Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
119°
Opublikowano 22 marca 2024

BOYA BY-V20 bezprzewodowy mikrofon USB-C, mini mikrofon klapowy do smartfona

169zł229zł-26%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
K_Klis
Dołączył w 2021
1 207
842

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

 • 【24 miesiące gwarancji】: BOYA zawsze zapewnia profesjonalne produkty i doskonałą obsługę. Jeśli produkt się nie powiedzie, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci kompletne rozwiązanie posprzedażowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące mikrofonu boya by-v20, skontaktuj się z nami.
 • ▶【Bardzo długi czas pracy】: Minimikrofon bezprzewodowy wykorzystuje najnowszą technologię magazynowania energii i schemat transmisji sygnału, aby zmniejszyć zużycie energii i rozmiar. Odległość transmisji bez barier przekracza 50 m. Może pracować nieprzerwanie przez 9 godzin. Całkowicie pozbądź się kajdan różnych linii i zmartwień o prąd. Aby spełnić Twoje długoterminowe potrzeby w zakresie nagrywania (uwaga: należy wyłączyć mikrofon, gdy nie jest używany)
 • ▶【Redukcja szumów jednym kliknięciem】Bezprzewodowy mikrofon klapowy ma wbudowaną ekskluzywną technologię redukcji szumów. Kliknij przycisk NR, aby włączyć tryb redukcji szumów. Doskonale tłumi dźwięki, takie jak dźwięki tła i dźwięki ruchu, aby uchwycić czysty, czysty wokal. Gwarantujemy dobrą jakość wideo. Nie musisz się już martwić o hałas tła podczas nagrywania na zewnątrz.
 • ▶【Szeroka kompatybilność】 Mini mikrofon Bluetooth jest naprawdę plug-and-play, a nadajnik i odbiornik można automatycznie sparować po włączeniu. Nadajnik jest wyposażony w adapter USB-C do obsługi urządzeń z portami typu C, takich jak tablet Samsung/LG/Pixel/Android.
 • ▶【Szybkie ładowanie telefonu】Odbiornik bezprzewodowych mikrofonów USB C jest wyposażony w port USB-C, dzięki czemu można ładować telefon podczas nagrywania poprzez podłączenie dołączonego kabla USB-C. Obsługuje protokół szybkiego ładowania QC/PD i obsługuje szybkie ładowanie do 3 A, dzięki czemu telefon komórkowy może być używany podczas ładowania, aby uniknąć przerw transmisji na żywo. Świetnie nadaje się do transmisji na żywo/spotkań online/nagrywania/vlogów itp.
 • Wskazówka: Jeśli telefon nie może połączyć się z mikrofonem bezprzewodowym, należy włączyć funkcję OTG w ustawieniach. Przed rozpoczęciem odtwarzania dźwięku należy wyjąć słuchawkę z portu telefonu.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

23 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika cramo123
  Nie nagrywa mikrofonów osobno do prawego i lewego kanału. Nie da się więc wyciszyć w postprodukcji jednego rozmówcy gdy mówi drugi.
  Awatar użytkownika DonLavus
  O ! i to jest pomocna informacja, thx !
 2. Awatar użytkownika marimaj
  Czy ktoś może polecić coś podobnego dla dzieciaków (młody zaspół) do nagrywania instrumentów i wokalu? (perkusja, gitary, syntezator + wokal)
  Awatar użytkownika PlayAnd_KeepCalm
  Rode
 3. Awatar użytkownika HaSSaN
  Po miniaturce wyglądało jak masażer stref intymnych.
 4. Awatar użytkownika Czepski
  Na allegro za 114
  Awatar użytkownika DonLavus
  Od Chińczyka co nie potrafi po polsku opisu zrobić ? 
 5. Awatar użytkownika peerzet
  Na marginesie - dostępna jest też w promocji wersja z 1 mikrofonem (zamiast 2) za 126 zł:
  amazon.pl/Bez…h=1
 6. Awatar użytkownika Yamcha
  Ktoś mógłby o jakości nagrań coś dopowiedzieć ? Pomyślałem o użyciu tego do spotkań online ale na komputerze, mam wrażenie że taki mikrofon sprawdzi się lepiej niż coś z górnej półki co tylko stoi na biurku.
  Awatar użytkownika Tom_Szyk
  Mikrofon na kablu zawsze jest lepszy. Zawsze. Do spotkań online to kup sobie jakiś „mikrofon dla graczy” najlepiej z USB-c
 7. Awatar użytkownika Johny_Kalesony
  Nada się do csa i teamspeaka? Potrzebuje coś ciut lepszego niż wbudowany w cloud II. Nie chcę na jakcka, wielkie statywy i ramiona też raczej odpadają.
 8. Awatar użytkownika AnonimowyCebularz
  Czy coś takiego nada się do wideokonferencji z względnie głośnych miejsc? Mikrofon ani wbudowany w laptopa, ani w słuchawki, nie dają rady
Awatar użytkownika