Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
1048° Zakończono
322
Opublikowano 15 grudnia 2022

Bonus 550 zł (możliwe 650 zł) za założenie i aktywne korzystanie z konta + 8% na oszczędnościach @ mBank

Avatar
Opublikowane przez preseant Edytor
Dołączył w 2020
2.741
675

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nowa promocja od mBanku z dobrym bonusem za założenie i aktywne korzystanie z konta. Do zgarnięcia jest 200 zł w bonach do Allegro lub Biedronki (za przystąpienie do promocji) i 350 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta. Za założenie konta dziecku otrzymamy kolejne 100 zł.

Dodatkowo, możemy otrzymać oprocentowanie w wysokości 8% w skali roku, na rachunku do regularnego oszczędzania "Moje cele", do kwoty 50 000 zł dla klientów, którzy otworzą eKonto osobiste przez selfie albo e-dowód.Aktywna jest również promocja dla firm z prostymi warunkami - za założenie konta mBiznes Standard i aktywność otrzymamy 400 zł bonusu (klik)
 • Tradycyjnie - czytamy regulamin, pilnujemy terminów i wszystko powinno pójść jak należy
 • Do promocji możemy przystąpić do 8.02.2023 r, a sama promocja trwa do 30.06.2023 r
 • Tylko dla nowych klientów (osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego
 • Obecnie do wyczerpania puli pozostało 2950 wniosków

Możemy otrzymać w sumie 550 zł lub 650 zł bonusu (jeśli dodatkowo założymy konto dziecku):
 • w bonach do Allegro lub Biedronki w wysokości 200 zł
 • w gotówce - premie za szybkie Wpływy i Transakcje w wysokości 100 zł + 50 zł + 50 zł
 • w gotówce - bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód w wysokości 150 zł
 • w gotówce - dodatkowy bonus za otwarcie konta dla dziecka w wysokości 100 zł

Za 0 zł miesięcznie otrzymamy:

 • otwarcie i prowadzenie Twojego konta
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł
 • wypłaty z bankomatów za granicą
 • kartę przy łącznej kwocie transakcji na 350 zł w miesiącu - 7 zł przy braku spełnienia tego warunku

Regulamin promocji: mbank.pl/pdf…pdf

619798_1.jpg
mBank Więcej szczegółów na mBank
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

322 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Otworzyłem e konto czy w aplikacji mobilnej mam jeszcze otworzyć kolejne e konto osobiste???
  Avatar
  nie. potwierdzone u konsultanta, bo tez miałem wątpliwości.
 2. Avatar
  Odradzam mBank każdemu kto przeprowadza transakcje związane z kryptowalutami, czy po prostu ceni sobie swobodę. Ich dział bezpieczeństwa jest tak upierdliwy że nie da się korzystać z konta.
  Avatar
  Nawet nie mów, średnio raz na miesiąc blokują mi konto. Ich bit wywołuje same przekleństwa infolinia to dno. Osoby korzystające z revoluta/zena moga mieć ogromne problemy. Nie można dodać tych firm do zaufanych wielokrotnie próbowałem. Czy ma ktoś sensowna alternatywę ?
 3. Avatar
  Finalnie, przekonaliście mnie właśnie do zmiany rachunku bankowego z mbanku, na inny w którym też są takie bonusy. Dla dotychczasowych klientów nie mają do zaoferowania nic.
  Avatar
  Oferta mbanku to jakiś śmiech na sali.
  W ING jest konto oszczędnościowe bez formuły celu jak mbank, nie trzeba uzupełniać co miesiąc. Dodatkowo kwota do 400k a nie tylko 50k. Oprocentowanie 8% w skali roku na 3 miesiące.
  Też mam dosyć mbanku i ich przekrętów. W ciągu miesiąca dwie reklamacje składałem. Co innego słyszysz na infolini a życie co innego.
 4. Avatar
  To co, po 3 miesiącach można zamknąć bez problemu?
  Avatar
  Nie da się. Musisz mieć do końca życia.
 5. Avatar
  Lepiej kupic bitcoina za 1 dolara i sprzedac za 100 dolarow
  Avatar
  dobrze, to ja chętnie odkupię od Ciebie za 100 dolarów każdą ilość.
 6. Avatar
  mBank utrudnia życie klientom, aby przenieść rachunek Ike trzeba mieć poświadczenie notarialne, system emakler dziadowski, aplikacja maklerską dziadowska, prowizje za zakup ETF min. 29 zł...
  Avatar
  Akurat z tych rzeczy nie korzystam, to się nie wypowiem, ale jako miejsce do trzymania pieniędzy i płatności sprawdza się dobrze.
 7. Avatar
  nigdy więcej mBank !
  Avatar
  Dlaczego? Korzystam aktywnie odkąd powstali (od założenia izzykonta to będzie chyba ponad 15 lat), mam ich wiele produktów i nigdy nie było problemu z funkcjonalnością, lub szybkim załatwieniem sprawy czy reklamacji. Aplikacja dla mnie również najbardziej przejrzysta i przyjazna ze wszystkich.
 8. Avatar
  da sie u nich gdzies sprawdzic, kiedy sie zamykalo konto?
  Avatar
  Maila nie dostałeś? Dzwoń na mlinie lub pisz na stronie na chacie.
 9. Avatar
  Przez selfie to chyba już od dawna nie działa, potrzebny edowod.
  Avatar
  W poprzedniej promocji premia była tylko z edowodem. "Założyłem" konto w tej promocji z weryfikacją przez selfie. Jakie było moje zdziwienie gdy otrzymałem SMS z informacją, że kurier przyjedzie z umową do podpisania bez dodatkowych wyjaśnień. Dopiero dzień później przysłali maila, że niby weryfikacja selfie nie powiodła się ale powodu nie podali. Na infolinii otrzymałem informację, że niby mimo przyjazdu kuriera z umową łapię się na premię 150zł za selfie. Na wszelki wypadek zapisałem kiedy dzwoniłem i z kim rozmawiałem bo coś czuję, że będzie trzeba bawić się w reklamacje. (Edytowano)
 10. Avatar
  przeczytalem regulami i tak naprawde w 30 dni mozna nastukac 450z, wystarczy wplyw 1000zl i 8 transakcji karta. I mozna zamknac konto.
  Bo za miesiac 2 i 3 - jest tylko po 50zl

  aa tylko z minusow nie dziala zalozenie na selfie. A zeby zalozyc na dowod potrzebne jest eDO App - wiec jak nie mam dowodu elektronicznego to lipa.

  Nie dziala przez mobywatel! (Edytowano)
  Avatar
  "aa tylko z minusow nie dziala zalozenie na selfie"

  Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zakładałem wczoraj na selfie po 22/23 i dzisiaj po 12 już mi wszystko działa
 11. Avatar
  Jeżeli chodzi o zakładanie konta na selfie to z automatu to się zaznacza również nie widziałem tego... Ale na infolini dostałem info że zaznaczone są Mokazje.
 12. Avatar
  Pamiętajcie nie korzystajcie z płatności zbliżeniowych przy użyciu płatności mblik czy jakoś tak, sugerowanej przez aplikację . Tylko korzystajcie z google pay.
  Bo w innym przypadku, będziecie płacić dodatkowe pieniądze 10zl chyba co miesiąc. Musi być obrót 350 zł karta, a blik nie zwalnia nas z tego.
 13. Avatar
  Tia, oferta dla obecnych :/

  12033294-uqF8b.jpg
  Avatar
  0,5% hahaha
 14. Avatar
  Niestety taka już reguła że dla starych klientów to tylko gorsze warunki, i my jako klienci najlepiej zrobimy przechodząc do innego banku, nie będę pisał do jakiego bo to każdego indywidualna sprawa. Chodzi tylko o to że nie ma sensu przywiązywać się do jednego banku jeśli zależy nam na oszczędzaniu na dobrym %
  Avatar
  Oszczędzanie w banku? Przy inflacji 17% i tak tracisz. Już lepiej w skarpecie trzymać i nie bać się, że Ci zablokują kasę na koncie...
 15. Avatar
  mBank, nie dziękuję!
  Avatar
  uzywam od lat, mam na nim tez konto firmowe jesli chodzi o cyfryzacje, wygode korzystania to nie ma lepszego banku w polsce...
 16. Avatar
  Nie polecam tego banku. Wielokrotnie miałem jakieś "ubytki" na koncie, które po chwili wracały a w historii transakcji zero śladu. Pożyczali czy co 🤷
 17. Avatar
  Na jaki bank zmienić milenium? Bo brak gpaya to jakieś nieporozumienie xD
  Avatar
  Co masz na mysli że nie ma GPay? Jak mówisz o Google Pay to przecież jest, miałem konto z Millenium rok temu na promce i normalnie podpiąłem kartę.
 18. Avatar
  Jak zwykle dla wieloletnich posiadaczy konta tylko piasek w oczy i lokaty 1%, dzięki mBank.
  Avatar
  Ja dziś trochę poklikalam w aplikacji w lokatach. Promocyjna była tylko na nowe środki. I po kilkunastu minutach wyskoczyla oferta na 7% na wszystko. Niemniej i tak raczej zrobię przelew do innego banku gdzie mam 8.
 19. Avatar
  Biorę kartę z delfinem i płynę na mieście
 20. Avatar
  A jak z zamknięciem konta? Można przez apkę później?
Avatar