Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
910°
Opublikowano 20 lipca 2023

Dodatkowy net w Plush na kartę! Nawet 500 GB ekstra za jedyne 35 zł jednorazowo - do 180 dni!

35zł500zł-93%
Stacjonarnie: Ogólnopolska ·
Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
Opublikowane przez
LowcaOkazjiPL
Dołączył w 2016
18
1 616

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam,
przygotowałem tę okazję specjalnie dla tych, którzy posiadają kartę Plush, ale stwierdzili, że ponad 400 GB na start nie będzie dla nich wystarczającą ilością transferu lub jeśli chcą pokorzystać z oferty nieco dłużej niż miesiąc.


Oferta składa się z dwóch opcji promocyjnych zawartych w specjalnych kartonikach dołączonych do starterów kupionych m.in. w Żabkach - choć je mogą uruchomić każdy, kto jest w Plushu i kupił ich dowolny starter 5-złotowy i posiadają wystarczające środki na koncie.

Opcja nr. 1. 200 GB.
> doładuj się do poziomu 15 zł.
> wbij kod *136*11*0060#
> włączy się pierwsza transza 40 ze 120 GB (kasa zostanie pobrana tylko raz za promocję) - ważna 30 dób od uruchomienia. Następne 40 GB włączy się za miesiąc, a za kolejny ostatnie 40 GB.
> dostaniesz 80 GB automatycznie na 90 dób - paczka wpadnie w ciągu 72 godzin od aktywacji pierwszych 40 GB.
> Łącznie zgarniasz 200 GB, rozłożone w czasie na 90 dób.
Stan środków sprawdzisz kodem *136# (przyjdzie sms zwrotny).

Opcja nr. 2. 300GB.
> doładuj się do poziomu 20 zł.
> włącz promocję wysyłając smsa o treści 300 GB na numer 80082 (sms darmowy)
> włączy się pierwsza transza 100 z 300 GB - ważna 30 dób od uruchomienia. Opłata zostanie pobrana tylko raz przy pierwszej transzy. Po 30 dobach odpali się drugi pakiet 100 GB, a po kolejnym miesiącu ostatnie 100 GB!
> łącznie zgarniasz 300 GB, rozłożone w czasie na 90 dób.
Stan środków sprawdzisz kodem *136# (przyjdzie sms zwrotny).

Potwierdzenie autentyczności tych opcji > pepper.pl/com…413

Jak to bywa przy takich paczkach danych, promocje w tym wypadku możemy łączyć ze sobą albo po zakończeniu pierwszego wariantu uruchomić drugi - o tym zdecyduje użytkownik. Płacimy za te promocje wyłącznie raz podczas ich aktywacji, a opcje są ważne max 90 dób, więc możemy rozłożyć korzystanie z dodatkowej ilości gigabajtów nawet do PÓŁ ROKU!

Limit GB w roamingu UE: W opcji za 15 zł dostaniesz w 3 transzach łącznie 2,88 GB w UE (3x po 0,96). W wariancie za 20 zł: 3,84 GB (3x po 1,28 GB).

Jeśli mamy włączoną promocję 4. doładowania - po 4 doładowaniu zgarniamy dodatkowe złotówki, które obniżą koszt aktywacji tych dwóch wariantów promocyjnych, jak i zakupu RWK jeśli ktoś tego nie włączył (wychodzę z założenia, że przy aktywacji startera i promki 400 GB ktoś włączył RWK z pakietów kwotowych 4+1 zł). Nie będę opisywał wybranych kombinacji tych 4 doładowań, gdyż one będą zależeć od użytkownika (swoje kalkulacje umieszczajcie w komentarzach).

Jeśli mamy aktywną promocję "Plush Internet Promo BS" - to po każdym doładowaniu wpadną dodatkowe gigabajty na określony czas (np. przy 5 zł wpada 2 GB + darmowy transfer na Facebooka na 5 dób).

Internet w Plushu działa zarówno przy ustawieniach APN: "internet" oraz "plus". Wystarczy zerowy stan konta (tym bardziej warto mieć stan 0,00, bo operator pobiera kasę za brak płatnej aktywności) i ważne konto na wychodzące - jeśli chcemy na szybko dostać konto ważne rok czasu, zasilmy się za piątkę i włączmy tą opcję kodem *121*11*365#
W ramach posiadanych pakietów GB możemy korzystać z sieci 5G Plusa, mapka zasięgu dostępna na stronie operatora.
Po wyczerpaniu wszystkich GB w czasie trwania tych wariantów, prędkość transmisji zostaje zredukowana do maks. 32 kbps. Za wolno? Doładuj konto lub włącz inny pakiet, info o ofercie na stronie www.plushbezlimitu.pl.

Uwaga! Używam tutaj określenia czasu trwania/ważności środków w dobach, gdyż Plus w taki sposób określa ważność swoich usług - 24 godziny = 1 doba, zamiast 1 dnia kalendarzowego. Nie bądźcie zaskoczeni, że dany pakiet nie jest ważny 30 dni kalendarzowych.

Możemy też korzystać z innych promocji oprócz tych wymienionych powyżej, dostępnych w ofercie Plusha, szczegóły w okazji przy promocjach starterowych na Pepperze oraz na stronie www.plushbezlimitu.pl.

Oferta ważna do odwołania.

W razie nieścisłości czy problemów, proszę o komentarz lub wiadomość na PW, aby uzupełnić info o tej okazji. Niezwykle trudno znaleźć regulaminy do tych opcji specjalnych.
Miłego korzystania
Aktualizacje społecznościowe

191 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika erichh
  Zainwestowałem te 5 zł. do potestowania sieci Plusa i już mam pewność w jakiej sieci nigdy nie będę. Apka iPlus zasłużona ocena 2.0 w Google Play, szkoda słów.
  Generalnie przejście do plusa to podróż w czasie - 20 lat do tyłu. Rejestracja karty SIM trwała kilka godzin, gdzie w każdej innej sieci zawsze odbywało się to od ręki. Jak nie zarejestrujesz w punkcie to masz kłopot, bo online można to zrobić tylko z innego zarejestrowanego numeru albo z banku Millenium. Jak masz konto w innym banku to masz kłopot.

  Z zalet to mam 5G, ALE z nieznanych przyczyn w tej samej lokalizacji mimo 5kresek w 5G przeskakuje nagle na 3G. Nawet jak trzyma 5G to występują dziwne lagi w grach. Download między 100 a 200 Mbps tyle że upload 1-2 Mbps, a potrafi spadać poniżej 1 - oczywiście przy pełnym zasięgu 5G.
  W porównaniu z siecią Play z której korzystam na codzień no jest dramat, przestaje narzekać na Playa. W playu wprawdzie mam niższe transfery ale o niebo stabilniejsze no i normalny upload.
  Natomiast jak komuś potrzeba te 400GB na miesiąc no to za 5 zł to jest super oferta, jak ktoś ma zasięg to nawet ma szanse to wykorzystać.
  Awatar użytkownika duke_ut
  zgłoś swoje uwagi do plusa, w miarę ogarnięci są technicy, u mnie w plusie internet był bardzo stabilny wysyłanie 60-70mbps, sprawdzałeś czy router ci się nie przełącza na inny nadajnik? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika dziarskihenk
  Jaka ilość tego neta jest dostępna w roamingu?chodzi o niemcy
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  W opcji za 15 zł dostaniesz w 3 transzach łącznie 2,88 GB w UE (3x po 0,96). W drugiej 3,84 GB (3x po 1,28 GB). Stan środków sprawdzisz kodem *136#
 3. Awatar użytkownika MeronPan
  Świetna wrzutka.
  Pytanie kontrolne-mam ten pakiet "Rozmowy,SMS-y, MMS-y bez limitu i 15GB" sparowany z "1500 GB". Jeśli dodam do tego opcję "Opcja nr. 2. 300GB." nie będzie żadnego konfliktu?
  Pewnie pytanie z cyklu debilnych, ale wolę się zapytać.
  Pozdrawiam!
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Konfliktu nie będzie ale zastanów się ile chcesz zużyć neta. Jeśli mniej niż te 100 GB z promocji "1500GB na lata" to niewykorzystane GB przepadna. Zużywasz w pierwszej kolejności bezterminowe GB z promki 1500GB.
 4. Awatar użytkownika tomaszmister
  Dziękuję bardzo za tą okazję i świetny opis!

  Spróbowałem skorzystać z opisywanej okazji na karcie Plusha (na wszelki wypadek dodam, że nie została ona zakupiona ani zarejestrowana w Żabce), ok. tydzień temu (w połowie października).

  Opcja nr 2 niestety nie chciała u mnie zadziałać, wszystkie próby wysłania wiadomości SMS na numer 80082 zakończyły się niepowodzeniem :-/

  Opcja nr 1 zadziałała natomiast błyskawicznie, pakiet 3 x 40 GB aktywował się i działa, natomiast nie został przyznany dodatkowy pakiet 80 GB (spróbuję to zareklamować).

  Ciekawe, czy opcja nr 2 została już definitywnie zamknięta, czy też były to jakieś przejściowe problemy.
  Awatar użytkownika frank.gastle
  SMS o treści NIE na 8000 może pomóc
 5. Awatar użytkownika grzegorz.stefanczak
  Tragedia jest ten plus, czekam już 4 dzień żeby mi dodali te 400gb bo coś się im wywaliło w systemie i pomimo wysłania smsa nie dostałem ich po 3 dniach. Wstawka znakomita, autor szczegółowy i pomocny, dzięki!
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Dzięki
  Wbij kodzik na 10 GB na osłodę: *136*11*9999# - możesz też zgarnąć ekstra 5 GB z mojego polecenia (więcej na priv).
  Spróbuj wysłać jeszcze raz smsa o treści ZGODA na 80600 i następnie po 2-3 minutach wbij kod *136#
  Jak się nie uda, wyślij 200GB na 80600. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Norbert_Mowka
  Kurde, użyłem opcji 1 i nie chce mi wgl wystartować internet. Ktoś ma pomysł? Może czasu na aktywacje potrzebuje karta?
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Masz aktywny APN internet lub Plus? Włączyłeś i wyłączyłeś tryb samolotowy? Przy aktywacji pakietu netowego gdy masz lejek zalecane jest rozłączenie i ponowne połączenie z netem np poprzez odświeżenie ustawień sieci komórkowej. (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Grindvard
  napisz proszę Byku, czy obydwie promo dalej aktualne. Z góry dziękuje 💪
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Aktualne
 8. Awatar użytkownika SneakySnake
  Kto to minusuje? Ktoś się napracował i dal gotowiec, a ameby minusuja, dramat... ode mnie plus
  Awatar użytkownika duke_ut
  Ktoś nie lubi plusa, to minusuje. Generalnie mam wrażenie, że niektórzy nie oceniają oferty, tylko własne uprzedzenia....:P (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika dusigrosik
  Jak w Plushu teraz wygląda kwestia rocznej ważności konta? Bo opłata za utrzymanie numeru jest co miesiąc pewnie.
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Wystarczy 0 zł na koncie aby uniknąć opłaty.
 10. Awatar użytkownika Monstrum_Kruszkin
  Szukam wlasnie jakiejs startówki do nawigacji w telefonie na motor. Zeby waznosc konta byla rok albo pol roku dzwonic tam nie bede. no i w okolicach 100gb. fajnje jakbym byl roaming pare gb bo czasami zahaczam o poludniwoych sąsiadów. Polecicie cos prosze ? (Edytowano)
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Plus może sobie nie radzić w obszarach pozamiejskich. Kup starter i przetestuj.
 11. Awatar użytkownika inoksf
  Jeśli skorzystałem w pierwszej kolejności z opcji nr 2, to teraz po niej opcja nr 1 zadziała, czy niekoniecznie?
  Awatar użytkownika inoksf
 12. Awatar użytkownika inoksf
  80 gb z opcji 1 mi nie przyszło mimo upływu 72h, jakaś rada?
  Awatar użytkownika ChorążyTorpeda
  No właśnie, jaką??
 13. Awatar użytkownika Witson2010
  Jak kupię nowa kartę/starter też będzie działało?
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Będzie. Przeczytaj początek opisu okazji. Jest to skierowane dla tych którzy odpalili starter i zużyli pakiety włączone na start (ponad 400 GB)
 14. Awatar użytkownika yelonek
  35 zł jednorazowo? Jakim cudem skoro za 35zł ważności konta przedłuża się o 30 dn?
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Czytałeś opis? Podałem kod za 5 zł dający środki ważne na rok czasu.
 15. Awatar użytkownika Pan_Kolega
  Jest cokolwiek lepszego? Potrzebuję czegoś do streamingu audio w hi-res.
 16. Awatar użytkownika mesho
  Spoko, może nawet i odpale Elegancko na karcie po okazji na rok Tidala która w sumie leży i tak odłogiem.
 17. Awatar użytkownika Matrice
  gdzie jest najtanszy rok waznosci konta, ktoś coś?
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Tutaj w Plushu. Ładujesz za 5 zł i wklepujesz krótki kod. Dodatkowo po doładowaniu wpada 5 dni darmowego transferu na FB i 2 GB.
 18. Awatar użytkownika Michal_BW4M
  To się do Lapka nada ?

  czy trzeba co miesiąc doładowywać żeby nie straciło ważności konta ?
  Awatar użytkownika LowcaOkazjiPL
  Autor
  Nada się. Wystarczy przeczytać do końca opis okazji to dowiesz się jak za 5 zł szybko aktywować konto ważne rok czasu.
 19. Awatar użytkownika FoxX_Mulder
  Szkoda, że Plus ma u mnie najgorszy zasięg z możliwych. Niby jest LTE+, a realna prędkość pobierania to 10 Mb/s, gorzej mam tylko w Play, gdzie jest max 3 Mb/s.
  Awatar użytkownika Szklanka
  W ogóle mam wrażenie, że Play kiedyś był szybszy, a teraz ma podpisane jakieś niekorzystne umowy dzierżawy sieci z innymi operatorami i te prędkości mocno się obniżyły
Awatar użytkownika