Ten kupon wygasa 31 maja 2024 o 21:59
513°
Opublikowano 12 godzin temu

Prenumeraty gazet -50%

-50%
Opublikowane przez
Michal_KrawczykGBM
Dołączył w 2021
1
17

O tym kuponie

Moja pierwsza okazja
Wrzucam bo próbując ograniczyć używanie telefonu zacząłem testować gazety (głównie empik) większość prasy popularno-naukowej szoruje po dnie... Aż do momentu trafienia na m.technik, sama nazwa troche zniechęca ale naprawdę jest dużo wartościowych artykułów z różnych dziedzin: chemia, elektronika,programowanie,eksperymenty,nowinki techniczne.
Jako, że akurat jest promocja na prenumeratę a takie 89zł na rok to niewiele a trochę szare komórki rozrusza.
W promocji są też inne prenumeraty tj.:
Gardeners World
Elektronika dla wszystkich
Elektronika Praktyczna
O czym Lekarze ci nie powiedzą (sic!)
Jednak nie jestem w stanie zareklamować tych tytułów. Jak ktoś jest ciekawy można wstąpić do empiku i przewertować.

Pozdrawiam i miłego czytania.
( Oczywiście FV można wziąć )
Ulubiony Kiosk Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

21 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kuch
  Jaka może być różnica między: Elektronika dla wszystkich, a Elektronika Praktyczna?
  Awatar użytkownika Michal_KrawczykGBM
  Autor
  "Elektronika Praktyczna jest czasopismem, którego grupę docelową stanowią specjaliści, głównie konstruktorzy o wykształceniu co najmniej średnim, których działalność zawodowa lub wyjątkowo zaawansowane zainteresowania wymagają świetnej orientacji w zagadnieniach współczesnej elektroniki, ustawicznego śledzenia trendów rozwojowych tej gałęzi techniki oraz stosowania najnowszych rozwiązań."

  "Elektronika dla Wszystkich to najpopularniejsze polskie czasopismo elektroniczne, wysoko cenione zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Pismo utrzymuje ścisły i żywy kontakt z Czytelnikami, którzy są też współautorami czasopisma, publikując liczne projekty." (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Poznaniak
  "O czym lekarze ci nie powiedzą" absolutnie nie polecam. To pismo dla osób, które raka chciały by leczyć witaminami i uważają że "tylko ziółka" i że SPISEG!
 3. Awatar użytkownika Gregory_Memory
  Młody Technik - z wielkim sentymentem i szacunkiem wspominam ten tytuł. Szczególnie w epoce przed Internetem było to wielkie okno na świat. Przyznam się - nawet ze składów makulatury wybierałem stare roczniki. Czytałem artykuły Tadeusiewicza, nowinki ze świata foto, Pomysły zwariowane i takie sobie, Śladami Pomysłów, a Na warsztacie było odpowiednikiem nieskończonego obecnie DIY. Mimo, że te wydania były starsze niż ja, to i tak ładunek wiedzy był potężny. Ale nie ma co wracać do tamtej epoki. Obecne czasy jednakże nie są już łaskawe dla MT - większość tematów można znaleźć w sieci. Jest natomiast jeden ważny argument ZA czytaniem MT - wiedza jest wyselekcjonowana, tworzy (lub może tworzyć) pewien styl, wpływać na rozwój czytelnika, ale dużo zależy od redakcji.
 4. Awatar użytkownika Tomaj_29
  Ja ponad rok temu zamówiłem i z 12 numerów tak z 8 jeszcze nie rozpakowane. Poziom pisma naprawdę na wysokim poziomie. Pismo ma w tytule "młody" pewnie dlatego, że bardzo małe literki wydawca stosuje no i był to główny powód nie przeczytania całości. Niestety dla osób które przyzwyczaiły się do krótkich tekstów w Internecie czy telefonie, pismo może być wyzwaniem bo czasami temat numeru na kilka stron jest rozpisany. W każdym bądź razie polecam (Edytowano)
  Awatar użytkownika Michal_KrawczykGBM
  Autor
  Dlatego właśnie się na to zdecydowałem za dużo mam tych krótkich strzałów dopaminowych. I potwierdzam jest dużo mięsa w artykułach wymienionych na okładce. Ale jest dział nowinki i tam są takie krótkie strzały.
 5. Awatar użytkownika Michal_Lamperski
  Dzięki! Zamówione!
 6. Awatar użytkownika bubupl
  a zobaczymy, zamówione!
 7. Awatar użytkownika Kamil_123_
  ale że normalnie w papierze?
  Awatar użytkownika Michal_KrawczykGBM
  Autor
  Tak, prenumerata papierowa z wysyłką do domu. Mój pierwszy numer już idzie.
  17773528-pC8sz.jpg
 8. Awatar użytkownika lukasz.kmita
  "Młody technik" czytam od lat i bardzo polecam, poziom tekstów i zawarta wiedza jest na niezwykle wysokim poziomie
 9. Awatar użytkownika Sebastian_A
  na Młodego Technika to dobra promocja, dzięki
 10. Awatar użytkownika kropasolo
  Zainteresował mnie opis. Mówisz, że próbujesz ograniczyć używanie smartfona. Dlaczego się na to zdecydowałeś i jak ci idzie? Na jakie profity liczysz? Sam próbuje się do tego zabrać.
  Awatar użytkownika Michal_KrawczykGBM
  Autor
  Zauważyłem, że mój mózg liczy na włączenie telefonu " po coś " a najczęściej są to zbędne rzeczy typu runda po tych samych portalach. Jak się w tym zatracę na koniec dnia czuje się źle. Ciężko mi zasnąć, zrelaksować się , myślę że coś straciłem. Zauważyłem, że czytanie ale w formie papierowej mnie uspokaja. Nie jest to łatwe bo co chwilę dostaje impuls "do sprawdzenia czegoś na szybko" ale po chwili czytania to puszcza co zrobić takie czasy...
 11. Awatar użytkownika chmurli
  Ech, jakby była cyfrowa to bym wziął nawet.
  Tymczasem prenumerata papierowa 89zł, e-prenumerata 130zl. Gdzie tu sens, gdzie logika?
Awatar użytkownika