Niestety, ta okazja wygasła 30 lipca 2023.
111°
Opublikowano 26 lipca 2023

Ebook "Małe Życie" Hanya Yanagihara za 14 zł z kodem ALERABAT - ok 70% taniej - Nagroda Bookera 2015

14zł
Awatar użytkownika NazidWazid
Opublikowane przez
NazidWazid
Dołączył w 2023
1
9

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej eBooki

Znajdź więcej okazji eBooki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Poruszający obraz dojrzewania, w którym sukces, trauma i przyjaźń stanowią jedno. Najgłośniejsza amerykańska powieść 2015 r. Wzbudziła falę zachwytu i zarazem gorącą dyskusję wśród krytyków i czytelników. Proza w całym swoim pięknie opisująca doświadczenie zła, granice ludzkiej wytrzymałości i tyranię pamięci.Pochodząca z Hawajów amerykańska pisarka opisuje kilkadziesiąt lat z życia czterech przyjaciół. Bohaterów powieści poznajemy w chwili, gdy kończą studia i przenoszą się do Nowego Jorku. Przetrwanie, nie mówiąc już o sukcesie, w jednym z najwspanialszych miast świata nie jest łatwe, lecz szczęście wydaje się im sprzyjać.

Pełen temperamentu JB jest malarzem i z czasem zaczyna brylować w kręgach nowojorskiej bohemy. Malcolm zostaje uznanym architektem, a Willem robi błyskotliwą karierę aktorską.

Najbardziej tajemniczy z nich, Jude, przejawia wybitny talent matematyczny, jako prawnik również odnosi sukces za sukcesem. W przeciwieństwie do przyjaciół nigdy jednak nie wspomina o swojej przeszłości ani o rodzinie, choć poważne problemy zdrowotne i emocjonalne wskazują na to, że w jego życiu wydarzyło się coś, o czym nie potrafi zapomnieć.

Willem, Malcolm i JB stopniowo będą odkrywać straszną prawdę, która kładzie się cieniem na całym życiu przyjaciela. Nieuchronnie nadchodzi dla nich czas trudnej próby empatii i dojrzałości.
Publio Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Horson
  Bardzo dobra książka, "mocna" - na długo zapada w pamięci.
  Awatar użytkownika ndo
  wiele osób ma problem z jej przeczytaniem, ze wzgledu na homofobię, ale im dalej sie czyta tym jest lepsza. Potwierdzam że warto. Audiobooka za 26zl kupilem niedawno na allegro.
 2. Awatar użytkownika Iko
  Kompletny gniot z gatunku woke
 3. Awatar użytkownika NazidWazid
  Autor
  Tak na szybko jeszcze sprawdziłem, że wg porównywarki na Lubimy Czytać ebook jest normalnie najtaniej dostępny za ponad 27 zł, więc wygląda na to, że naprawdę warto

  14655352-f50KE.jpg

 4. Awatar użytkownika jpw
  Książka tragiczna, za darmo nie warto tracić czasu
 5. Awatar użytkownika Hubert_Bak
  Wynudziłem się jak mops czytając tą książkę. Książka bardzo nudna, stronnicza. Czytałem kilka lat temu, ale z tego co pamiętam to w całym Nowym Jorku nie ma praktycznie żadnych par hetero. Nie polecam.
Awatar użytkownika