Niestety, ta okazja wygasła 26 sierpnia 2023.
73°
Opublikowano 27 lipca 2023

Chef’s Path Ekstra Duże, Wysokie Pojemniki do Przechowywania Żywności 6,5L, na Mąkę, Cukier, Ryż – Szczelnie Zamykane - Zestaw 2 szt.

76,99zł118,27zł-35%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika kormar
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
932
1 265

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Akcesoria kuchenne

Znajdź więcej okazji Akcesoria kuchenne

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Cena ostatniej okazji błyskawicznej 89,90 zł. pepper.pl/pro…139
Na holendeskim amazonie -31%, na niemieckim -20%

702432_1.jpg
  • ✮ Zestaw składa się z 2 pojemników do przechowywania żywności najwyższej jakości, niezawierających BPA, o wymiarach (18,5 x 15 x 28,5 cm), 4 miarek do żywności, długopisu kredowego i 8 bonusowych etykiet wielokrotnego użytku, które pozwolą Ci uporządkować spiżarnię jak jeszcze nigdy dotąd. Nikt inny na rynku zapewni Ci więcej korzyści na raz niż my.
  • ✮ Solidne zamknięcie - Te wysokie plastikowe pojemniki na żywność posiadają zamykane na zatrzaski pokrywki, które zapewniają maksymalną świeżość i długotrwałe przechowywanie żywności dzięki szczelnemu zamknięciu. Chronią Twoje jedzenie przed powietrzem i wilgocią, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić, że przyprawy stracą na smaku!
  • ✮ Uniwersalne pojemniki – Wszechstronne zastosowanie: Te duże pojemniki plastikowe z pokrywką są idealne do przechowywania suchej żywności, takiej jak kasza, mąka, cukier, ryż, zboże, płatki owsiane, orzechy, fasola, przekąski, kawa i herbata.
  • ✮ Zaprojektowane by oszczędzać miejsce – Nasze wytrzymałe pojemniki kuchenne zostały specjalnie zaprojektowane, aby zminimalizować wymaganą do przechowywania przestrzeń, można je ustawiać jeden na drugim i łatwo zmieszczą się w lodówce, zamrażarce lub szafce. Te plastikowe pojemniki są również łatwe w czyszczeniu i niezwykle przyjazne w użytkowaniu.
  • ✮ Nasze zobowiązanie - Jesteśmy przekonani, że pokochasz nasze pojemniki, jeśli jednak tak się nie stanie, lub stwierdzisz, że nie warte były one zakupu, zwrócimy Ci całą kwotę bez zadawania pytań, a pudełka będziesz mógł zatrzymać.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Hōtō
    prawdziwy chad trzyma cukier rozpuszczony w 25 litrowym wiadrze a nie w jakiś naparstkach xD