuj miasto, by ocalić swoich ludzi przed nieuchronną zagładą!

Frostpunk to połączenie gatunków city builder, society survival i strategii. Ciepło oznacza tu życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Twoim zadaniem jest wybudowanie ostatniego miasta na Ziemi oraz opieka nad społeczeństwem. Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację. Jakie decyzje podejmiesz, by zapewnić społeczeństwu przetrwanie? Co zrobisz, kiedy będziesz na skraju wytrzymałości? I kim się wówczas staniesz?

Gameplay:


Cena w polskim MS Store to aktualnie 56,99 zł (link tutaj).
Kinguin Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ulman
  Autor
  Na Eneba też dobra cena, od najtańszego sprzedawcy "e-commerce" wychodzi z opłatami 15,31 zł
  eneba.com/pl/…ina (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika sylwia.sylwia3i8
  Czekam na 2 cześć, 1 kto nie grał polecam ➕
 3. Awatar użytkownika Anwisper
  Mi pokazuje cenę 4.75 EUR, po wpisaniu kodu zmniejsza do 4.18 EUR
  Awatar użytkownika ulman
  Autor
  Tanie klucze się skończyły, trzeba czekać aż sprzedawca "e-commerce" doda klucze.
 4. Awatar użytkownika Bukakey
  Ooooooo!!!
 5. Awatar użytkownika defik89
  Czy da się podłączyć mysz i klawiaturę do Xbox x ?
  Awatar użytkownika Nikodem_Max
  Tak, ale nie wszystkie gry je obsługują i pad musi być aktywny podczas korzystania z myszy i klawiatury.
 6. Awatar użytkownika Yedi
  Co to działa też na PC ?
  Awatar użytkownika ulman
  Autor
  Ta akurat nie. Wersja na pc to inny produkt w Microsoft Store.
 7. Awatar użytkownika MM_S
  Można się rozejść. Cena już podniesiona 2x
 8. Awatar użytkownika Broniarz
  Jest w wersji PL?
  Awatar użytkownika ulman
  Autor
  Tak
 9. Awatar użytkownika Tomaniu1991
  Wychodzi ok 19zl. Nie wiem jak 11 wam wyszło
  Awatar użytkownika ulman
  Autor
  Tanie klucze na Kinguin chwilowo się skończyły, możesz kupić niewiele drożej na Eneba:
  eneba.com/pl/…ina
Awatar użytkownika