Ta okazja rozpoczyna się w niedzielę o 23:01
412°
Opublikowano 21 godzin temu

„FIT 45+” - bezpłatne zajęcia z elementami fitness, gimnastyki i aerobiku dla mieszkanek Ursynowa

ZA DARMO50zł
Stacjonarnie: Mazowieckie
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
2 770
2 680

O tej okazji

𝗢𝗸𝗮𝘇𝗷𝗮 𝗱𝗹𝗮 𝗼𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗼𝗻𝗲𝗷 𝗴𝗿𝘂𝗽𝘆 𝗼𝗱𝗯𝗶𝗼𝗿𝗰𝗼́𝘄! Sprawdź szczegóły w opisie poniżej.
Rozpoczyna się kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością programu „FIT 45+”. Bezpłatne zajęcia z elementami fitness, gimnastyki i aerobiku startują w poniedziałek 4 marca. Z przerwą wakacyjną, potrwają do 13 grudnia. Zapisy ruszają 24 lutego.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w 20-osobowych grupach w różnych lokalizacjach na terenie Ursynowa. W przypadku Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b w grupy będą liczyły 15 osób. Treningi skierowane są do kobiet w wieku 45-65 lat, a w przypadku pań ćwiczących w DOK Ursynów w wieku do 75 lat.

Grafik zajęć i adresy e-mailowe do zapisów w poszczególnych grupach >> link

Zapisać można się w dniach od 24-25 lutego 2024 r. Zgłosić się można poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub telefonicznie. Można skorzystać tylko z jednej formy zgłoszenia i wysłać zgłoszenie tylko na jedną grupę w całym programie. Kolejność i forma zgłoszenia do programu nie ma znaczenia. W przypadku, gdy liczba zainteresowanych udziałem w danej grupie ćwiczących będzie większa niż liczba dostępnych miejsc przeprowadzone zostanie losowanie.

Harmonogram zapisów
- zgłoszenia e-mailowe: od 24 lutego (sobota) od godz. 8.00 do 25 lutego (niedziela) do godz. 20.00
Zgłoszenie na jedną, wybraną przez siebie grupę prosimy przesłać na jeden konkretny adres e-mail.
Bardzo ważne jest podanie w e-mail w temacie wiadomości tylko następujących danych: imię i nazwisko, rok urodzenia, nr telefonu, adres e-mail.
- zgłoszenia telefoniczne: 24 lutego (sobota) oraz 25 lutego (niedziela), w godzinach 8.00-14.00 pod nr telefonu 577 927 056.
Podczas rozmowy prosimy podać: dane wybranej grupy do ćwiczeń, imię, nazwisko, rok urodzenia, nr tel. kontaktowy, adres e-mail do kontaktu. Uwaga - numer telefonu jest uruchomiony tylko na czas zapisów.

Od 26 do 28 lutego odbędzie się tworzenie list grup na podstawie wszystkich zgromadzonych zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania zostanie przeprowadzone losowanie miejsc w grupach, w których liczba zgłaszających się osób przekroczyła liczbę dostępnych miejsc.
Do 29 lutego uczestniczki otrzymują komunikat e-mailowy o otrzymaniu miejsca w grupie. Będzie on również zawierał szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w zajęciach.
Między 5 a 8 marca na stronie ursynow.um.warszawa.pl opublikowana zostanie informacja o ewentualnych wolnych miejscach w programie i zasadach dodatkowych zapisów.

Każda osoba, która wyśle zgłoszenie poprzez e-mail otrzyma systemową autoodpowiedź z informacją, że jej zgłoszenie do programu dotarło oraz komunikat, że dopiero po zgromadzeniu wszystkich zgłoszeń i ewentualnym losowaniu zostanie utworzona gotowa lista. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na e-mail o zaproszeniu do grupy na ćwiczenia. Osoby, które zostaną wylosowane otrzymają informację o dostaniu się do grupy na ten sam e-mail, z którego wysłane było zgłoszenie. Prosimy monitorować skrzynkę e-mailową.

Osoby, które 29 lutego do końca dnia nie otrzymają komunikatu o tym, że udało się dostać do programu proszone są o sprawdzanie w kolejnych dniach informacji na stronie ursynow.um.warszawa.pl o wolnych miejscach i możliwościach zapisu.

Na pierwsze zajęcia należy przyjść obowiązkowo z dowodem osobistym/paszportem (weryfikowany jest wiek i dane osobowe uczestniczki). Do czasu okazania dowodu osobistego/paszportu nie będzie możliwości uczestnictwa w zajęciach.
Przed pierwszymi zajęciami, na miejscu, uczestniczki wypełniają oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do ćwiczeń oraz zapoznają się z regulaminem zajęć.
Prosimy pamiętać o stroju sportowym, obuwiu zmiennym, macie do ćwiczeń, ręczniku, wodzie i dobrym humorze!

źródło informacji: Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MichoS
  A coś dla panów?
  A nie, oni muszą rypać o pięć lat dłużej. 
  Awatar użytkownika Dom_dom123
  Chciałeś MILFA na zajęciach wyrwać?
 2. Awatar użytkownika rymbas
  Dla mieszkanek fitnesy a dla mieszkańców ch. w d.
 3. Awatar użytkownika Randgrid
  Za młoda jestem Ale oczywiście leci plusik! Dbajmy o zdrowie
 4. Awatar użytkownika quercus
  Polskie społeczeństwo sie starzeje, a wraz z wiekiem pojawiają sie trudności w codziennym funkcjonowaniu oraz kosztowne problemy ze zdrowiem.
  Dlatego powinniśmy edukować młodych, że euntanazja jest najlepszym rozwiązaniem, gorzej z osobami starszymi, po czterdziestce, ale może wnuki przekonają je, że społeczeństwo nie może dźwigać aż tyle, bo sie zapadnie.
  Awatar użytkownika Randgrid
  Eutanazja ma sens w pewnych najcięższych przypadkach, niezależnie od wieku.
  Ale zwykle wystarczyłoby zaprzestanie uporczywej terapii, czyli kosztownego torturowania ludzi faktycznie umierających. To główny problem.

  Po czterdziestce to można jeszcze długo i dobrze żyć. Przy zdrowym stylu życia i odrobinie szczęścia można mieć i 70, 80, 90 lat i być w dobrym zdrowiu, dobrze funkcjonować. Dziadkowie są ważni, w dobrym zdrowiu mogą wciąż pełnić istotne role w życiu rodziny i społeczeństwa.

  Im więcej zdrowej aktywności fizycznej, tym dłuższe życie, lepsze społeczeństwo i mniejsza grupa rozważających eutanazję
 5. Awatar użytkownika Sopelek200
  Nie dla rolników-nazwa się źle kojaży (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika kitku
  Zapisy trwają do 25.02 godz. 20:00. Okazja opublikowana 25.02 o 21:25. Więc chyba już po zapisach
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Są jeszcze wolne miejsca, więc jeszcze można się zapisywać
 7. Awatar użytkownika jan_karolek
  10. rok bezpłatnych zajęć fitness dla mieszkanek Ursynowa

  po 10 latach to juz chyba standard a nie okazja
 8. Awatar użytkownika vegetalno
  zgłoszenia e-mailowe: od 24 lutego (sobota) od godz. 8.00 do 25 lutego (niedziela) do godz. 20.00
  Po co to wstawiasz jak już po ptokach?
  Awatar użytkownika Randgrid
  Między 5 a 8 marca na stronie ursynow.um.warszawa.pl opublikowana zostanie informacja o ewentualnych wolnych miejscach w programie i zasadach dodatkowych zapisów.
 9. Awatar użytkownika Kasia_Jsa
  Ryczące czterdziestki!
Awatar użytkownika