Niestety, ta okazja już wygasła
-20 zł zwrotu (MWZ 30zł) za zamówienie jedzenia z dostępnych restauracji na Skubacz - portfel masterpass
989° Zakończono

-20 zł zwrotu (MWZ 30zł) za zamówienie jedzenia z dostępnych restauracji na Skubacz - portfel masterpass

324
gru 27. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przed chwilą zamawiałam kebaby i tam znalazłam informację o możliwości zwrotu 20zł na portfel masterpass.
Ja założyłam konto na portfel.masterpass.pl, pierwszy raz używam, bo zmusiła mnie do tego sytuacja
I dodatkowo informacja głosi, że rabat jest wielokrotny Także nic tylko jeść codziennie.
Ilość zwrotów to 15 000.
Aktualizacje społecznościowe
Jedzeniowa promocja miesiąca, jak nie roku. Aż dziw że nikt nie wrzucił jeszcze, biorąc pod uwagę że nawet na stronie MasterPass jest o tym info.

Składając zamówienie w jednej z obsługiwanych przez Skubacz restauracji i płacąc portfelem MasterPass min 30zł otrzymujemy zwrot w wysokości 20zł.
Zwrot trafia do nas do 14 dni roboczych na konto z którego płaciliśmy MasterPassem.
Z promocji możemy korzystać wielokrotnie :-) Koszty dostawy mogą być wliczone do tej 30zł, grunt żeby całkowita płatność przekraczała tą kwotę.
Często trzeba dodać jakieś składniki żeby do 30zł dobić bo mało które dane tyle kosztuje, chyba że duża pizza.

Wybór knajp obsługiwanych przez Skubacz jest mniejszy niż pyszne i pizzaportal, zamówienia składamy bezpośrednio przez stronę restauracji, obsługiwane są one przez skubacza (a konkretnie system IT Restaumatic, twórcy Skubacza), więc podczas płatności będzie komunikat że jest ona na rzecz Skubacz.pl a nie np Pizzeria Toscana.

133945-tS389.jpg
W Krakowie wiele knajp z burgerami, sushi i mnóstwo pizzerii do wyboru. Najlepiej zamawiać kilka osobnych produktów po ok 30zł niż 1 zamówienie za 150zł

Promocja trwa od 27 grudnia 2018 roku do 21 marca 2019 roku lub do wyczerpania środków przeznaczonych akcję, o czym organizator powiadomi poprzez publikację komunikatu na stronie Skubacz.pl.
Organizator może zwiększyć liczbę lub wartość nagród albo przedłużyć lub skrócić czas trwania akcji w razie nadwyżki lub wyczerpania dostępnej puli nagród. Promocja z Masterpass’em łączy się ze zniżkami, rabatami i promocjami stosowanymi przez restauracje.

Zwrot zostanie wypłacony na konto, z którego dokonano płatności w ciągu 14 dni roboczych od daty zamówienia. Nadawcą wiadomości będzie pośrednik płatniczy eCard S.A.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SMACZNEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grupy

Najlepsze komentarze
I wszystko zjedliście

Czy Wy też chcąc zamawiać dzis roladkę z kluseczkami i modra kapusta macie smuteczek na twarzy, to było piekne, dowozili jedzonko pod nos na którą Pan sobie zazyczyl. A teraz trzeba wracać do gotowania.
Edytowane przez: "Alt" lut 17. 2019
Arczi14 g, 56 min

Dotpay nie jest organizatorem to pośrednik.Organizatorem akcji promocyjnej “Płać Masterpassem w Skubacz.pl”, zwanej dalej Akcją, jest Dotpay spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Wielickiej 72, 30-552 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem: 0000700791, NIP: 6342661860, REGON: 240770255, o kapitale zakładowym w wysokości 4 000 000 zł, opłaconym w całości, zwana dalej Organizatorem.

Wypowiadasz się i korzystasz z promocji, pomimo, że nie przeczytałeś nawet 1 punktu regulaminu? O zgrozo, później tacy co nei czytają dokumentów płaczą, że coś podpisali, a teraz każą płacić.


1762370-jmgdZ.jpg
Dziwne, że ta okazja uzyskała tak mało +. Cóż, niezbadane są wyroki peppera
Ech, koniec z pizzą, hamburgerami, kebabami i... „ojcem roku”.
324 Komentarze
Dopisz, że ilość tych zwrotów to 15 000
freelancer2 min

Dopisz, że ilość tych zwrotów to 15 000


Zrobione, dzięki
Zwrot do 14 dni, zamówiłem, opłaciłem, jeszcze nic nie dostałem...
Yopmail27/12/2018 15:54

Zwrot do 14 dni, zamówiłem, opłaciłem, jeszcze nic nie dostałem...


No jeszcze jakby w kilka chwil oddawali
Strona wygląda paskudnie, jakby ją robił jakiś początkujący w 30 minut. Jak ktoś otrzymał od nich zwrot, niech da znać.
Zwrot nie jest na kartę tylko do portfela masterpass, więc pieniądze możesz użyć tylko na kolejne zakupy.
freelancer4 min

No jeszcze jakby w kilka chwil oddawali


Mogloby być jak w innych promkach z masterpassem, że od razu rabatuje.

Teraz robią taka promocje, jak żarcia ze świąt zostało.
Ktoś z tego skorzystał? Ta strona wygląda podejrzanie i odsyła do stron restauracji
tonysoprano1 min

Ktoś z tego skorzystał? Ta strona wygląda podejrzanie i odsyła do stron res …Ktoś z tego skorzystał? Ta strona wygląda podejrzanie i odsyła do stron restauracji


Zamawiałam z tej strony (bardzo często zamawiam stąd kebaby) i przy płatności była informacja o skubaczu i 20zł zwrotu kebabkrakow24.pl
Super, zamówione.po wyjeździe "na święta" mieliśmy w lodówce prawie tylko światło :-P
Luk_Ant27/12/2018 16:00

Zwrot nie jest na kartę tylko do portfela masterpass, więc pieniądze mo …Zwrot nie jest na kartę tylko do portfela masterpass, więc pieniądze możesz użyć tylko na kolejne zakupy.


To nie PayPal, Masterpass nie ma salda. Przeczytaj regulamin promocji, nic tam o zwrocie "do portfela" nie piszą tylko o zwrocie na rachunek, a opis transakcji to będzie eCard.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" gru 27. 2018
CiekawskiGeorge3 min

To nie PayPal, Masterpass nie ma salda. Przeczytaj regulamin promocji, nic …To nie PayPal, Masterpass nie ma salda. Przeczytaj regulamin promocji, nic tam o zwrocie "do portfela" nie piszą tylko o zwrocie na rachunek, a opis transakcji to będzie eCard.


Zgadza się, prezczytałem regulamin w zbyt wielkim skrócie, aczkolwiek zastanawia mnie punkt nr 12:

Uczestnik nie może otrzymać ekwiwalentu pieniężnego lub rzeczowego w zamian za Nagrodę.
Faktycznie zapis bez sensu. Ale co ciekawe promocję organizuje Dotpay i może dlatego nie ma nic o niej na stronie Masterpassa.
Jak skorzystać z promo jeżeli mój lokal ma płatność gotówką i kartą przy odbiorze
natazar2c0e1a2 g, 49 min

Strona wygląda paskudnie, jakby ją robił jakiś początkujący w 30 minut. Jak …Strona wygląda paskudnie, jakby ją robił jakiś początkujący w 30 minut. Jak ktoś otrzymał od nich zwrot, niech da znać.


tonysoprano2 g, 28 min

Ktoś z tego skorzystał? Ta strona wygląda podejrzanie i odsyła do stron res …Ktoś z tego skorzystał? Ta strona wygląda podejrzanie i odsyła do stron restauracji


beka z was, skubacz oferuje swój system dla wielu restauracji w których można zamawiać online i ludzie nawet nie widzą, że zamawiają przez nich, np. u mnie na dzielni jest taka pizzeria, której nie ma ani na pizzaportal ani na pyszne, a jest na skubaczu pizzeria-trendy.pl/

to jest ten system:
restaumatic.com/

abebacz7956 min

Jak skorzystać z promo jeżeli mój lokal ma płatność gotówką i kartą przy od …Jak skorzystać z promo jeżeli mój lokal ma płatność gotówką i kartą przy odbiorze


Dlaczego w ogóle zakładasz, że możesz z tego w takim razie skorzystać? To chyba logiczne, że nie. Od zawsze takie promocje nie dotyczą restauracji, które nie przyjmują płatności online.
Edytowane przez: "Chudzisław" gru 27. 2018
Spróbuję a co
nie dziala jak dodalem karte revolut
Lithium27/12/2018 16:18

Super, zamówione.po wyjeździe "na święta" mieliśmy w lodówce prawie tylko …Super, zamówione.po wyjeździe "na święta" mieliśmy w lodówce prawie tylko światło :-P


Jak dostałeś zwrot? Czy był na konto w banku, czy może na saldo w Masterpass?
na stonie mojej poizzeli bez ich udziału widnieje możliwosc platnosci masterpassem z rabatem 20/30
PrzeUJ27/12/2018 19:29

nie dziala jak dodalem karte revolut


Revolut nie działa z masterpassem

anule3ka9627/12/2018 19:40

Jak dostałeś zwrot? Czy był na konto w banku, czy może na saldo w Mas …Jak dostałeś zwrot? Czy był na konto w banku, czy może na saldo w Masterpass?


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdzie on(a) napisał(a), że już dostała zwrot? Poza tym święta były jeszcze wczoraj, a na zwrot jest 14 dni roboczych. Ponadto, już ktoś wcześniej napisał - masterpass nie ma salda, to nie paypal.

MietekKretek27/12/2018 19:59

na stonie mojej poizzeli bez ich udziału widnieje możliwosc platnosci m …na stonie mojej poizzeli bez ich udziału widnieje możliwosc platnosci masterpassem z rabatem 20/30


Przeczytaj mój pierwszy komentarz, to może uda ci się połączyć wątki i cię olśni.
Edytowane przez: "Chudzisław" gru 27. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst