Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
524°
Opublikowano 1 marca 2024

700 zł bonusu - 600zł za założenie i korzystanie z VeloKonta (cashback) + 100zł na karcie Amazon @ PepperBonus + VeloBank

Opublikowane przez
preseant Edytor
Dołączył w 2020
4 176
1 279

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna odsłona promocji od PepperBonus i VeloBank - i znów łącznie do zyskania jest 700 zł bonusu. Pierwsze 600 zł (6x100 zł) otrzymamy za transakcje kartą lub BLIKIEM (zwrot 10% za transakcje bezgotówkowe), a kolejne 100 zł otrzymamy od PepperBonus w postaci karty podarunkowej Amazon.

Dodatkowo promocja łączy się z programem poleceń w Velobanku - możemy dodatkowo otrzymać 50 zł.

Komentarze z poprzedniej wstawki znajdziecie tu (klik)

Uwaga, aby uniknąć problemów z przyznaniem bonusu do Amazona, używajcie tego samego e-maila do rejestracji w PepperBonus i w VeloBanku.

Czym jest PepperBonus?
Ruszamy z nową platformą PepperBonus (klik), na której będziemy publikować tylko najlepsze oferty produktów bankowych i ubezpieczeniowych z dodatkowymi bonusami, w postaci kart podarunkowych Amazon. Wszystkie oferty znajdujące się na PepperBonus są negocjowane z wybranymi partnerami, wyłącznie dla użytkowników Peppera. Jeżeli szukacie dodatkowych bonusów, oszczędności i korzyści przy zakupach i usługach finansowych to zachęcam do regularnego odwiedzania strony.

 • Promocja trwa do 31.03.2024
 • Karencja: 31.12.2022

Jak przystąpić do promocji?
1. Utwórz konto poprzez rejestrację na PepperBonus lub zaloguj się. Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta (indywidualne lub wspólne) oraz VeloSkarbonki w tej samej realizacji właścicielskiej co VeloKonto. Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych.
2. Upewnij się, że masz włączoną obsługę plików cookie i wyłączoną blokadę reklam.
3. Kliknij „WEŹ UDZIAŁ I ZGARNIJ NAGRODĘ...”, a następnie „ DOKOŃCZ ZAKUP U PARTNERA”. Przekierujemy Cię teraz do witryny VeloBanku za pośrednictwem linku,
gdzie założysz VeloKonto.

● Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta oraz VeloSkarbonki (indywidualne lub wspólne). Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych.
● Możesz wybrać najwygodniejszą formę otwarcia konta, do wyboru masz: selfie i mObywatel. Złożenie wniosku o otwarcie konta musi zostać sfinalizowane bez przerywania składania wniosku online. Nie przeglądaj żadnych innych stron podczas finalizowania rejestracji. W przeciwnym razie Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon nie zostanie
automatycznie zarejestrowany.
● Wypełnij formularz online o otwarcie VeloSkarbonki w tej samej relacji właścicielskiej co VeloKonto.
● Oferta kierowana jest tylko do nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego od 31.12.2022 do dnia przystąpienia do promocji .
● Upewnij się, że wszystkie programy blokujące reklamy są całkowicie wyłączone w przeglądarce. Całkowicie wyłącz Ad Block, Ghostery itp. W przeciwnym razie Twój udział nie zostanie automatycznie zarejestrowany.

4. Po sfinalizowaniu rejestracji i otwarciu VeloKonta, Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon zostanie odnotowany na Twoim koncie PepperBonus w sekcji „Moja aktywność” i powinien pojawić się najwcześniej w ciągu 40 dni od założenia Velokonta (zgodnie z ofertą masz aż 30 dni od założenia VeloKonta na wykonanie płatności kartą). O przyznanym bonusie, w postaci karty podarunkowej do Amazon, powiadomimy Cię również e-mailem.

WAŻNE: Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości e-mail po upływie tego okresu (40 dni) lub jeśli Twojego zakupu (założenia VeloKonta) nie ma na liście „Moja aktywność”, to po tym terminie prześlij „Zgłoszenie brakującej nagrody” w sekcji „Moje konto” > „Zgłoszenie brakującej nagrody” a my ręcznie prześledzimy Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon.

5. Po zweryfikowaniu Twojego udziału i spełnieniu warunków otrzymania karty Amazon (nastąpi to najwcześniej po 40 dniu obowiązywania umowy o VeloKonto), powiadomimy Cię o tym e-mailem i otrzymasz kartę podarunkową Amazon o wartości 100 zł w sekcji „Moje Konto” > „Moja aktywność”.

Okres 40 dni może się wydłużyć, gdyż czas przyznania bonusu w postaci karty podarunkowej Amazon zależy od tego, kiedy zdecydowałeś się na udział w promocji. Jeżeli nie pojawiło się potwierdzenie w zakładce Moje aktywności, to znak, że potrzebujemy więcej czasu na weryfikację Twojego udziału.

Jak odebrać do 600 zł zwrotu?
● Otwórz VeloKonto i VeloSkarbonkę za pośrednictwem PepperBonus do dnia 31.03.2024
● Wyraź zgody marketingowe.
● Płać za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM.
● Spełnij warunki promocji i odbieraj na swoim Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka zwrot kwoty równej 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych, do 600 zł przez 180 dni promocji.
● Przystąp do promocji do 31.03.2024 r. Ważne: Konto VeloKonto musi zostać pomyślnie uwierzytelnione (Video-Identyfikacja-selfie lub mObywatela).

Aby otrzymać kartę 100 zł do Amazon należy:
● Założyć VeloKonto poprzez link do strony banku zamieszczony na pl.pepperbonus.com/
● Wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą, telefonem lub BLIKIEM w ciągu 30 dni od założenia VeloKonta.
● Być nowym klientem, czyli nie posiadać konta w VeloBanku od 31.12.2022, w dniu przystąpienia do promocji.

Do jednego VeloKonta przysługuje tylko jedna karta podarunkowa Amazon, bez względu na to, czy konto zostało otwarte indywidualnie czy wspólnie.
Organizatorem okazji z kartą podarunkową Amazon jest PMH Solutions GmbH.

VeloBank nie wypłaca zwrotu za Przelewy na telefon BLIK oraz zasilenia kont na innych platformach płatniczych (transakcje wykonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określającym internetowe przekazy pieniężne, 6012 – określającym instytucje finansowe - towary i usługi).

803218_1.jpg
VeloBank Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Gavi
Dodatkowo jest promocja za otwarcie Velokonta z polecenia, która łączy się z opisanymi tutaj wyżej.
Polecony może otrzymać dodatkowo 50zł od banku jeśli spełni następujące warunki (podaję uproszczone warunki dla otwierających konto w marcu):
- wpisze kod polecający podczas wnioskowania o konto
- zaznaczy wszystkie zgody marketingowe podczas otwierania konta (dla pewności, że nic nie pominął)
- przez 3 miesiące, w każdym miesiącu z wymienionych: w kwietniu, maju i czerwcu zapewni wpływ na Velokonto min 2000zł w jednym przelewie (nie może być suma przelewów dająca 2000) z innego banku.

Jeśli polecony nie dostanie nagrody to powinien pisać reklamację bo w banku zdarzają się błędy w tym programie, który nie jest doskonały (nie widać kto jest poleconym, spełniania warunków itd więc również propozycje podziału nagrody to oszustwo) i po reklamacji uznają nagrodę. To polecony ma największą szansę wykazać, że spełnił warunki, gdyż ma dowód w postaci historii swojego konta.
Należy też pamiętać, że zakładanie konta i spełnianie warunków to nie wyścig - lepiej zrobić coś wolniej a dobrze, niż w pośpiechu i z błędami.

Dodatkowo jest też wciąż dostępna na stronie banku oferta darmowego kredytu na 6500zł do 24 miesięcy (pożyczasz 6,5k oddajesz 6,5k)
velobank.pl/kli…tml
Awatar użytkownika kate-off
Podawanie kodu w komentarzach na dole będzie zgłaszane adminowi, wszystko załatwiamy na priv

O kod można poprosić w komentarzach na dole, gwarantowane 5-6 kodów po 20 sekundach

364 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Adam_Big
  Dobrze rozumiem - 100 zł bonusu na miesiąc przez 6 miesięcy jak wydam 1000 zł miesięcznie? Tak trochę słabo IMHO.
  Awatar użytkownika ssonic
  Nie wiem czy slabo czy nie, zakupy i tak robie, pieniadze i tak wydac bym musial, wiec jak ktos chce mi zwrocic 10% to nie wiem czemu słabo? Do tego lokata po otwarciu lokata na 7% i konto oszczednosciowe na 3 miesiace tez z oprocentowaniem 7%... dla mnie calkiem ok - skorzystalem i nie wykluczone, ze zostane na dluzej bo bank zrobil na mnie pozytywne wrazenie, apka tez daje rade.
 2. Awatar użytkownika AlexWesker
  Ile tu botów xD
  Awatar użytkownika Gavi
  należało by raczej zadać pytanie dlaczego ludzie biorą kod od bota lub najszybszego jakby to był wyścig a nie tego, który udziela się na forum, pomaga, czy tego, który odpowie na ich pytania, a potem wracają po założeniu konta na forum z pytaniami, problemami zamiast męczyć tymi pytaniami bota/ najszybszego, którego wybrali i dali mu zarobić.
  Tu jest absurd - nie doceniają tych, na których odpowiedzi potem liczą lub nie wymagają nic od polecającego - i tak właśnie powstaje żyzna gleba dla automatyzacji w różnych dziedzinach bo skoro liczy się tylko szybkość i kod to człowiek inteligentny i pomocny nie jest do niczego potrzebny...
 3. Awatar użytkownika Michue
  Proszę o kod.
 4. Awatar użytkownika Mizizu
  Program poleceń już działa
  Awatar użytkownika dekonrado
  Tak jest, potwierdzam
 5. Awatar użytkownika Inkido12
  Ten pepperbonus średnia sprawa bo nie dostałem kodu a mail nie odpowiada xD
  Awatar użytkownika Kubsde
  Dostałem kod po około dwóch miesiącach, a wcześniej transakcja nawet nie była widoczna w systemie, także cierpliwości
 6. Awatar użytkownika japa33
  Poprzez wpłaty na revolut nie da się tych 10% wyrobić?
  Awatar użytkownika Mizizu
  Nie.
 7. Awatar użytkownika papeor
  Wiecie może, co ze sprzedażą tego banku, bo chyba już niby mieli sprzedać, ale się nie udało?
  Awatar użytkownika Wroclawianin
  Poszukaj na Rzeczpospolitej do końca marca ma być ale wiesz zawsze ktoś może się wycofać w ostatniej chwili dlatego warto teraz otwierać bo nowy bank nie będzie taki Chojny prawdopodobnie
 8. Awatar użytkownika papeor
  W Velo można założyc na edowód?
  Awatar użytkownika Mizizu
  Selfie, mObywatel lub kurier.
 9. Awatar użytkownika PaniSzczypiorek21
  Gdzie w aplikacji znajdę ten kod polecający?
  Awatar użytkownika Mizizu
  Usługi. -> Program poleceń.
 10. Awatar użytkownika armyman
  Proszę o kod polecenia
 11. Awatar użytkownika Radoslaw_Rosinski
  Ma ktoś poratować kodem? już nie piszcie (Edytowano)
 12. Awatar użytkownika hoho
  Proszę o kod
 13. Awatar użytkownika sodapro
  I co ja mam na tym Amazonie kupić? Dalibyście możliwość wyboru vouchera Amazon/Allegro ewentualnie Zalando...

  BTW Da się to połączyć z jakimś programem poleceń? Dziś 700 zł to ledwo na waciki starcza...
  Awatar użytkownika kate-off
  Jest niby nowy program poleceń tyle że na razie nie ma jak wygenerować nowego kodu...

  Mam taki komunikat:
  "Obecnie nie możesz przystąpić do Programu poleceń.Sprawdź na naszej stronie internetowej, jakie warunki trzeba spełnić, aby dołączyć do Programu i zbierać nagrody."

  Stary program był do wczoraj, więc jak ktoś ci wysłał kod, może być nieaktualny (Edytowano)
 14. Awatar użytkownika Hack_Mack
  Również proszę o kod
  Awatar użytkownika Szalony_bobby
  Chyba poszło sporo
 15. Awatar użytkownika Marlena_Aaa
  Poproszę kod
  Awatar użytkownika Marlena_Aaa
  Już mam
 16. Awatar użytkownika JohnnyBB
  17644443_1.jpg17644443_1.jpgOferta Velo Banku trwa już od 4-5 miesięcy
  Również z niej skorzystałem i też polecam (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika jjmmk
  Proszę o kod polecenia.

  Dzieki wszystkim za kody, już skorzystałem. (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika Ik_Ki
  Proszę o kod polecenia
 19. Awatar użytkownika naczo
  prosze o kod polecenia

  juz dostalem (Edytowano)
 20. Awatar użytkownika Wariacik997
  ... (Edytowano)
Awatar użytkownika