Niestety, ta okazja wygasła 6 lipca 2023.
990°
Opublikowano 20 marca 2023

150 GB na 30 dni w Virgin Mobile na kartę dla starych użytkowników, lub za koszt startera dla nowych

Opublikowane przez
tomaszmister
Dołączył w 2016
15
794

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AKTUALIZACJA 4 kwietnia (dziękuję za tą informację!):
(zachęcam również do sprawdzania komentarzy i plusowania okazji opisującej jej najnowszą edycję w równoległym wątku, przy czym jeśli można poprosić administrację Pepper o NIE łączenie tych promocji, gdyż opisujemy jej wykorzystanie z dwóch odmiennych podejść z punktu widzenia użytkowników (numer nowy vs już istniejący oraz kwestie doładowania)).

Ukazała się kolejna edycja tej samej promocji, obejmuje ona tym razem okres od początku kwietnia do końca września. Ta edycja promocji zadziała również dla już wcześniej istniejących, "starych" numerów w Virgin na kartę (być może z wyjątkiem niektórych numerów, co niestety nie jest do końca jasne).
Natomiast jeszcze nie mam potwierdzenia, czy w tej edycji egzekwowany będzie już ściśle wymóg doładowania za min. 10 zł.
Poniższy opis, który dotyczył edycji tej promocji trwającej do końca marca, pozostawiłem na razie bez znaczących zmian.

Promocja w Virgin Mobile na kartę, pozwalająca na jednorazowe bezpłatne aktywowanie pakietu 150 GB ważnego przez 30 dni dla nowych numerów istnieje już od dłuższego czasu i z pewnością była (oraz jej poprzednie edycje) już opublikowana na Pepperze.

Obecna edycja tej promocji zgodnie z regulaminem trwa od 1 kwietnia 2023 do 30 września 2023 i formalnie przeznaczona jest tylko dla nowych numerów (aktywowanych w trakcie trwania promocji) oraz wymaga uprzedniego doładowania kwotą minimum 10 zł (i w takiej postaci ta promocja oraz podobna promocja sieci Play zostały już wyczerpująco omówione na Pepperze).

Jednak na skutek przeniesienia z początkiem marca obsługi numerów na kartę w Virgin Mobile do aplikacji Play powstały pewne artefakty:

1. po pierwsze wszystkie dotychczasowe numery na kartę w Virgin Mobile (niezależnie od tego od jak dawna istnieją) z punktu widzenia tej promocji uzyskały status numerów "nowych", dzięki czemu na nich również można aktywować pakiet 150 GB;

2. po drugie wymóg uprzedniego doładowania kwotą przynajmniej 10 zł nie jest egzekwowany, dzięki czemu można skorzystać z pakietu również na nowo aktywowanym numerze (a więc jedynie za cenę startera); informacji tej nie sprawdziłem samodzielnie, przekazuję ją na podstawie wpisu autora klaudia 123 z forum telepolis;

AKTUALIZACJA:
spostrzeżenia użytkowników w komentarzach wskazują na to, że wymienione dwa artefakty nie występują niestety dla 100% numerów Virgin;
dla niektórych numerów pojawia się wymóg doładowania 10 zł, ale trudno jest odgadnąć, jakiej logiki używa Play w tych przypadkach;
być może bardzo pomocne będzie spostrzeżenie że dla numerów Virgin korzystających z oferty "2012" pakiet promocyjny nie chce się włączyć, natomiast włącza się dla tych, które posiadały pakiet "MINI";

Aktywację pakietu można wykonać za pomocą aplikacji Play, do której podpięty został numer Virgin i działanie tego sposobu potwierdzam. Alternatywnie według regulaminu można to zrobić również za pomocą kodu USSD *222*150#, poprzez kontakt z obsługą klienta i prawdopodobnie również poprzez webową wersję Play24.

Postanowiłem zamieścić tą okazję ponieważ sądzę, że wielu użytkowników Virgin na kartę mogło nie wiedzieć o możliwości skorzystania z niej; informacje te pojawiały się np. w komentarzach do okazji na 20 GB, która trwa do końca maja, ale mogły one zostać szerzej niezauważone.


Dodatkowe wskazówki:

- nowym użytkownikom Virgin na kartę warto polecić na początku aktywowanie np. najtańszego pakietu miesięcznego MINI#3 za 3 zł; przedłuży to ważność konta o rok (tutaj przepraszam jeśli wprowadzam w błąd, bo nie sprawdzałem już, czy zasada ta wciąż obowiązuje), dzięki czemu można będzie jeszcze dłużej skorzystać z karty, np. w celu aktywowania na kolejny miesiąc dodatkowego bezpłatnego pakietu 20 GB za przejście do aplikacji Play oraz pakietu 10 GB w ramach wsparcia dla Ukrainy.
Virgin Mobile Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

192 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika esem
  U mnie nawet od początku miesiąca nikt nie może mi pomoc w zarejestrowaniu się apki Play24. Jedni wysyłają do drugich, piszą śmieszne maile i wiadomości, a efekt cały czas mizerny. Rezygnuje, i to po tylu latach...
  Awatar użytkownika Morcinek
  A z czym masz problem. Masz ofertę na kartę?
 2. Awatar użytkownika cebula-z-cebulandii
  Hmmm... Wykorzystałem 150GB w ramach "pierwszej" promocji (bez konieczności doładowania, stary numer), teraz sprawdziłem, że promocja w aplikacji jest dostępna, ale przy próbie aktywacji jest info, że trzeba doładować - ktoś sprawdził, czy po doładowaniu aktywuje się czy będzie info, że nie mogę skorzystać z tej promocji? Numer mam w szufladzie, nie chcę ładować go bez sensu.
  Awatar użytkownika Nomen_Prenomen
  Ja już skorzystałem z poprzedniej promki 150GB na trzech numerach i teraz na każdym z nich mam komunikat przy próbie włączenia w aplikacji "Maksymalna liczba aktywacji przekroczona" pomimo, że mam ją dostępną z informacją, że mogę włączyć jeszcze 1 raz. Doładowanie kwotą 10 zł nie pomaga.
 3. Awatar użytkownika Szeff
  Panowie, gdzie w aplikacji play24 sprawdzić do kiedy pakiet ważny? Bo nigdzie nie mogę znaleźć
  Awatar użytkownika krzysio321
  Nie wiem czy o te pakiety Ci chodzi, ale jak się kliknie w wykupiony pakiet to się pojawia:
  13247913-Ayf6Y.jpg
 4. Awatar użytkownika stfpl
  Hej! też tak macie?

  13252389_1.jpg
  Mam pakiet Mini9.

  Na głównej pokazuje

  13252389-h0LNE.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika cebulorz
  W Virgin zawsze był nielimitowany darmowy lejek (bardzo wolny) po wyczerpaniu pakietu internetowego.
 5. Awatar użytkownika rafino
  I po co jak w centrum Wrocławia nie sposób strony otworzyć. Niestety mam umowę czasową i nie mogę jeszcze uciec. Nie polecam.
  Awatar użytkownika matti82
  Że co? Może zmień telefon? U mnie w centrum miasta net działa bez problemu. LTE+
 6. Awatar użytkownika Ultor79
  Ale jeszcze większa cebula jest na kartach Play.
  Kupujesz starter za 5 zł - masz 6GB na start, następnie uruchamiasz "darmowy" pakiet 200GB ,system Play24 woła wtedy o doładowanie za 10 zł, potem możesz jeszcze dodać pakiet ukraiński gdzie masz 10GB plus jakieś minuty i sms. Finalnie na koncie masz do wykorzystania 15zł za które kupujesz pakiet "2 więcej gigabajtów za doładowanie" gdzie jest kolejne 6GB.
  Łącznie masz 222GB w sieci z większym priorytetem przyznawania prędkości niż wirtualny operator
  Awatar użytkownika tomaszmister
  Autor
  Myślę że okazja w Play na kartę dla nowych numerów jest szeroko znana na Pepperze, ponieważ istnieje już długo i jej poprzednie edycje zostały bardzo dokładnie opisane i skomentowane. Jednocześnie w obecnej edycji, w której wymagane jest doładowanie za 10 zł, nie wydaje się ona już taką super cebulą jak dawniej, gdy nie było to egzekwowane, patrząc już tak co do złotówki na łączny ponoszony koszt :-)

  To co jest nowe w opisywanej tutaj okazji to właśnie możliwość skorzystania z pakietu na nowych numerach bez doładowywania, oraz możliwość skorzystania na starych numerach, istniejących już przed rozpoczęciem tej edycji promocji.

  Play raczej nie stosowałby już obecnie chwytu w postaci gorszego priorytetu dla Virgin (jeśli w ogóle przyznawanie gorszych priorytetów sieciom wirtualnym faktycznie istniało kiedykolwiek w praktyce - ponieważ różne obserwowane mankamenty w działaniu usług niektórych sieci wirtualnych mogły wynikać też z wielu innych czynników), natomiast faktycznie regulamin promocji określa wprost ograniczenie prędkości do 70 Mbit/s w przypadku korzystania z sieci macierzystej Play oraz do 30 Mbit/s w roamingu.
 7. Awatar użytkownika stfpl

  Ja mam sytuację, że minęło już ponad 30dni, leci kolejny pakiet Mini9, przyszedł SMS że termin użytkowania 150gb już się skończył, a nadal mam i korzystam z tej 150gb paczki
  Awatar użytkownika theonion
  A mi nawet przybyło

  13691585-WoE6U.jpg
  Mam Mini3
 8. Awatar użytkownika dalej
  Jeszcze póżniej można spróbować włączyć pakiet ,, dla Ukrainy" (10 GB I 120 minut na 30 dni). Kod na niego *222*6# i można go również aktywować w Play24.
 9. Awatar użytkownika GMX759
  Jakim kodem teraz w virgin sprawdzić stan pakietów? Kiedyś to było *222# Obecnie nie działa?
  Awatar użytkownika dalej
  Ten 150 GB można sprawdzić kodem *108*.
 10. Awatar użytkownika Gryfolud
  Dzięki u mnie działa, stara karta już parę lat ma, służyła jako leżak i sprawdzanie zasięgu sieci Play ostatni raz doładowałem 28 lutego żeby dalej numer był aktywny, żadnego pakietu nie mam włączonego. Pakiet 150 GB działa swoją drogą nie ma informacji jak długo mam czasu na wykorzystanie go.
  Awatar użytkownika tomaszmister
  Autor
  Jeśli czegoś nie pomyliłem w pamięci, to dla analogicznych pakietów dla nowych numerów w Play na kartę również nie była wyświetlana (np. w aplikacji) żadna informacja o czasie pozostałym do ich wykorzystania, ale w praktyce każdorazowo był to zgodny z regulaminem czas 30 dni (a mówiąc dokładniej było to 30 pełnych dni + dzień włączenia pakietu), a więc ewentualnie można samodzielnie obliczyć, którego dnia o północy pakiet przestanie działać (oczywiście o ile do tego czasu nie zostanie wyczerpany)
 11. Awatar użytkownika zbyszek.testerski
  Widzę jeszcze jednorazowe 20GB gratis
  Awatar użytkownika tomaszmister
  Autor
  Tak, jest to pakiet 20 GB na 30 dni przyznawany jako podziękowanie za przejście z aplikacji Virgin do aplikacji Play i on również był już dodany jako okazja na Pepper. Można aktywować go do końca maja.
 12. Awatar użytkownika acer123
  Nigdy już do nich nie wrócę, sieć bez rozwoju. Od kiedy jestem w Orange flex to nie mam żadnych problemów z netem. Cenowo tak samo wychodzi przy pakiecie 30GB
  Do tego eSim i 5G jest w cenie.
  W VM dopiero z miesiąc temu dało 5G ale czekałem na to 6lat
  eSIM nie ma i raczej nie vedzie
  Awatar użytkownika Blazej
  A mogę wiedzieć jaki telefon miałeś 6 lat temu, że już czekałeś na 5G?
 13. Awatar użytkownika clelbj23
  Mam Virgin ale zastanawiam się czy nie przejść do Viking. Jakieś opinie i doświadczenia?
  Awatar użytkownika tomaszmister
  Autor
  W przypadku oferty Virgin na kartę niedobre jest to, że nie wiemy jakie plany wobec niej ma Play, czy np. pewnego dnia nie zdecyduje aby zmienić dotychczas dostępne pakiety (które wobec oferty Play mogą być dość konkurencyjne) na dużo gorsze :/
 14. Awatar użytkownika Donald_Staruch
  u mnie się nie udało
  Awatar użytkownika tomaszmister
  Autor
  nie udało się aktywować pakietu 150 GB poprzez aplikację?
 15. Awatar użytkownika NieF
  U mnie przeszło przez appke play
 16. Awatar użytkownika miguelos
  13245797-3cwrF.jpg
  Awatar użytkownika dalej
  U mnie działa, aktywowałem w apce na starym, dwuletnim numerze.
  13245828-nyZr9.jpg
 17. Awatar użytkownika Jacek.Daszewicz
  Działa elegancko,w apce Play24 rejestrujesz numer,wchodzisz w opcje Dla Ciebie,następnie Pakiety,a tam w internet i masz
 18. Awatar użytkownika Berserker
  Dzięki, u mnie zagrało, jednak najszybciej kodem USSD *222*150#

  13249543-CErKW.jpg
 19. Awatar użytkownika dalej
  Dla tych co skorzystali z tej promocji i mają mniej niż 30 zł lub 0 na koncie mam ważną informację. Wystukajcie kod *222*31*1# i sprawdźcie co się stanie.
  14755920_1.jpggsmonline.pl/artykuly/jest-specjalny-kod-na-430-gb-za-15-zl
  14755920_1.jpg14755920_1.jpgEdit: W apce można jeszcze dodatkowo włączyć promocję darmowych 100 GB z pomocji ,,1200 GB na rok" po aktywacji Gigamaksa.
  14755920_1.jpg14755920_1.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika Kiron
  Działa
 20. Awatar użytkownika WooshaQ
  Jak im dane wyciekły to nic nie dali na zodiscuczynienie, niech się pałują te nieudaczniki
  Awatar użytkownika kristofer.pe
  W moich oczach akurat zyskali wtedy, że się przyznali do wycieku. Nasze dane wyciekają na okrągło, ale nikt sie nie przyznaje, bo po co?
Awatar użytkownika