Opublikowano 26 grudnia 2023

Zamówienie z amazon uk BodyCar

Cześć mam pytanko, czy spotkał się ktoś z was z próba zamówienia rzeczy z amazon.co.uk przez pośrednika bodycar i amazon anulował zamówienie bez powodu ? Wczoraj zamówiłem Pixela 7 i wieczorem dostałem wiadomość że "wykryto podejrzana aktywność i zrestartowano moje konto i usunięto zamówienia. Dziś ponownie złożyłem zamówienie natomiast bez żadnej wiadomości zostało anulowane.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asimply
  Sklepy potrafią anulować zamówienia z dostarczeniem na adresy stron trzecich lub kiedy adres nie pokrywa się z adresem rozliczeniowym. Z powodów bezpieczeństwa gdyż rośnie ryzyko np. kradzieży, a z roszczeniem wystąpisz oczywiście do sklepu. Wiem, że kiedyś praktycznie z automatu były uznawane chargebacki na niekorzyść sprzedawcy, kiedy adres dostawy nie pokrywał się z rozliczeniowym, a kiedy zaginęła przesyłka. Dlatego sprzedawcy nie chcieli ponosić ryzyka zwłaszcza, że co bardziej „sprytni” wykorzystywali ten mechanizm do niecnych celów. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Brzydkionjest
  Autor
  Jakby ktoś szukał i miał może przypadkiem podobny problem, Amazon zablokował moje konto z powodu płatności revolutem i nie chcą mi przyjąc żadnego dowodu że karta która płaciłem jest moja
 3. Awatar użytkownika Alex8757
  A jak wygląda zwrot zakupionego w taki sposób telefonu? Trzeba będzie nadać bezpośrednio z Polski czy znowu wysyłać do Bodycar, żeby z Niemiec nadali?
Awatar użytkownika