Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
52°
Opublikowano 15 kwietnia 2024

1000 szt. (2 x 500 sztuk) wykałaczki bambusowe w plastikowym pudełku

11,99zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
Trema
Dołączył w 2022
1 844
1 181

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostawa gratis z Prime.
 • Wykonane Z Drewna Bambusowego Premium: Te wykałaczki z pewnością skutecznie usuwają resztki jedzenia z zębów. Wygoda i jakość są zapewnione dzięki zastosowaniu bambusa (bardzo mocnego i przyjaznego dla środowiska). Dzięki ostrym końcówkom na obu końcach z pewnością w pełni wykorzystasz każdą z 1000 wykałaczek (2 x 500 sztuk). Dodatkowo, te okrągłe wykałaczki są elastyczne, bardzo trwałe i wysokiej jakości.
 • ☑️ Ciesz się Niezwykle Przyjemną, Okrągłą i mocną konstrukcją: daje to czystą radość i pomaga w precyzyjnym czyszczeniu ciasnych miejsc. Bambusowe wykałaczki do zębów mają standardowy jednolity rozmiar 2,5 cala / 6,5 cm i 0,17 cm / 0,06 cala średnicy. Są bardzo wytrzymałe i nie łamią się ani nie pękają jak inne zwykłe wykałaczki. Spróbuj raz przyjemnego wybierania i czyszczenia, a będziesz trzymać się tych bambusowych wykałaczek Mobi Lock na zawsze.
 • 🍤 Bezpieczne Do Użycia Z Żywnością: Te bambusowe drewniane wykałaczki Mobi Lock świetnie nadają się do podawania przystawek, jedzenia i napojów na imprezach. Podawaj jedzenie na imprezach z wysokiej jakości bambusowymi wykałaczkami zamiast tanich drewnianych! Mocne, precyzyjne i spiczaste, zapewnią gościom dodatkową przyjemność, oprócz dobrego jedzenia i przekąsek.
 • 🔲 Wygodne Pakowanie I Użytkowanie: 1000 sztuk wykałaczek jest zapakowanych próżniowo w plastikowe opakowanie ułatwiające przechowywanie i dostęp. Wykonane z bambusa o prostych ziarnach. Wykałaczki są cieńsze, twardsze i rzadko się łamią!
 • ⭐️ 100% Gwarantowana Jakość: Gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy w przypadku jakichkolwiek problemów z jakością lub uszkodzeń, które są dla Ciebie nie do zaakceptowania.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika yzzoarts_
  W Action 1000 szt niecałe 4 zł kosztuje więc nie wiem po co to tutaj...
  Awatar użytkownika Trema
  Autor
  Nie każdy ma Action pod nosem
 2. Awatar użytkownika cinekrider
  Żadna promocja