Opublikowano 16 stycznia 2024

ZBIÓR promocji dla NOWYCH - multikonta tworzone pod rabaty, kupony

Proszę o pomoc w utworzeniu zestawu tych najlepszych (jak i "tylko" dobrych) promocji dla NOWYCH użytkowników. Wiele serwisów/sklepów/aplikacji daje korzystne rabaty/kupony za pierwsze zakupy (vel. Aliexpress) jedynie dla nowych użytkowników, no ale... od czego są multikonta ;). Nie muszę w danym serwisie rejestrować się jako osoba 5 razy, mogę zarejestrować członków rodziny. W obecnej sytuacji mam 6 kart SIM których ważność skończy się lada moment (skorzystałem z promocji Tidal za 5zł w Plushu) więc chciałbym jeszcze wykorzystać je do tworzenia multikont. Dodatkowo: 50 adresów gmaila, na które muszę się zalogować bo je strace (kiedyś tworzone pod p2m) i 2 karty bankowe (niedługo zamykane) + Revolut. Jeśli macie z tym jakieś doświadczenia, piszcie.
Ja zacznę:
Temu - kupon -20$ na pierwsze zakupy. Korzystałem raz w pełni legalnie, ktoś ma rady jak stworzyć inne konta by ich nie zbanowali? na co zwracają uwagę?
Aliexpress - kupon dla nowych, bodajże 3 dolary - obecnie nie mam jak zweryfikować, nie wyświetla mi się. Zamówiłem na 6 różnych osób w trybie prywatnym, mam 15 aktywnych kont jednakże ostatnio po wykorzystaniu kuponu zaczęli blokować - czyżby kwestia tego samego adresu?

Pyszne.pl - kupon 15zł, wymagana aplikacja i karta SIM (dochodzi sms z kodem)

Uprzedzając pytania: nigdy nie bawiłem się (poza Aliexporess) w multikonta a mam teraz możliwość niewielkim nakładem pracy, ostatecznie sam ocenię czy mi się to opłaca czy też nie.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Michał_S
  Jaka jest mwz w Temu żeby dostać -20$?
  Awatar użytkownika NLC
  40zł
 2. Awatar użytkownika RomekRej
  Czy na te 15 kont z aliexpress wykorzystałeś kupon dla nowych?
 3. Awatar użytkownika jan_karolek
  jakim cudem taki post jest akceptowany - wprost przyznanie sie do lamania prawa i promowanie tego razem ze wskazowkami

  btw pracownicy aliexpress, pyszne, temu etc maja dostep do internetu i na pewno doceniaja post gdzie uzytkownicy dziela sie swoimi sposobami na obejscie ich zabezpieczen
  Awatar użytkownika RomekRej
  Trzeba zgłaszać, a nie narzekać. (Edytowano)
Awatar użytkownika