Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
466°
Opublikowano 5 dni temu

Do 800 zł bonusu - 600 zł za założenie i korzystanie z VeloKonta + 100zł do Amazon + voucher 100zł (VeloChwile) @PepperBonus + Velobank

Awatar użytkownika Piterex
Opublikowane przez
Piterex
Dołączył w 2016
7
29

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejne promocje od Velobanku, w których do zgarnięcia jest, tym razem, łącznie aż 800 zł w bonusach. Pierwsze 600 zł (6x100 zł) otrzymamy za transakcje kartą lub BLIKIEM (zwrot 10% za transakcje bezgotówkowe). Rejestrując kartę VeloBanku w programie VeloChwile - otrzymamy voucher o wartości 100 zł do wydania u wybranego partnera, m.in. Empik, Decathlon, Circle K, a kolejne 100 zł otrzymamy od PepperBonus w postaci karty podarunkowej Amazon.

Komentarze z poprzedniej wstawki znajdziecie tu (klik)

Uwaga, aby uniknąć problemów z przyznaniem bonusu do Amazona, używajcie tego samego e-maila do rejestracji w PepperBonus i w VeloBanku.

Czym jest PepperBonus?
Ruszamy z nową platformą PepperBonus (klik), na której będziemy publikować tylko najlepsze oferty produktów bankowych i ubezpieczeniowych z dodatkowymi bonusami, w postaci kart podarunkowych Amazon. Wszystkie oferty znajdujące się na PepperBonus są negocjowane z wybranymi partnerami, wyłącznie dla
użytkowników Peppera. Jeżeli szukacie dodatkowych bonusów, oszczędności i korzyści przy zakupach i usługach finansowych to zachęcam do regularnego odwiedzania strony.

 • Promocja trwa do 30 listopada 2023
 • Karencja: 31.12.2022

Jak przystąpić do promocji?
1. Utwórz konto poprzez rejestrację na PepperBonus lub zaloguj się. Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta (indywidualne lub wspólne) oraz VeloSkarbonki w tej samej realizacji właścicielskiej co VeloKonto. Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych.
2. Upewnij się, że masz włączoną obsługę plików cookie i wyłączoną blokadę reklam.
3. Kliknij „WEŹ UDZIAŁ I ZGARNIJ NAGRODĘ...”, a następnie „ DOKOŃCZ ZAKUP U PARTNERA”. Przekierujemy Cię teraz do witryny VeloBanku za pośrednictwem linku, gdzie założysz VeloKonto.
 • Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta oraz VeloSkarbonki (indywidualne lub wspólne). Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych.
 • Możesz wybrać najwygodniejszą formę otwarcia konta, do wyboru masz: selfie i mObywatel. Złożenie wniosku o otwarcie konta musi zostać sfinalizowane bez przerywania składania wniosku online. Nie przeglądaj żadnych innych stron podczas finalizowania rejestracji. W przeciwnym razie Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon nie zostanie automatycznie zarejestrowany.
 • Wypełnij formularz online o otwarcie VeloSkarbonki w tej samej relacji właścicielskiej co VeloKonto.
 • Oferta kierowana jest tylko do nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego od 31.12.2022 do dnia przystąpienia do promocji .
 • Upewnij się, że wszystkie programy blokujące reklamy są całkowicie wyłączone w przeglądarce. Całkowicie wyłącz Ad Block, Ghostery itp.! W przeciwnym razie Twój udział nie zostanie automatycznie zarejestrowany.
4. Po sfinalizowaniu rejestracji i otwarciu VeloKonta, Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon zostanie odnotowany na Twoim koncie PepperBonus w sekcji„Moja aktywność” i powinien pojawić się w ciągu 40 dni od założenia Velokonta (zgodnie z ofertą masz aż 30 dni od założenia VeloKonta na wykonanie płatności kartą). O przyznanym bonusie, w postaci karty podarunkowej do Amazon,
powiadomimy Cię również e-mailem.

WAŻNE: Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości e-mail po upływie tego okresu (40 dni) lub jeśli Twojego zakupu (założenia VeloKonta) nie ma na liście „Moja aktywność”, to po tym terminie prześlij „Zgłoszenie brakującej nagrody” w sekcji „Moje konto” > „Zgłoszenie brakującej nagrody” a my ręcznie prześledzimy Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon.

5. Po zweryfikowaniu Twojego udziału i spełnieniu warunków otrzymania karty Amazon (nastąpi to po 40 dniu obowiązywania umowy o VeloKonto), powiadomimy Cię o tym e-mailem i otrzymasz kartę podarunkową Amazon o wartości 100 zł w sekcji „Moje Konto” > „Moja aktywność”

Jak odebrać do 600 zł zwrotu?

 • Otwórz VeloKonto i VeloSkarbonkę za pośrednictwem PepperBonus przed 23:59 do dnia 30.11.2023
 • Wyraź zgody marketingowe.
 • Płać za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM.
 • Spełnij warunki promocji i odbieraj na swoim Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka zwrot kwoty równej 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych, do 600 zł przez 180 dni promocji.
 • Przystąp do promocji do 30.11.2023 r.

Ważne: Konto VeloKonto musi zostać pomyślnie uwierzytelnione (Video-Identyfikacja- selfie lub mObywatela).

Aby otrzymać kartę 100 zł do Amazon należy:
 • Założyć VeloKonto poprzez link do strony banku zamieszczony na PepperBonus.com
 • Wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą, telefonem lub BLIKIEM w ciągu 30 dni od założenia VeloKonta.
 • Być nowym klientem, czyli nie posiadać konta w VeloBanku od 31.12.2022, w dniu przystąpienia do promocji.

Do jednego VeloKonta przysługuje tylko jedna karta podarunkowa Amazon, bez względu na to, czy konto zostało otwarte indywidualnie czy wspólnie.
Organizatorem okazji z kartą podarunkową Amazon jest PMH Solutions GmbH.

Jak zgarnąć dodatkowo voucher o wartości 100zł?
 • Zawnioskuj o nową kartę do konta osobistego lub kartę kredytową
 • Zarejestruj kartę w Programie VeloChwile do 31.12.2023 r.
 • Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 100 zł – masz na to 30 dni od rejestracji.
 • Wyraź zgody marketingowe
 • Otrzymaj w promocji Chwile Bardziej Velo 8500 punktów. Punkty możesz wymienić na voucher o wartości 100 zł do wydania u wybranego partnera m.in. Empik, Decathlon, Circle K

Regulamin promocji VeloBanku: velobank.pl/cen…B30

Jeżeli uczestniczysz w Programie VeloChwile, również masz szansę na uzyskanie nagrody – wystarczy, że zawnioskujesz o nową kartę i dodasz ją do istniejącego rachunku Programu VeloChwile jako kolejną kartę.

Jak zarejestrować kartę w Programie VeloChwile?

Bankowość mobilna:
 • wejdź w zakładkę Karty, następnie kliknij Szczegóły karty i aktywuj Program VeloChwile,
 • wejdź w zakładkę Usługi i aktywuj Program VeloChwile.

Platforma Mastercard:

Organizatorem promocji jest Mastercard Europe SA. Promocja trwa od 12.10.2023 r. do 15.12.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegóły promocji i lista wyłączeń dla zakupów premiowanych w regulaminie:
velobank.pl/dok…pdf

Listę partnerów znajdziesz na: bezcennechwile.mastercard.pl/par…rzy

739577-IC44w.jpg
VeloBank Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Gavi
Dodatkowo można połączyć z promocją otwarcie konta z kodem polecającego, który wpisuje się we wniosku o otwarcie konta:jest 50 zł nagrody dla poleconego
Regulamin:
velobank.pl/cen…9B9
Należy w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasilić VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku.
Przypomnienie o zgodach marketingowych dla wszystkich otwierających konto z polecenia, dla poleconego jest wymagane więcej zgód niż w tej promocji z cashback:
zgody marketingowe oznaczają łącznie:
36245_1.jpg

124 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika bodzio.step
  Najważniejszy Plus - Zwrot z cashback przychodzi natychmiastowo, a nie po paru miesiącach jak w innych promkach za założenie konta.
 2. Awatar użytkownika Cenozjad
  Przecież pepperacze wycisną to jak cytrynę i porzucą!
  Awatar użytkownika Fafikostos
  Czyli jak?
 3. Awatar użytkownika gerth
  Poczekam aż będą dawali po pińć tysięcy.
 4. Awatar użytkownika Kacper_hf7
  opłaca się to robić ? w sensie względem tego ile to trwa
  Awatar użytkownika kateme
  Brać nie pytac, 1000 zl mozna wydac na zycie, a reszte wydac na zakupy w castoramie ze zwrotem w gotowce albo na inna karte
 5. Awatar użytkownika Teodor_Zawzięty
  Tytuł wprowadza w błąd. Nie dostajesz 600 zł za założenie konta tylko powinno być - 10% Cashback (max. 6x100zł) (Edytowano)
  Awatar użytkownika kazik81
  pytanie, czy jak w miesiącu nie zrobię zakupów za 1000zł, czyli nie wyrobię tego max.100zł, to nie wykorzystana kwota przesunie się na później, tak by w rezultacie otrzymać 600zł ? np. to max. 600zł będę odzyskiwał przez 7mc-y ?

  edit/ nie było pytania, wg. powyższego zapisu na uzyskanie max. zwrotu jest 180dni, więc 6mc-y..
  "...odbieraj.. zwrot kwoty równej 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych, do 600 zł przez 180 dni promocji." (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika pabury
  Przypominam że publikowanie kodów polecających jest niezgodne z regulaminem.
  Jeżeli ktoś taki kod potrzebuję to można się zgłosić w komentarzu
  Awatar użytkownika pabury
  W sumie można wyciągnąć z tej promocji 950 zł
 7. Awatar użytkownika Gavi
  Bank daje wiele opcji pokombinowania z kartami co w okresie rozdawania nagród z Bezcennych chwil jest przydatne. Ogólnie grzechem byłoby nie skorzystać z tych wszystkich promocji w banku i różnych opcji, więc kto jeszcze nie korzystał to do dzieła hehe
  Awatar użytkownika matti05
  Rozwiniesz temat wyciskania korzyści z bezbronne chwile?
 8. Awatar użytkownika Zenon.Bombalina
  Jak to ma działać 6x 100 zwrotów za zakupy? Słabo to opisane
  Awatar użytkownika Mikes
  10% cashback za płatności kartą czy blikiem. Czyli trzeba wydać 1000 zł miesięcznie przez 6 miesięcy żeby dostawać 100 zwrotu
 9. Awatar użytkownika BlackRode
  Ma ktoś jakiś kod polecający?
 10. Awatar użytkownika Al_Moheida
  Ta wstawka, to jakaś porażka.. Zero kokkretnych informacji, majacych wplyw na przebieg calej promocji. Kopiuj-wklej z pepperbonus i tylko. Czego sie spodziewać wiecej po autorze wstawki, ktory dziala tu po innymi nickami dodatkowo.
 11. Awatar użytkownika michu90b
  Velo to stary getin?
  Awatar użytkownika drogopanie
  I tak i nie
 12. Awatar użytkownika arwena.oka
  Jak długo czekaliście na przyjście karty fizycznej? Bo patrzę, że nie da się jej aktywować wcześniej w samej apce
  Awatar użytkownika cieslaki4
  Ja nadal jej nie mam, chociaż otrzymałem mejla, że "nowa karta powinna być już u Ciebie"
 13. Awatar użytkownika Vicotti
  Dodatkowo utrzymali 7% na koncie oszczędnościowym do 300.000zl.
  Awatar użytkownika TrojanPL
  Taaak? Samo się przedłuży? Mam aktualnie jeszcze z poprzedniej edycji z września.
 14. Awatar użytkownika freeebed
  Patrzac na opis, wymagania, regulamin, zgody marketningowe, potrzebny czas na rozgryzanie tego, od razu mi sie odechciewa - szacun dla tych, ktorym sie chce...
  Awatar użytkownika arwena.oka
  Tak się tylko wydaje, zaczynasz od założenia sobie konta na pepperbonus i stamtąd przechodzisz do założenia konta na Velo i już leci, jest dużo podpowiedzi z ich strony. Nawet przyszedł mi sms do kiedy w tym miesiącu muszę zrobić płatności żeby zdobyć pierwsze 100zł.
 15. Awatar użytkownika pi0trec
  Podeśle ktoś kod polecający?
  Awatar użytkownika pi0trec
  Już mam, dzięki!
 16. Awatar użytkownika matizak
  Szczerze mówiąc, to nie rozumiem o co tu chodzi.
 17. Awatar użytkownika Andrzej76
  [deleted]
 18. Awatar użytkownika 1234sdg131
  Odebrałem 100 zł do amazon, potwierdzam że działa.
  Awatar użytkownika Krystian_01
  Po jakim czasie?
 19. Awatar użytkownika broda1725
  O co chodzi z tym Velochwile ? Trzeba kolejne jakieś zgody dawać ?
  Awatar użytkownika Gavi
  zgody dla mastercard przy rejestracji do programu - w sprawie naliczania punktów itp
Awatar użytkownika