Ten kupon został opublikowany ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępny.
Wszystkie modele Oakley w Brylano -10%
108°

Wszystkie modele Oakley w Brylano -10%

-10%
5
sie 13.
Obecnie sklep z najtańszymi Oakleyami. Przykładowo model Sutro normalnie w sklepie kosztuje ponad 600 zł (bez promocji), obecnie w optique w Warszawie 536zł, więc to też jest taka sobie cena.

Za to w brylano po 450 zł (model sutro). Ale to i tak za drogo jak na mój gust (widziałem promocje za 367zł w innym internetowym sklepie, ale jak chciałem kupić to 'brak na magazynie'...). Z ciekawości wpisałem w google: kupony brylano i wyskoczył kupon z 2017 roku, który dalej działa, -10 procent na wszystko.

Polecam.

OKULARY OAKLEY RADAR EV PATH MATTE BLACK PRIZM BLACK IRIDIUM POLARIZED OO9208-5138730zł 657zł

OKULARY OAKLEY EVZERO BLADES JOLT FADE MATTE SHOCKING PINK/WHITE FADE PRIZM ROAD BLACK OO9454-08500zł 450zł

OKULARY OAKLEY SUTRO MATTE CARBON PRIZM 24K OO9406-05457zł 411zł
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
@Jesse_Novitzky podaj w opisie kilka podlinkowanych przykładów w konkurencyjnej cenie (wraz z ceną )
tzn?
To ten sklep z podrobami z podhala ? A pelikany plusuja...
Krzysiek_7616/08/2020 18:40

To ten sklep z podrobami z podhala ? A pelikany plusuja...


Czemu podróbki? Jakość Oakley (miałem już jedne wcześniej ze sklepu stacjonarnego), szkło super. Posprawdzałem numery seryjne, jakość plastiku na brzegach, opakowanie, futerał, napis PRIZM na szkle był wykonany technologią "Glass etching", ta mała czarna "naklejka" z logiem PRIZM nie była chamsko na klej przyklejona do szkła, ale trzymała się sama (to się jakoś nazywało, nie mogę teraz znaleźć). Ta czarna torebka materiałowa na okulary - jakość dobra, naszywka z logo we właściwym miejscu i też jakość dobra, sznurek do ściągania - kolor i grubość jak na materiałach Oakley. Ulotka informacyjna - kredowy papier (wysoka jakość), wszystko poprawnie napisane (j.angielski sprawdziłem, adres i takie tam się zgadzają) a podróbki z tego co widziałem na YT mają jakieś błędy i papier to zwykły biały papier.
Jesse_Novitzky26/08/2020 14:29

Czemu podróbki? Jakość Oakley (miałem już jedne wcześniej ze sklepu stacj …Czemu podróbki? Jakość Oakley (miałem już jedne wcześniej ze sklepu stacjonarnego), szkło super. Posprawdzałem numery seryjne, jakość plastiku na brzegach, opakowanie, futerał, napis PRIZM na szkle był wykonany technologią "Glass etching", ta mała czarna "naklejka" z logiem PRIZM nie była chamsko na klej przyklejona do szkła, ale trzymała się sama (to się jakoś nazywało, nie mogę teraz znaleźć). Ta czarna torebka materiałowa na okulary - jakość dobra, naszywka z logo we właściwym miejscu i też jakość dobra, sznurek do ściągania - kolor i grubość jak na materiałach Oakley. Ulotka informacyjna - kredowy papier (wysoka jakość), wszystko poprawnie napisane (j.angielski sprawdziłem, adres i takie tam się zgadzają) a podróbki z tego co widziałem na YT mają jakieś błędy i papier to zwykły biały papier.


Tak i opychaja produkty niezgodnie z polityka firmy
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Jesse_Novitzky. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst