Niestety, ta okazja wygasła 31 października 2021.
2251°
Opublikowano 30 września 2021

Cała biblioteka 35mm.online ZA DARMO do końca października! Polska klasyka-seriale, filmy fabularne, dokumenty i kreskówki, więcej w opisie

ZA DARMO1zł
Opublikowane przez
ForfiterMamut Edytor
Dołączył w 2020
2 913
3 334

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Seriale

Znajdź więcej okazji Seriale

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Przeglądając okazje natknąłem się na informację o darmowej bibliotece polskiej kinematografii na cały październik na stronie 35mm.online

W bibliotece oczywiście takie perełki jak Chłopaki nie płaczą (click) czy Nic śmiesznego (click), ale również wiele innych tytułów bardziej i mniej znanych, ogrom seriali, dokumentów i kreskówek.

Wystarczy się zarejestrować (kliknąć, że jest się studentem, uczniem lub nauczycielem, w razie jakby strona nie chciała nas przepuścić)

via papaya.rocks
Co znajdziemy w katalogu platformy?
Przede wszystkim wybraną twórczość gigantów reżyserii: Krzysztofa Zanussiego (Stan posiadania, Cwał, Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową), Feliksa Falka (Koniec gry, W środku lata, Był jazz), Janusza Majewskiego (Sprawa Gorgonowej, Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię) czy Stanisława Różewicza (Opadły liście z drzew, Postkarten, Głos z tamtego świata).
Filmy zostały podzielone nie tylko według nazwisk twórców, ale i kategorii tematycznych.
Oprócz tego na 35mm.online pojawiły się klasyczne animacje, które umożliwią nostalgiczny powrót do czasów dzieciństwa: Porwanie Baltazara Gąbki, Reksio, Bolek i Lolek oraz Pampalini. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy dokumentów Andrzeja Titkowa czy tzw. czarnej serii obecnej w latach 50. Dostęp do wszystkich filmów został bezpłatnie odblokowany do końca października – aby go uzyskać, wystarczy jedynie się zalogować. Twórcy platformy zapowiadają, że późniejsza opłata subskrypcyjna nie będzie wysoka.


441542_1.jpg
Więcej o 35mm.online (click)
Celem projektu 35mm online jest digitalizacja i rekonstrukcja polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych. Aby zwiększyć dostępność polskich filmów oraz promować Polskę i jej kulturę na całym świecie.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

36 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika misiek_m
  anToni_m30/09/2021 17:23

  ale jak już wyjeżdżasz to chyba nie po to żeby oglądać TV ? Przynajmniej mi …ale jak już wyjeżdżasz to chyba nie po to żeby oglądać TV ? Przynajmniej mi byłoby na to szkoda czasu pozdrawiam


  Myślę, że każdy wyjeżdża dla własnych celów. Jeśli on na wyjeździe ogląda filmy to wuj ci do tego ;).
  A za okazję plus.
 2. Awatar użytkownika NAN
  anToni_m30/09/2021 17:12

  A w jakiej sprawie pobierać ? Nie szkoda na to życia i miejsca na dysku ?


  Bo na przykład w mieszkaniu masz kablówkę z szybkim internetem, a wyjeżdżasz tam, gdzie nawet fale radiowe zawracają? Tak trudno to sobie wyobrazić?
 3. Awatar użytkownika rodan77
  I to jest prawdziwa okazja. Jeszcze tylko L4 na miesiąc trzebaby załatwić i oglądamy
 4. Awatar użytkownika jacor
  a zna ktoś trick, żeby coś pobrać?
 5. Awatar użytkownika orwell_pl
  anToni_m30/09/2021 17:12

  A w jakiej sprawie pobierać ? Nie szkoda na to życia i miejsca na dysku ? Z …A w jakiej sprawie pobierać ? Nie szkoda na to życia i miejsca na dysku ? Zakładasz że będziesz oglądał niektóre pozycje po kilka razy, czy obawiasz się że promocja wygaśnie a Ty nie zdążysz obejrzeć ?


  Te spacje przed pytajnikami, sporo wyjaśniają.
 6. Awatar użytkownika spamerman
  Fajnie, szkoda ze brak apki na androidTV
 7. Awatar użytkownika anToni_m
  jacor30/09/2021 16:07

  a zna ktoś trick, żeby coś pobrać?


  A w jakiej sprawie pobierać ? Nie szkoda na to życia i miejsca na dysku ? Zakładasz że będziesz oglądał niektóre pozycje po kilka razy, czy obawiasz się że promocja wygaśnie a Ty nie zdążysz obejrzeć ?
 8. Awatar użytkownika markfey
  jacor30/09/2021 16:07

  a zna ktoś trick, żeby coś pobrać?  Spróbowałem youtube-dl, niestety nie działa. Mam nadzieję, że dodadzą wsparcie, bo jest tam sporo filmów których w lepszej jakości nigdzie nie ma. Przydałoby się je zarchiwizować.
 9. Awatar użytkownika Momonosuke
  Kolekcja filmów robi wrażenie. No i za darmo, czyli uczciwa cena. Plus!
 10. Awatar użytkownika jacor
  anToni_m30/09/2021 17:12

  A w jakiej sprawie pobierać ? Nie szkoda na to życia i miejsca na dysku ? Z …A w jakiej sprawie pobierać ? Nie szkoda na to życia i miejsca na dysku ? Zakładasz że będziesz oglądał niektóre pozycje po kilka razy, czy obawiasz się że promocja wygaśnie a Ty nie zdążysz obejrzeć ?  Czy nie zrozumiałeś pytania? Narysować Ci to?
 11. Awatar użytkownika urtedbo
  Działa to komuś na przeglądarce w tel?
  Bez logowania dało się odpalić np Pajęczarki. Nic śmiesznego wolalo o zalogowanie (+18) i teraz przy próbie odtworzenia "ups wystąpił jakoś błąd".

  Zabezpieczone drm bo przed logowaniem mialem pytanie czy odtworzyć material drm.

  Chrome i firefox to samo "ups wystąpił jakiś błąd"
 12. Awatar użytkownika ForfiterMamut
  Autor
  rzepa90001/10/2021 11:33

  niestety uniwersalna i niezawodna metoda to po prostu nagrywanie pulpitu. …niestety uniwersalna i niezawodna metoda to po prostu nagrywanie pulpitu. Za 8,90zł, na rok, są 2 programy do nagrywania video:https://www.pepper.pl/promocje/hide-my-ass-na-rok-433557


  Jeżeli chodzi o programy do nagrywania to darmówka - OBS daje radę bez problemu.
 13. Awatar użytkownika redone
  ciekawe znalezisko, przekaze dalej dzieki
 14. Awatar użytkownika maku_ck
  7933295-RfAEt.jpg
  kitsun30/09/2021 15:23

  Orientujecie się czy przy tych filmach na portalu są dostępne angielskie na …Orientujecie się czy przy tych filmach na portalu są dostępne angielskie napisy?  Właśnie sprawdziłem wybiórczo na kilku filmach - są do wyboru PL i EN :-)
 15. Awatar użytkownika anToni_m
  misiek_m30/09/2021 17:32

  Myślę, że każdy wyjeżdża dla własnych celów. Jeśli on na wyjeździe ogląda f …Myślę, że każdy wyjeżdża dla własnych celów. Jeśli on na wyjeździe ogląda filmy to wuj ci do tego ;).A za okazję plus.


  Pozdrawiam i twojego jak to ująłeś "wuja", oczywiście bez urazy dla Pana J. Brzęczka
 16. Awatar użytkownika anToni_m
  jacor30/09/2021 18:22

  Czy nie zrozumiałeś pytania? Narysować Ci to?


  Szkoda mi czasu na przekomarzania pazdravliaju
 17. Awatar użytkownika OlejRycynowy
  urtedbo30/09/2021 19:27

  Działa to komuś na przeglądarce w tel?Bez logowania dało się odpalić np Paj …Działa to komuś na przeglądarce w tel?Bez logowania dało się odpalić np Pajęczarki. Nic śmiesznego wolalo o zalogowanie (+18) i teraz przy próbie odtworzenia "ups wystąpił jakoś błąd".Zabezpieczone drm bo przed logowaniem mialem pytanie czy odtworzyć material drm.Chrome i firefox to samo "ups wystąpił jakiś błąd"


  Na chromiaku normalnie odpala bez logowania. Tylko pozycje 18+ tego wymagaja.
  Podobnie jest z polskimi rekonstrukcjami na YouTube od lat (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika Andrzej_Fetka
  Macro01/10/2021 06:40

  Ktoś wie jak się tam zarejestrować? Próba założenia konta kończy się za kaz …Ktoś wie jak się tam zarejestrować? Próba założenia konta kończy się za kazdym razem błędem "rejestracja nie powiodła się".


  Wszystko działa. Spróbuj inna przeglądarkę, inny @ lub inne hasło
 19. Awatar użytkownika rzepa900
  jacor30/09/2021 16:07

  a zna ktoś trick, żeby coś pobrać?  niestety uniwersalna i niezawodna metoda to po prostu nagrywanie pulpitu. Za 8,90zł, na rok, są 2 programy do nagrywania video:
  pepper.pl/pro…557
Awatar użytkownika