Niestety, ta okazja wygasła 9 minut temu.
497°
Opublikowano 13 listopada 2023

Do 700 zł bonusu - 600 zł za założenie i korzystanie z VeloKonta + 100zł na karcie Amazon @ PepperBonus + Velobank

Awatar użytkownika preseant
Opublikowane przez
preseant Edytor
Dołączył w 2020
3 773
1 189

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna promocja od PepperBonus i Velobank - tym razem łącznie do zyskania jest 700 zł bonusu. Pierwsze 600 zł (6x100 zł) otrzymamy za transakcje kartą lub blikiem (zwrot 10% za transakcje bezgotówkowe), a kolejne 100 zł otrzymamy od PepperBonus w postaci karty podarunkowej Amazon.

Komentarze z poprzedniej wstawki znajdziecie tu (klik)

Uwaga, aby uniknąć problemów z przyznaniem bonusu do Amazona, używajcie tego samego e-maila do rejestracji w PepperBonus i w VeloBanku.

Czym jest PepperBonus?
Ruszamy z nową platformą PepperBonus (klik), na której będziemy publikować tylko najlepsze oferty produktów bankowych i ubezpieczeniowych z dodatkowymi bonusami, w postaci kart podarunkowych Amazon. Wszystkie oferty znajdujące się na PepperBonus są negocjowane z wybranymi partnerami, wyłącznie dla użytkowników Peppera. Jeżeli szukacie dodatkowych bonusów, oszczędności i korzyści przy zakupach i usługach finansowych to zachęcam do regularnego odwiedzania strony.

 • Promocja trwa do 30 listopada 2023
 • Karencja: 31.12.2022

Jak przystąpić do promocji?
1. Utwórz konto poprzez rejestrację na PepperBonus lub zaloguj się. Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta (indywidualne lub wspólne) oraz VeloSkarbonki w tej samej realizacji właścicielskiej co VeloKonto. Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych.
2. Upewnij się, że masz włączoną obsługę plików cookie i wyłączoną blokadę reklam.
3. Kliknij „WEŹ UDZIAŁ I ZGARNIJ NAGRODĘ...”, a następnie „ DOKOŃCZ ZAKUP U
PARTNERA”. Przekierujemy Cię teraz do witryny VeloBanku za pośrednictwem linku,
gdzie założysz VeloKonto.

● Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta oraz VeloSkarbonki (indywidualne lub wspólne). Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych.
● Możesz wybrać najwygodniejszą formę otwarcia konta, do wyboru masz: selfie i mObywatel. Złożenie wniosku o otwarcie konta musi zostać sfinalizowane bez przerywania składania wniosku online. Nie przeglądaj żadnych innych stron podczas finalizowania rejestracji. W przeciwnym razie Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon nie zostanie
automatycznie zarejestrowany.
● Wypełnij formularz online o otwarcie VeloSkarbonki w tej samej relacji właścicielskiej co VeloKonto.
● Oferta kierowana jest tylko do nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego od 31.12.2022 do dnia przystąpienia do promocji .
● Upewnij się, że wszystkie programy blokujące reklamy są całkowicie wyłączone w przeglądarce. Całkowicie wyłącz Ad Block, Ghostery itp. W przeciwnym razie Twój udział nie zostanie automatycznie zarejestrowany.

4. Po sfinalizowaniu rejestracji i otwarciu VeloKonta, Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon zostanie odnotowany na Twoim koncie PepperBonus w sekcji „Moja aktywność” i powinien pojawić się w ciągu 40 dni od założenia Velokonta (zgodnie z ofertą masz aż 30 dni od założenia VeloKonta na wykonanie płatności kartą). O przyznanym bonusie, w postaci karty podarunkowej do Amazon, powiadomimy Cię również e-mailem.
WAŻNE: Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości e-mail po upływie tego okresu (40 dni) lub jeśli Twojego zakupu (założenia VeloKonta) nie ma na liście „Moja aktywność”, to po tym terminie prześlij „Zgłoszenie brakującej nagrody” w sekcji „Moje konto” > „Zgłoszenie brakującej nagrody” a my ręcznie prześledzimy Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon.
5. Po zweryfikowaniu Twojego udziału i spełnieniu warunków otrzymania karty Amazon (nastąpi to po 40 dniu obowiązywania umowy o VeloKonto), powiadomimy Cię o tym e-mailem i otrzymasz kartę podarunkową Amazon o wartości 100 zł w sekcji „Moje Konto” > „Moja aktywność”.

Jak odebrać do 600 zł zwrotu?
● Otwórz VeloKonto i VeloSkarbonkę za pośrednictwem PepperBonus przed 23:59 do dnia 30.11.2023
● Wyraź zgody marketingowe.
● Płać za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM.
● Spełnij warunki promocji i odbieraj na swoim Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka zwrot kwoty równej 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych, do 600 zł przez 180 dni promocji.
● Przystąp do promocji do 30.11.2023 r. Ważne: Konto VeloKonto musi zostać pomyślnie uwierzytelnione (Video-Identyfikacja-selfie lub mObywatela).

Aby otrzymać kartę 100 zł do Amazon należy:
● Założyć VeloKonto poprzez link do strony banku zamieszczony na pl.pepperbonus.com/
● Wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą, telefonem lub BLIKIEM w ciągu 30 dni od założenia VeloKonta.
● Być nowym klientem, czyli nie posiadać konta w VeloBanku od 31.12.2022, w dniu przystąpienia do promocji.

Do jednego VeloKonta przysługuje tylko jedna karta podarunkowa Amazon, bez względu na to, czy konto zostało otwarte indywidualnie czy wspólnie.
Organizatorem okazji z kartą podarunkową Amazon jest PMH Solutions GmbH.
745267_1.jpg
VeloBank Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Al_Moheida
Karencja dla Nowego Klienta (dotyczy Klientów po przejeciu Getin (posiadali dalej konto), lub obecnych, którzy zamknęli konto po Getinie/Velo), to: 31.12.2022r. (brak aktywnego rachunku osobistego w tym dniu i po tej dacie). Posiadanie rachunku oszczędnosciowego, lub lokaty nie wyklucza z karencji.

Pamiętajcie wyrażać wszystkie zgody marketingowe przy otwieraniu konta, to bardzo ważne. Nie dzwonią/piszą praktycznie w ogóle, a zgody są istotne w promocjach.

W programie poleceń: Osoba polecająca otrzymuje za nowego klienta 100 zł, nowy klient 50 zł. Warunki spełnia tylko Nowy Klient, wpłacając 2000zł jednym przelewem z innego banku (mozesz mieć konto w tym banku) w trzech kolejno następujacych miesciacach po podpisaniu umowy.
Przykład: umowa zawarta w miesiącu listopad 2023, wyplywy -> grudzień, styczeń, luty.
Polecajacy utrzymuje aktywny rachunek (nie może być w okresie wypowiedzenia) i zgody marketingowe na dzień wypłaty nagrody. Nagrody dla polecajacego i poleconego są wyplacane, zawsze tego samego dnia. W dotychczasowych przypadkach, było to do 10 dnia miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełniania warunków. Bank płaci za każde skuteczne polecenie (brak limitów)

Zwroty 10% naliczane są od płatności: kartą fizyczną/wirtulną/blikiem (tylko płatość, przelew BLIK na telefon, doladowanie revoluta i inne formy np. wypłata z bankomatu odpada): aktywują się od momentu otrzymania informacji z banku o otwarciu rachunku i pula odnawia się co 30 dni (łacznie 6x30 dni) - bank może poinformować o tym, ale nie musi. Warto samemu to kontrolować. Księgowane są na koncie VeloSkarbonka, dzień po zaksięgowaniu transakcji kartą lub wykonanej transakcji BLIK'iem (roboczy dzień).

Dla wszystkich otwierających konto w edycji nr 2 od 01.09.2023 ( i tylko od tej edycji/daty) - bank wprowadził wykluczenia transakcji, które mogą wplynąć na brak zwrotu:

-> MCC: 4829 – określającym internetowe przekazy pieniężne
-> MCC: 6012 – określającym instytucje finansowe – towary i usługi (np. slynny Revo)


Q: Jak najprosciej zweryfikować, czy jestes w edycji z wykluczeniami?
A: Sprawdź oprocentowanie swojej veloskarbonki. Jeśli jej oprocentowanie wynosi 8%, to wykluczeń kartą (kody mcc) nie ma. Jeśli natomiast jej oprocentowanie, to - 7%, to zaliczasz się do edycji nr 2 (z wykluczeniami transakcji), kodami mcc.

Dodatkowo 7% do 300k i 5% powyżej, lecz max do 400k na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Edycja 13

Wpłata środków: 24.11 - 10.12.2023

Nowe środki na dzień: 21.11.2023
Awatar użytkownika Gavi
Dodatkowo można połączyć z promocją otwarcie konta z kodem polecającego, który wpisuje się we wniosku o otwarcie konta:jest 50 zł nagrody dla poleconego
Regulamin:
velobank.pl/cen…9B9
Należy w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasilić VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku.
Przypomnienie o zgodach marketingowych dla wszystkich otwierających konto z polecenia, dla poleconego jest wymagane więcej zgód niż w tej promocji z cashback:
Zgody marketingowe oznaczają łącznie:
36503-0qGDv.jpg

195 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika andrewxxx
  Dodam coś od siebie :-) co wyszło przypadkiem :-) ale można kupować od samego siebie na OLX coś np. za 1000 :-) i zapłacić za to blikiem, (wystawiamy po prostu ogłoszenie z przesyłką), nie potwierdzamy jednak zakupu i OLX zwraca nam 1000 na konto po jakoś 2 dniach, a bonus od VELO już na skarbonce czeka :-) więc 100 zwrotu za zakup, który nie doszedł do skutku :-) i tak 600 wejdzie :-) oczywiście można kupować też od kolegi :-) sam się zdziwiłem :-) jak coś kupiłem i ktoś nie potwierdził kupiłem więc ponownie i dwa zwroty weszły :-) akurat zakup był za 440
  Awatar użytkownika reqoil
  No i takie komentarze to jest klasa.
 2. Awatar użytkownika Gavi
  wykluczenia MCC można ominąć stosując płatność blik
  Awatar użytkownika Rocco1
  Jak by ktos nie wiedzial:

  MCC, czyli Merchant Category Code, to kod określający sprzedawcę pod kątem jego głównej działalności. Każda firma, która posiada terminal płatniczy i udostępnia możliwość płatności kartą, ma przypisany taki kod. Obowiązuje on też w przypadku płatności przez internet. Kiedy coś kupujesz, bank otrzymuje informację, jaki kod MCC został przypisany do Twojej płatności. Nie jest on jednak widoczny w potwierdzeniu transakcji ani w historii rachunku.

  Jeśli chcesz sprawdzić, jaki kod ma dany sklep - możesz zapytać o to sprzedawcę. Takie dane możesz znaleźć również w internecie. Poniżej znajdują się przykłady kodów MCC:

  • 4829 - DiPocket
  • 4829 - Poczta Polska (przekazy pocztowe)
  • 4829 - Cinkciarz
  • 4829 - Revolut
  • 4829 - Curve Send
  • 4829 - Twisto
  • 5411 - Lidl, Auchan, Biedronka
  • 5541 - Orlen
  • 5812 - restauracje
  • 5814 - McDonald’s
  • 6012 - Zen
  • 6012 - Allegro Pay
  • 7011 - hotele
 3. Awatar użytkownika lorun2222
  Na stronie peper bonus pojawia się najpierw informacja że dostanę bon a potem bon ? Bo u mnie ani tego ani tego po prawie miesiącu
  15938797-3xULq.jpg
 4. Awatar użytkownika FubuJarus
  15940793-KeNvi.jpg
  To normalne, że tak długo się czeka? Czy coś jest nie tak?
  Awatar użytkownika lorun2222
  Ja nawet tego nie mam. Po jakim czasie ci się to pojawiło?
 5. Awatar użytkownika BlackRode
  Do ilu dni realnie dostaje się bonus na Amazon? Niby jest 40 dni, ale udało mi się już dostać 100 zł z cashback a na pepperbonus nic nie mam...
  Awatar użytkownika Mikes
  Podejrzewam, że w okolicy 40 dni. To chyba jest zabezpieczenie przed osobami, które niby zarejestrują konto, a potem się wycofają i zrezygnują.
 6. Awatar użytkownika Rajmundzikk
  Czy po założeniu konta należy samodzielnie złożyć wniosek o fizyczną kartę do rachunku?
  Awatar użytkownika Gavi
  generalnie to przy zakładaniu konta jest opcja wybrania karty do rachunku
 7. Awatar użytkownika alkoman
  Czy po rezygnacji z konta nadal proponują przedłużenie promocji o 3 miesiące?
  Awatar użytkownika DawidPepperowicz
  Mi nie proponowali.
 8. Awatar użytkownika Wojciech_Jedraski
  Wydaj 6000zł żeby dostać 600zł xD lipna promocja, bo nie działają już doładowania revoluta
  Awatar użytkownika drogopanie
  nie, no lepiej wydać 6000 zł i nie dostać nic
 9. Awatar użytkownika Danon_PL
  poprosze kod
 10. Awatar użytkownika Igor993
  mam/ Proszę o kod polecający (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika Atrans
  Poproszę kod polecający Dziękuję, już mam (Edytowano)
 12. Awatar użytkownika Spali19
  Witam, kod do polecenia ??
 13. Awatar użytkownika solejarn
  Proszę o kod polecający na pv
 14. Awatar użytkownika jamesbot
  prośba o kod polecający
 15. Awatar użytkownika Anubis72
  Poproszę kod polecający.

  Proszę nie wysyłać, już mam, dzięki! (Edytowano)
 16. Awatar użytkownika sopel87
  Mogę prosić o kod polecający od kogoś?
  Ok, dzięki już mam (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika marshal
  Już mam, dzięki. (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika T_a_k_e_s_h_i
  Już mam kod, dzięki! (Edytowano)
 19. Awatar użytkownika kazik81
  dzięki.. (Edytowano)
 20. Awatar użytkownika tOm3k1
  Ja również poproszę o kod polecający / już mam, dzięki! (Edytowano)
Awatar użytkownika