Niestety, ta okazja wygasła 22 kwietnia 2023.
778°
5
Opublikowano 22 marca 2023

Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży z wyczynowej jazdy na hulajnodze >>> Gmina Nieporęt

Stacjonarnie: Mazowieckie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Dołączył w 2015
1.521
1.693

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Urząd Gminy Nieporęt przygotował dla najmłodszych mieszkańców gminy bezpłatne warsztaty z jazdy na hulajnodze wyczynowej. Będą mogli w nich brać udział młodzi ludzie w wieku od 8 do 17 roku życia. Zajęcia wystartują już 2 kwietnia i będą prowadzone co niedzielę do października na terenie skateparku mieszczącego się w obrębie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt-Pilawa przy ulicy Wojska Polskiego 3.
Warsztaty, które wystartują już w niedzielę (2 kwietnia) będą prowadzone w każdą niedzielę (z wyjątkiem 9 kwietnia – Święto) aż do października. Zajęcia będą prowadzone dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat na terenie na terenie skateparku mieszczącego się w obrębie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt-Pilawa przy ulicy Wojska Polskiego 3.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach:

 • godz. 10. – grupa podstawowa
 • godz. 11. – grupa zaawansowana


Żeby się zapisać na bezpłatne warsztaty młody człowiek będzie musiał się pojawić na pierwszych zajęciach z opiekunem, który wypełni zgodę. Formularze zgody, który będą musieli wypełnić opiekunowie są dostępne w recepcji CR Nieporęt. Na zajęcia młodzi ludzie powinni przychodzić 10 minut przed czasem oraz muszą posiadać hulajnogę wyczynową oraz kask
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika eter
  Oby tylko te nauczone przyjęły do siebie (i stosowały) że po miejskich ogólnodostępnych drogach dla rowerów czy chodnikach to trzeba jednak myśleć jak się jeździ.
 2. Awatar użytkownika oliwier10000
  Fajna promka
 3. Awatar użytkownika Pudding_9009
  Czego to nie wymyślą dla zbicia kapitału. Wyczynowa jazda na hulajnodze? Tylko po to żeby hajs za sprzedaż kasków i ochraniaczy się zgadzał.
  Awatar użytkownika SaltAndPepper
  Ale przecież skate parki to nie jest nic dziwnego. Dobrze, że jest opcja nauki takiej jazdy, że na terenie skate parku nie zrobisz sobie jakiegoś większego kuku.
 4. Awatar użytkownika InterStealer
  Warsztaty koordynowane przez Bogumiak Borowik - minus
Awatar użytkownika