Niestety, ta okazja wygasła 3 czerwca 2023.
855°
Opublikowano 15 maja 2023

[ANDROID, Google Play] Wszystkie 4 gry typu Visual Novel od Pixel Fade za darmo, jęz. angielski, bez reklam i mikrotransakcji

ZA DARMO160,96zł
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika Chalskee
Opublikowane przez
Chalskee
Dołączył w 2019
73
1.125

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Android

Znajdź więcej okazji Android

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

###Crystalline Visual Novel
676664_1.jpgplay.google.com/store/apps/details?id=com.PixelFade.Crystalline
676664_1.jpgMuszę przyznać, że bardzo przyjemna novelka. Zaczynamy dosyć standartowo. Jako bohater w trakcie studiowania zostajemy "magicznie" przeniesieni do innego świata. Na szczęście potem kończy się typowo zwyczajna historia. Nie będę tu spoijerować bo nie o tu chodzi. Ale dodam od siebie, że to nie jest haremówka(bohaterki nie zakochują się na raz w protagoniście).
Do plusów też zaliczam pomysł animacji głównych bohaterów. Dzięki temu po "mowie ciała" możemy się zorietować co tak naprawdę nasi towarzysze myślą o naszych decyzjach. Niby nie jest to jakoś super rozwinięte ale to co mamy i tak wystarcza. Podsumując jest novelka z przyjemnie napisaną fabułą, dobrze zarysowanymi postaciami oraz dającą graczowi dużo wyboru w odczuwaniu relacji.

###Ethereal Enigma Visual Novel
676664_1.jpgplay.google.com/store/apps/details?id=com.PixelFade.EtherealEnigma
676664_1.jpgWybrana, plastyczna powieść wizualna z pełnym lektorem i miłością!

Wracając do domu z pierwszego dnia liceum, nasz Protagonista spotyka dziwną kobietę, która zachęca go do złożenia życzeń w kapliczce. Chociaż sceptyczny, nieświadomie przywołuje Erilynn, piękną, ale odważną księżniczkę z innego świata! Nie mając pojęcia, jak tu przybyła ani jak ją odesłać, oboje muszą odłożyć na bok swoje różnice i współpracować, aby rozwikłać tajemnicę.

Teraz liceum nie jest jedyną rzeczą, o której myśli nasz bohater. Musi zachować tożsamość Erilynn w tajemnicy, szukając nieuchwytnej i tajemniczej staruszki, od której wszystko się zaczęło!


CECHY:
Twoja historia
Wybór ciężkiej powieści wizualnej osadzonej we współczesnym świecie. Dzięki setkom decyzji prowadzących do rozgałęzień, rozwinie się wyjątkowo spersonalizowana historia.

Pełna relacja - Sim
Twoje decyzje i zachowanie organicznie kształtują Twoje relacje i to, co Twoi przyjaciele
z czasem czuć się o tobie. Może nawet powstać romantyczna więź z dwoma różnymi zainteresowaniami miłosnymi!

Complete Voice Over
Ethereal Enigma oferuje pełną angielską obsadę głosową nie tylko dla twojej głównej grupy, ale także dla wszystkich postaci pobocznych i dodatkowych.

W pełni animowane duszki
Ethereal Enigma wykorzystuje technologię Live2D®, aby ożywić postacie! Doświadcz niezrównanego zanurzenia dzięki płynnie animowanym wyrazom twarzy i mowie ciała.

###ACE Academy Visual Novel
676664_1.jpgplay.google.com/store/apps/details?id=com.pixelfade.aceacademy
676664_1.jpgGry narracyjne to niewątpliwie gatunek zdominowany – choć nie zmonopolizowany – przez japońskich twórców. Ale ten sam naród kojarzy nam się także również z zaawansowaniem technologicznym, pewnym „zrobotyzowaniem” kultury popularnej, twórczym podejściu do rozwiązywania różnorakich problemów życia codziennego i niecodziennego. A gdyby tak to połączyć?

Poniekąd tego rodzaju produkcjami były recenzowane swego czasu tytułu z serii Steins;Gate, ale przewagą ACE Academy jest bezpośrednie osadzenie akcji produkcji w dość nieodległej przyszłości, gdy tzw. mechy przestały być czymś niezwykłym. Świat stał się rzekomo przyjaźniejszym miejscem, trochę jednak w to powątpiewamy, gdyż nasz protagonista jest nikim innym jak kadetem w elitarnej japońskiej szkole obsługi tych maszyn, o dziwnie militarnych zastosowaniach.

Fabuła produkcji bynajmniej nie obraca się wokół zgranego banału, albowiem nasz główny bohater Japończykiem bynajmniej nie jest, lecz Amerykaninem, co oznacza, że na początku jako „zamorski diabeł” wzbudza tyleż zainteresowanie, co i rezerwę. W konsekwencji od samego początku ma „pod górkę”, musi się więc szczególnie wykazać, i w tym rola gracza.

Pozycja ta bynajmniej nie jest typową visual novel, w której rola gracza sprowadza się do penetrowania kolejnych, nie aż tak rozgałęzionych ścieżek. Przeciwnie, już na samym początku niczym w RPG-u musimy określić choćby podejście naszej postaci do rozwiązywania problemów, które w przyszłości w różnych miejscach będzie nam umożliwiało podążenie innymi drogami.

Głównym atutem ACE Academy jest jednak stopień rozbudowania tej gry – jakkolwiek poruszamy się cały czas wzdłuż pewnego wątku, który można by było określić mianem głównego, to dotarcie do napisów końcowych jest czasochłonnym zajęciem, i to nawet przy nastawieniu na „przeklinanie” produkcji (poniekąd tryb „przewijania” mógłby być bardziej zaawansowany – czy po prostu szybszy).

Co więcej, sama jakość literacka opowieści również jest nie do pogardzenia. O ile bowiem gracz szybko się orientuje, że ma do czynienia z pewną wariacją symulatora randkowania w realiach szkolnych (nawet nie pytajcie, jak potężny jest to w Japonii segment rynku…), o tyle same flirty, nawiązywanie romansów nie sprawiają wrażenia wymuszonych, przeciwnie, są one zaskakująco naturalne i poniekąd niekoniecznie oczywiste.

Wielką zaletą gry jest także oprawa audiowizualna. Jeśli użytkownik nie odczuwa wstrętu wobec mangi jako takiej, to może dać się oczarować pięknu rozlicznych rozpościerających się przed jego oczami widoków. Tu zresztą tkwi mała łyżka dziegciu, autorzy bowiem nie uniknęli pewnej seksualizacji bohaterek, nawet kierowane przez nie roboty cechują się taliami osy i gibkością łani. Absolutnie każda wypowiedź jest zaś dubbingowana, i to na całkiem przyzwoitym poziomie aktorskim. Żeby tylko można było zachwycić się porywającą muzyką – uszu gracza nie czeka bynajmniej kakofonia, lecz raczej mało który motyw zapadnie mu na dłużej w pamięć.

ACE Academy to produkcja pełnoprawna i pełnowartościowa. Niestety, jako całość prezentuje się jako doskonały wyrób rzemieślniczy, technicznie bez jakiegokolwiek zarzutu, lecz niezdolny oczarować pod jakimkolwiek względem. Poświęcone nań pieniądze nie będą zmarnowanymi – acz możliwe jest ich lepsze ulokowanie.

###Kaori After Story Visual Novel
676664_1.jpgplay.google.com/store/apps/details?id=com.PixelFade.KaoriAfterStory
676664_1.jpgDruga część kontynuacji Akademii ACE; w pełni dźwięczny i wszechstronnie interaktywny!

Po zakończeniu Kaori w ACE Academy, twoja obecna dziewczyna zaprosiła Cię do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku z rodziną. Twoja podróż zabierze Cię na wieś Isokaze, gdzie jej rodzice i siostry bliźniaczki są zaskoczeni widząc, że Kaori sprowadził chłopca do domu! Od spotkania z rodzicami, cieszenia się zimowymi zajęciami i spędzania intymnego czasu z Kaori, aby dowiedzieć się więcej o niej i jej przeszłości, będzie to święto, o którym warto pamiętać!


FUNKCJE:
Po historii
Kontynuuje swoją historię związku z Kaori z Akademii ACE!

Zakończ Voice Over
Kaori After Story oferuje pełny angielski głos, w tym wszystkie dodatkowe i dodatkowe postacie.

W pełni animowane sprite
Kaori After Story wykorzystuje technologię Live2D®, aby ożywić postacie! Doświadcz niezrównanego zanurzenia z mimiką i mową ciała, które animowane są płynnie.

Wszystkie gry są bardzo pozytywnie ocenione na Steam (store.steampowered.com/search/?sort_by=_ASC&force_infinite=1&snr=1_7_7_230_7&developer=PixelFade&page=1).

Odnośnie prywatności danych, pobrałem wszystkie 4 parę miesięcy temu jak były za darmo, wszystkie są bez reklam I mikrotransakcji i wszystkie zbierają dane do Unity analytics **collect usage data + diagnostics via Unity analytics.**
Google Play Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

28 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Momonosuke
  Momonosuke
  , jak się nazywa strona, na której obserwujesz obniżki cen ze sklepu Google Play? (Edytowano)
  Awatar użytkownika Chalskee
  Chalskee Autor
  13857366_1.jpgJest i strona i aplikacja. Normalnie widzisz ceny z 60 dni. Ale jak w aplikacji obejrzysz 5 sekund reklam to będziesz widzieć na 365 dni. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika YarO
  YarO


  13855452-astkP.jpg
  Awatar użytkownika Chalskee
  Chalskee Autor
  Niestety Ace Academy jest na starszą wersję Android (10) i nie była od dawna aktualizowana.
  Przetestowałem sposób jak to ominąć otóż dopiąłem do drugiego konta google stary telefon z androidem (Samsung Galaxy Note 4) i wyłączyłem w nim internet. Zalogowałem się na tym koncie na stronie sklepu Play na nowym telefonie (Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB) i kliknąłem zainstaluj na stary telefon (Samsung Galaxy Note 4) dostałem komunikat że gra zostanie pobrana gdy urządzenie będzie połączone z internetem. Więc zalogowałem się na S23 Ultra nowym kontem do sklepu Play i kliknąłem zainstaluj i DZIAŁA. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika KapryśnyKumkwat
  KapryśnyKumkwat
  Ani jeden nie jest możliwy do zainstalowania na moim urządzeniiu, a szkoda.
  Awatar użytkownika Peperrek
  Peperrek
  Spróbuj wejść przez sklep Google normalnie i wyszukać te grę, a nie przez link do okazji
 4. Awatar użytkownika Aven1x
  Aven1x
  chciałbym żeby ktoś robił takie listy z grami, które mają osiągnięcia
  Awatar użytkownika Chalskee
  Chalskee Autor
  Mogę zrobić, choć trochę czasu to zajmie, ale chciałbyś gry które zawsze są darmowe, czy gry które aktualnie są w promocji. Dodatkowo gry z osiągnięciami często mają reklamy, mikropłatności i śledzenie- takie też chcesz? Czy też może listę 10 najlepszych gier z osiągnięciami z podziałem na gatunki? (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika chmieloman
  chmieloman
  Plus za dobre zestawienie
 6. Awatar użytkownika N1nj4
  N1nj4
  Napracowaleś się. Nieważne czy ktoś lubi. Okazja jest, wkład pracy własnej jest. Duży plus

  Btw. Mnie w tych vusual novelkach zawsze odpychały bardzo podobne obrazki / ledwo zmieniające się postacie - głównie mimika twarzy. Mangę i manhwe (niektóre) lubię ale visualkom próbowałem dać parę razy szansę i niestety odbiłem się
  Awatar użytkownika Chalskee
  Chalskee Autor
  Spróbuj może Ace Academy jest najstarsza ale też najlepiej oceniana. W końcu jak za darmo to można potestować, jak się nie spodoba usuniesz (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Afgann
  Afgann
  Dobre to chociaż?
  Awatar użytkownika Chalskee
  Chalskee Autor
  Jak lubisz gry narracyjno-przygodowe po angielsku to tak bardzo dobre, co też widać po średniej ocen. (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika Bociek331
  Bociek331
  Jak dodać gry do biblioteki bez instalacji ich?
  Awatar użytkownika Chalskee
  Chalskee Autor
  Klikasz zainstaluj, czekasz aż zacznie pobierać i jak będzie przynajmniej 1% klikasz anuluj. I bach masz dodane do biblioteki.
 9. Awatar użytkownika Lucjusz_Juliusz
  Lucjusz_Juliusz
  Dzięki zobaczę
 10. Awatar użytkownika Jemiolasty
  Jemiolasty
  I tak nie zagram (nie moje klimaty) ale plus za okazję
 11. Awatar użytkownika Moglo
  Moglo
  ten o robotach powino byc rpg a nie visual novel
 12. Awatar użytkownika Onex97
  Onex97
  Te gry to jakiś szajs
Awatar użytkownika