Niestety, ta okazja wygasła 5 sierpnia 2023.
137°
Opublikowano 3 sierpnia 2023

Festiwal Dziedzictwa Kresów, piknik kolejowy. W sobotę darmowy szynobus

Stacjonarnie: Podkarpackie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
1 921
2 090

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W najbliższą sobotę 5 sierpnia zapraszamy do Galerii Kolejnictwa Stacja Basznia, gdzie w godzinach od 11:00 do 17:00 trwał będzie pełen atrakcji Piknik Kolejowy.

W PROGRAMIE:

Bezpłatne kursy szynobusem – zapraszamy na bezpłatne kursy szynobusem na trasie Stacja Basznia – Horyniec-Zdrój. Dostępne będą trzy kursy w różnych godzinach, aby każdy mógł skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Wybierzcie się na malowniczą przejażdżkę i cieszcie się niepowtarzalnym widokiem, jaki oferuje kolejowa trasa. (Harmonogram na plakacie poniżej).

Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny – podczas pikniku kolejowego nie zabraknie rozrywki dla najmłodszych uczestników. Przygotowaliśmy dla nich specjalne zajęcia i animacje, które zagwarantują uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Ciekawe spotkanie autorskie – nie może Was zabraknąć na spotkaniu autorskim z Dominiką Leszczyńską, która opowie o swojej pasji związanej z kolejnictwem. To niepowtarzalna okazja, aby poznać historie prawdziwych bohaterów kolei z Wileńszczyzny.

Czas na kolejową przygodę! Przejażdżki drezynami i kolejką wąskotorową miniBałaj to kolejne atrakcje, które czekają na Was podczas pikniku kolejowego.

Informacje o wydarzeniu:

 • Miejsce: – Galeria Kolejnictwa Stacja Basznia,
 • Data: 5 sierpnia 2023, godz. 11:00 – 17:00
 • Wstęp: Bezpłatny

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrej energii i uśmiechu na twarzy! Do zobaczenia na pikniku kolejowym w Galerii Kolejnictwa Stacja Basznia!
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Amiga-rules
  Panie ..gdzie roztocze a gdzie festiwal zmień tytuł (Edytowano)
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Zmienione
 2. Awatar użytkownika michal09xp
  "W sobotę darmowy szynobus z Rzeszowa" - nigdzie nie mogę znaleźć info o tym szynobusie. Bezpłatny szynobus jest na trasie Stacja Basznia – Horyniec-Zdrój
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Już zmieniłem, plan uległ zmianie
 3. Awatar użytkownika Moglo
  ktore wojewodztwo
Awatar użytkownika