Niestety, ta okazja wygasła 3 września 2023.
666°
Opublikowano 22 czerwca 2023
Autobusem na plażę. Bezpłatnie...w PŁocku
Stacjonarnie: Mazowieckie
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
2 036
2 129
O tej okazji
Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:
Od lat w każde wakacje autobusy o numerze 44 zabierają pasażerów nad Wisłę. Tak będzie i w tym roku. Tylko z drobną różnicą…
Początek trasy linii 44 zaplanowano w Al. Kobylińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Łukasiewicza. Ostatni przystanek 44 będzie miała przy molo. Odjazdy we wszystkie dni co 30 – 60 minut.
Dokładna trasa linii 44: - Kobylińskiego (początek trasy na nowym przystanku w Al. Kobylińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Łukasiewicza w stronę ul. Bielskiej) – przystanek Jachowicza (młyn) - w Al. Kobylińskiego – Bielska (Ostatnia) – Kwiatka – Kolegialna (pl. Obrońców Warszawy, Gradowskiego) – Kilińskiego (Zoo) – Mostowa – Rybaki, molo.
W drodze powrotnej: - Rybaki, molo (z przystanku po stronie molo) – Mostowa – Kilińskiego (Ogródek jordanowski 04) – Sienkiewicza (Misjonarska, Tumska, Bielska) – Bielska (przystanek Jachowicza (Bielska) 02 – przy poczcie) – Kobylińskiego (Spacerowa) – Kobylińskiego (koniec trasy na nowym przystanku).
Godziny odjazdów: z Kobylińskiego odjazdy codziennie w godz.: 12:46, 13:16, 13:46, 14:46, 15:16, 15:46, 16:46, 17:16, 17:46, 18:46, 19:16, 19:46; z przystanku Rybaki, molo odjazdy codziennie w godz.: 13:00, 13:30, 14:00, 15:00, 15:30, 16:00, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00, 19:30, 20:00.
- Zachęcamy do skorzystania z tej linii już pierwszego dnia w drodze na Wianki. W tym roku Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki organizuje koncert na nabrzeżu. W programie występy Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” im. druha Wacława Milke, Zespołu Tańca Ludowego Masovia płockiej filii Politechniki Warszawskiej oraz Zespołu Pieśni i Tańca Łany im. Wiesława Kaszubkiewicza Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Początek o 20:30 –mówią przedstawiciele płockiego ratusza.
Początek trasy linii 44 zaplanowano w Al. Kobylińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Łukasiewicza. Ostatni przystanek 44 będzie miała przy molo. Odjazdy we wszystkie dni co 30 – 60 minut.
Dokładna trasa linii 44: - Kobylińskiego (początek trasy na nowym przystanku w Al. Kobylińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Łukasiewicza w stronę ul. Bielskiej) – przystanek Jachowicza (młyn) - w Al. Kobylińskiego – Bielska (Ostatnia) – Kwiatka – Kolegialna (pl. Obrońców Warszawy, Gradowskiego) – Kilińskiego (Zoo) – Mostowa – Rybaki, molo.
W drodze powrotnej: - Rybaki, molo (z przystanku po stronie molo) – Mostowa – Kilińskiego (Ogródek jordanowski 04) – Sienkiewicza (Misjonarska, Tumska, Bielska) – Bielska (przystanek Jachowicza (Bielska) 02 – przy poczcie) – Kobylińskiego (Spacerowa) – Kobylińskiego (koniec trasy na nowym przystanku).
Godziny odjazdów: z Kobylińskiego odjazdy codziennie w godz.: 12:46, 13:16, 13:46, 14:46, 15:16, 15:46, 16:46, 17:16, 17:46, 18:46, 19:16, 19:46; z przystanku Rybaki, molo odjazdy codziennie w godz.: 13:00, 13:30, 14:00, 15:00, 15:30, 16:00, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00, 19:30, 20:00.
- Zachęcamy do skorzystania z tej linii już pierwszego dnia w drodze na Wianki. W tym roku Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki organizuje koncert na nabrzeżu. W programie występy Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” im. druha Wacława Milke, Zespołu Tańca Ludowego Masovia płockiej filii Politechniki Warszawskiej oraz Zespołu Pieśni i Tańca Łany im. Wiesława Kaszubkiewicza Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Początek o 20:30 –mówią przedstawiciele płockiego ratusza.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
sortowanie:Proszę się uprzejmie odczepić od naszych miejscowych ścieków.